0 oy
684 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

Eşim benden önce dostum dediği biri varmış ve sonra eşim platonik olmuş o kızda başkasıyla evlenmiş. Kız farklı bir şehirde yaşıyor. Ama verdiği okuma kitabı halen duruyor. Ve eşim bazen ayrılık hüzünlü şarkılar dinliyor. Biz de sevgili olduk evlendik bana yanlış yapmaz ama bu durumdan rahatsızım dile getirdiğim zaman da beni suçladı hep bana inanmıyorsun diye. Dün akşam tartıştık gün boyu da hiç konuşmadı kulaklığı takılı oyun oynuyor. Az önce yanına gittim kulaklığı taktım baktık bu şarkıyı dinliyor hemen çıktım odadan. Ben yanlış anlıyor olabilir miyim sizce? 

16 Cevaplar

+2 oy
(1,824 puan) tarafından
Sürekli acıklı şarkılar dinleyip sakinleşen ben gideyim madem :) 
tarafından
Bennnnn
(48,459 puan) tarafından
☺️☺️☺️
(1,824 puan) tarafından
Eşim de böyle mi düşünüyor acaba dedim okuyunca ama alışmıştır ya :)
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Canım rahat bırakın şu adamlari yani ne varki bende evde tek kaldığımda çok damar dinlerim esimide çok severim altında birşey aramaya gerek yok yani. Böyle dusuncelere girme ne huzurun kalır nede piskolojin
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bende yanlış anlayabilirim. Çünkü şarkıların hatıraları vardır. Mesela benimde çok önceden dinlediğim şarkılar vardı. Şuan çalsa eski hatıralar direkt aklıma gelir. Eşin devamlı dinliyorsa eski anılarını hatırlamak istiyor olabilir.
(253 puan) tarafından
Çoğunlukla dinliyor önceden çok dile getirdim rahatsız oldum söyledim ama çok dikkate almadı ne var bunlarda dedi halen dinliyor bende artık umursamıyorum eskisi kadar ama bazen de böyle rahatsız oluyorum tabi
0 oy
tarafından
Yoooo hiçte yalnis anlamıyorsun mesela benim eşimde sürekli böyle ayrılık şarkıları dinlerse ne oluyor derim bende 
(253 puan) tarafından
Öyle değil mi yaa bir ara kendimden şüphe eder oldum ama manidar sözleri var ve eşimin biz arkadaşken anlattığı yaşadıkları.
(1,085 puan) tarafından
E bende genelde o tür şeyler dinlerim eşimi çok seviyorum eski sevgilimi falan da ozlemiyorum müzik zevki herkeste aynı olmaz ki
tarafından
Ama senin eski geçmişteki sevgilinle anıların varmi mesela unutmadığın birde sürekli aynı şarkıyı mi dinliyorsun ben onu kast ediyorum bende dinlerim o tür şarkıları ama ölüyorum unutamadım fln şarkılar gibi değil
(1,085 puan) tarafından
Evet benim ailem istemediği için ayrılmak zorunda kaldık kendisi nişanlandığı da bile aramıştı beni sen evet dersen bu işi bitiririm diye Ama umrumda olmadı şuan o evli ben evliyim eşimi seviyorum dinlediğim şarkı da da aklıma hiç gelmiyor
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm bu şarkıyla alaka deyil . Bende çok duygusal şarkı dinliyorum ama bu başkası ile alakalı deyil ben mutluluğumu bu türde buluyorum bazıları arabeks bazıları pop .
0 oy
(3,206 puan) tarafından
Sen sanki daha önce de verdiği kitap hakkında ğost açmıştın değil mi bu aranızda problem olmuştu. Haşa aşamadıysanız üzücü
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Kitapta eşine özel bi not yada arasında ikisinin fotoğrafı yoksa önemli değil ama havalardan insanın modu düşüyo bazen slow dinlemesi normaldir mutlu bi evliliğim var hiç bi sorunum kalmadı ama bazı slowlardan vazgeçemiyorum eşim hiç sorgulamaz bunu suratım asıksa bi i zaman merak eder boşver yani ondan
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sarı saçlarına deli gonlumu baglamisim çözülmüyor. Mihriban . Dinleyen kocam ne sariyim ne de adım Mihriban nede böyle bir sevgilisi olmuş :) . Sevdiği için dinliyor . Bazı insanlar şarkıya anlam yuklemez kafası alır hoşuna gider dinler .
0 oy
(7,903 puan) tarafından
Kitap için kizsan haklısında müzik bence alaksi yok
0 oy
tarafından
Bence hemen art niyet arama 
0 oy
(119,062 puan) tarafından
bende dinlerim hep damar onu ona baglama yaa
0 oy
(48,459 puan) tarafından
feridun duzagac nilifer kavak yelleri yillardir bikmadan dinlerim bugunde son ses dinledim telden sarki acikti cikti bide burdan bi sarkiya dadandim  olabilir seviyodur dinliyodur abartıyorsun bence 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Sarkıyı göremedim bı desene ona gıre yorum yapcam:)

0 oy
(12,844 puan) tarafından
Bende dinliyorum eşim de neden dinliyorsun diyor bana sürekli 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bende takarım kulaklığı geceleri özellikle en damar şarkıları dinlerim:D olabilir yani bu kadar darlama adamı 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 640 göst.
0 oy
12 cevap 952 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Seymafdn (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 875 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ben anne (3,555 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tombul kel bebek (450 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...