0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (140 puan) tarafından
Oğlum evde sıkılıyo top oynamak hamur oyunları dışında fazla işgilenemiyorum eşimdd sağolsun ç ilgilenmiyo evde olduğu sürece tlfn eliöde bu sralsr daha çok küçük kardeşle ilgilendim hasta diye az önce anne sen beni sevmiton kardeşimi seviyon bnle oynamıyon diye apladı neler oynayabiliriz oyun fikri olan

9 Cevaplar

0 oy
(14,988 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa. Şuan beni darliyo top oynayalım diye. Ben de sevmiyorum oyun oynamayı. Eşime postaliyorum bazen. Ama eşim de rahatsız bugünlerde pek oynayamiyor.
(140 puan) tarafından
Gelde anlasın  bunu işte ne kadar söylesem de aynı gene
(14,988 puan) tarafından
Leylak ben aljstim artık. Bı de cadde üstündeyim. Mecbur ancak parka goturebiliyorum. Biz de çocuk avına çıkıyoruz resmen. Ne zaman parka gitsek hiç çocuk yok ortada. Nereye gidiyor nerde oynuyor bu çocuklar anlamıyorum. Yavrucum tek başına oynayıp geliyor. Çok şükür dönerken çok eğlendim anne diyor da içim rahatlıyor ☺️
(14,988 puan) tarafından
Âysem sen kendini düşüneceksin o zaman. Ona göre önlemini âl istemiyorsan eger
(914 puan) tarafından
Anaaa kıyamam yaaa çocuklar olmadığı saatte cikiyon demekkiii ohh eglensin tospik
(140 puan) tarafından
Linkin Alıyorum tabi canım
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bizde de durumlar aynı baba çok ilgilenemiyor bazn haftada 2 3 kere kuzenine götürr orda çocuklar var oynasın diye, bnde evde oyun hamuru legolar arabalar bazn ev işleri yaparken oyuna çevirip yapıyorz maksat sıkıntısı geçsin ama bazn bnde darlanıyorm çocuk napsn tv resim faln öyle geçiyor günn, 
0 oy
(128 puan) tarafından
Bizde aynıyiz ya aslında bu hafta dolu dolu geçti kuzenleri komşular derken hergun aktivite oldu parka falan götürdüm ama bugün hava yağmurluydu üzerimde bi ağırlık vardı fazla oynayasım gelmedi kızım da aynı şekilde gel oynayalim diyorum istemiyor sıkılıyor mizikliyor nasıl vakit geçirsem diye bakıyorum artık 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Resim falan cizmiyr mu yani boyama gibi falan birşeyler le oyalanmaz mi
(140 puan) tarafından
Boyama yapıyo canım duvar cam çerçeve hiç bi yeri de bırakmıyo o yüzden fazla veremiyorum kitspları var onları veriyorum onları da yırtıyo
0 oy
(255 puan) tarafından
Kızım 28 aylık .Top, balon, boyama ,parmak boyası, yapıştırma kitapları, puzzle bu aralar favorisi lego oynuyor. evdeyken bunlarla oynuyoruz ama genelde dışardayız hep bugün gösteri vardı ona gittik tiyatroya falan gidiyoruz
0 oy
(3,219 puan) tarafından
İlgisiz kalmış belli ki. Biz hamur,top,balon,boyama, arabalarla oynama, saklambaç, kitap okuma,******n taklitleri, kek kurabiye yapma, parka götürüyorum, yapboz yapıyorum, etkinlik kitapları oluyor çıkartmalı onlara bayılıyor bu kadar 
0 oy
tarafından
Eğitici oyuncaklar al canım  . Beraaber yemek yapın oda tencereye koysun . Ver eline . Pasta yapın . Camdan dışarıyı seyredin . Top oynayın boyama . 
(140 puan) tarafından
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ☺️
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Bugun kuzima obleck hamuru hazirladim. 2.5 yasinda su ve nisastayla. Yarim saat oynadi. Duyusal gelisimi icinde cok oneriliyorr.. fikir olsun size dee
(140 puan) tarafından
Teşekkür ederim ama oyun hamurı var onunla oynamaktan sıkılmış durumda sizin söylediğinizi de denerim
0 oy
(12,883 puan) tarafından
Kızım 3 yaşına girecek oğlum 10 aylık olacak 

Oğlumu unuttuğum zaman kızımla oynuyorum iş güç o anda yapmıyorum Oğlum uyanınca da kuzumla oynarken onuda oynatıyorum dengeli tutmaya Çalış üzülmesin büyük ama küçük abi ♥️
(140 puan) tarafından
Normalde ben de öyle yapıyorum da çok kıskançlık da var ama bu aralar küçüğü hasta onunla daha çok ilgileniyorum fiye böyle yapıyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
+2 oy
105 cevap 1,021 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nurgll (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.