0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Sabahdan beri evimi temizliyoum odamı daha doğrusu ... Biraz fazla yoruldum eşyaların yerin deyişdik ben pek ağır kaldırmadım zaten ağrım sancımda yok sadece belim acıyordu uznadım iyiyim ... Plasenta kopması falan olmaz diymi bebeyim iyimidir acaba?Kanamam da yok şükür bebeyimde kımıldıyordu

5 Cevaplar

0 oy
(2,341 puan) tarafından
Kız felaket tellalı gibi amma da düşünceye girmişsin dur hele dinlen bu sıkıntı olmazsa dert etme bi şey olmaz inşallah dikkat et
(108 puan) tarafından
Ablam 37 haftalık bebeyini ölü doğurdu canım kanamadan dolayı gec kalındı ve plasenta kopmuşdu o yüzden her adımımda korkuyorum
(2,341 puan) tarafından
Düşünme öyle şeyler kendine dikkat et dua et dinlen hayirlisiyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini canım
(108 puan) tarafından
Amin inşAllah canım Allah razı olsun
(4,060 puan) tarafından
Aynen kiz herkes prenses gibi yatmioki 40 hafta boyunca iki cck uc cck olan var. Her ise yetisen var ne olacak kanaman olmadiktan sonra yorgun tabi dusebilirsin ben kilo almamak icin hergun 3 saat 4 saat spor yaptim oturdugum an siziyordum bir kosede:))

Ay nick gorunce esmeeee baga bi kahve yap diyesim geldi:))
(108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
-Reklam-
0 oy
(14,816 puan) tarafından
Hareket ediyorsa ve kanama falan yoksa iyidir heralde. 
(108 puan) tarafından
İnşAllah canlm teşekkür ederim
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Herşey normalde kötüyü neden cagiriyosun ki iyi düşün iyi olsun
(108 puan) tarafından
Ablamın yaşadığı iki kayıpdan sonra gözüm korkdu canım ((
(1,018 puan) tarafından
:(( çok üzüldüm canm çok.iyi anlıyorum inşallah ufacık şeyden çok korkar ama kötüyü çağırma şükür bak bı terslik yok eskiler odun tasirmis mesela ben hep.onu düşünürdüm kötü dusunmemek için eğer aksi durum olursa Dr git hemen
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Canim  boyle korkuyorsan is yapma en azindsn her gune bir isini et hepsini bir gune salma.bende herseye tedirgin oluyorum.akimtim geliyor bebegin suyumu diyorum rahmim kasiliyor erken dogummu basliycak diyorum hep bi evham korku icindeyim  Allah sag salim kucagmza almayi nasip eyıesin
(1,389 puan) tarafından
Bide bebisin kac aylik?
(108 puan) tarafından
Amin canım aslında işin çoğunu eşim yaptı ama yinede korktum ... 19 +2 haftalık canım 5 aydayız yani 2 haftadır
0 oy
(4,857 puan) tarafından
Bişey olmaz Allah'ın izniyle için rahat etmediyse  acile görün istersen cnm. Ben imi evladimda da çok yorulurdum elhamdülillah bişey olmadı 
(108 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim içim rahatladı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 211 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
4 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nefessss123 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 259 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nefessss123 (84 puan) tarafından soruldu

377,131 soru

11,286,470 cevap

34,694 kullanıcı

...