0 oy
1,040 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Bu ne diyo diyeceksiniz belki ama çok uzun aslında eşime diyemedgim için anlatıyorum buralara. Eşimle önceden arkadaştik o şekilde tanışarak evlendik. Ve ben onun bütün geçmişini biliyodum bunu bile bile evlendim zaten. Bir sevgilisi vardı ve evliligin eşiğinden döndüler o ara biz hiç görüşmedik eşimle sonra biz tekrar arkadaş olarak görüşmeye başladık sonrasında 3 yıllık sevgililikren sonra evlendik. Yani eşimle arkadaştık  uzun bir süre görüşmedik o arada bu seviglisnden ayrılmış falan. Öyle tekrsr konuşmaya başladık sonra sevgililik evlilik falan oldu öyle işte. Eşim o kızı çok seviyordu ilk askıydi yani. Ama ne bileyim o zamanlar ben artık o kız başkasıyla evlendi falan diye hiç umursamadım eşim unutmuştur falan diye takmadım evlendik eşimi çok seviyorum. Ama nedense içimde bir his sanki eşim onu hiç unutmamiş gibi. Acıklı bir şarkı çıktığın da hemen değiştirir duymak istemez. Köye gittiğimiz de hep onun evinin oralardan gider çarşıya giderken. Bilmiyorum belki bana öyle geliyor ama içimde bu sıkıntıyla yaşamam o kadar zor ki. Sanki benimle evlenmek için evlenmiş gibi. Bazı geceler ağlıyorum kendi kendime onun haberi bile olmuyor. İçim yanıyor. Kafamda o kadar çok soru var ki. Keşke hepsinin net cevabını bulabilsem. Eşime bu soruları sorabilsem. Veya eşimin kalbini aklını okuyabilsem. Bir dakika bile durmazdim yanında. Ona da kendime de bu acıyı cektirmezdim. O kadar zor ki hâla onu mu seviyor istiyor düşüncesiyle yaşamak. Emin Olduğum tek bişey var ki eğer biseyleri değiştirme şansı olsaydı onunla evlenirdi eşim. Beni onun kadar sevmiyor bunu o kadar anlıyorum ki. Diyorum keşke tekrar konuşmasaydik karşıma çıkmasaydi onunla evlenseydi. Bunu söylemek bile o kadar acı veriyor ki. Bana iyi davranır asla şiddeti yoktur. Ama ne bileyim bazı şeyler sadece şiddetle olmuyor. Başka şeyler de yakıyor insanı. Bir de bu kız biz evlendikten sonra bir kaç kez eşime mesaj atmıştı seninle konuşmam lazım falan diye ama eşim boşver falan dedi bana öyle kapandı gitti konu. Kendini hatırlatiyordu yani kız ara ara. Offf bilmiyorum. Eşimi karşıma alıp ona karşı hâlâ biseyler hissediyor musun diye o kadar çok sormak isterdim ki. Beni onun kadar sevmiyorsun biliyorum demeyi, onunla evlenseydin asla evlilik yıldönümünu atlamazdin demeyi sürekli onu sevdiğini ona söylerdin ama bana söylemiyorsun hiç demeyi o kadar çok isterdim ki. Acıklı şarkı çıktığında ben bile değiştirmeye başlıyorum artık eşimin aklına o gelmesin diye. Bu bile canımı o kadar acıtıyor ki. Kocam üzülmesin diye arabada radyo da acıklı hüzünlü ayrılık şarkısı çıkmasın diye dua eder oldum :( çıkınca o değiştirmeden ben değiştirir oldum. Bu belirsizlikten kurtulmayi o kadar çok isterdim ki. Sonrada arkama bakmadan çekip gitmek isterdim onu da kendimi de kurtarmak isterdim bu azaptan :( canım çok yanıyor kızlar bilmiyorum anlatabiliyor muyum kendimi. Ama bazı günler kalbim parçalanıyor içim cikicakmis gibi ağlamak istiyorum 

25 Cevaplar

0 oy
(703 puan) tarafından
Leyla da yok mecnunda sizin o bahsettiğiniz yillatca kalpte yara kalan aşklar dizilerde filmlerde romanlarda.Oyle bir dunya yok,ölenin bile unutuldugu dunya da inanin aşk fln zamanla yok oluyor askin gercekten omru var ve ben inaniyorum gozden irak gonulden de orak oluyor.Ben de eşimden once birine ck aşiktim simdi dusunuyorum da o benmiydim ne ara unuttum sanki hic yok gibi.Demem o ki unutulmayacak aşk yok,sizin sevgi acliginiz oldugu icin size boyle geliyor.Bu da esinizin sizi sevmemesinden ya da o kisiyi hala sevemesinden kaynakli degil evlilikler sevgililik gibi surekli can cicim olmuyor,ee yaşta ilerliyor genclik deliligi heyecani da kalmiyor normal akış bu aslinda.Eşiniz inanin o kadinla da evli olsa yine bu adam olacaktı.
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Benm eşimden benden önce nisanli idi.  Kendi atmis nişanı 9 ay nişanli kalmış.  Bizde 6 ay içinde tanışıp evlendi. Tabi ki daha öncede sevgilileri olmuş istemeye gittikleri olmuş. Bende eski nişanlısıni çok takardm bazen aklıma da gelmiyor değil çünkü aynı yerde yaşıyorz ve görüyoruz. Bi ara her gün beni seviyor musn diye sorardm :) sevmediğinden degl ama ne bilim sorardm oda hep seni sevmesen neden evleneym sana da kendime de bu iskeneceyi yapaym insan sevmediğinden biriyle hiç evlenir mi demişti.  O günden beri oyle sormam. Biz kadınlar bazen çok takiyorz kafamiza  ama erkekler öyle degl
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Diğerini unutup unutmadığını bosver, sen aranızdaki muhabbete bak sana bakınca soğuk soğuk mu bakıyor ne bileyim elini tutmuyor mu sarılmıyor mu.. Eski mevzuyu hiç karıştırmadan bana karşı sanki soğuk gibisin, bazen beni sevmediğini düşünüyorum doğru mu düşünüyorum gibisinden sorabilirsin...nerden çıkarıyorsun yok öyle bir sey falan derse daha fazla iltifat bekliyorum, seni seviyorum demeni istiyorum hic ruhumu oksamiyorsun falan dersin belki duzeltmeye çalışır kendini
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Ben dayanamaz sorar soylerdim bütün içindekileri 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 188 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 525 göst.
20 Kasım 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 391 göst.
19 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 433 göst.
22 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,394 soru

11,326,155 cevap

34,778 kullanıcı

...