0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (172 puan) tarafından

Kızlar kızımın dudakları sanki sıcak çay içmişimde göğsüm dudağını yakmış gibi dudağının iç ve dış kısmı kabarmış yanakların iç tarafı da beyaz beyaz pamukçuk gibi ayy çok üzülüyorum yeni farkettim ben kim bilir ne zamandır böyle offff Allah belamı versin ya :'(:(

8 Cevaplar

0 oy
(6,165 puan) tarafından
Bela okuma kız 

Kac aylık kızın 

Doktora götür bir sprey veriyo geçiyor 

Boğazında enfeksiyon da olabilir 
(172 puan) tarafından
3 aylık bebeğim dudakları kabuk tutuyordu ben belki sıcak bir şey içtim yedim diye düşündüm ağzın içini yeni gördüm
-Reklam-
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Deigin gibi pamukçuk olmuş işte bir ilaç vardı hatırlamıyorum adını ya bı sağlık ocağı doktoruna gidip danışın yada eczaneden alım ilacı geçmiş olsun
(172 puan) tarafından
Pazartesi anca gidebilirim o güne kadar rahatlatıcı birşey yok mu acaba :(
(4,860 puan) tarafından
Karbonatlı su diyor bir çoğu ama benim sağlık ocağı doktoruna eski doktorumuz daha doğrusu bı bı şekilde karbonatlı su önermedi iyileştirecegi yerde daha beter yaparsınız sakın deneme.demisti pazartesiye de bir gün kaldı az daha sabret yada i zamana kadar duru suyla bir sil ağzını dudaklarını fazla bastırmadan
(172 puan) tarafından
Tşk ederim canım çok sağ ol ❤️
(4,860 puan) tarafından
Kaynamış ve ilitilmis su ile yap
(172 puan) tarafından
Tmm canm Allah razı olsun
0 oy
(1,995 puan) tarafından
bebek küçükse dudakları ememden baloncuk olur sonra kendiliğinden geçer ama yanak iç kısmında mantardan şüpheleniyorsan ki zaten doktora gitmen lazım
(172 puan) tarafından
Sürekli kabuk tutuyordu ben belki sıcak bir şey içtim yedim diye düşündüm ağzın içini yeni gördüm beyaz olmuş
0 oy
(6,151 puan) tarafından
Sıcak çay içsen de göğsün dudağını yakmaz cnm :D pamukçuk olmuş olmasın ne kadarlık bebeğin 
(172 puan) tarafından
Ya yanık dedikmi öyle gerçek yanık değil hani dudağı beyaz kabuk olur az bişey böyle kabarır ondan bahsediyorum bende inanmıyordum önce kaynanam hep sıcak içme dudağı yanar diyordu ilk bir hafta içmedim normaldi dudakları sonra çay içtim kahve falan iki gün sonra baktım gerçekten de oluyormuş eskiler biliyor ki söylüyor
(172 puan) tarafından
İlk doğduğunda dudakları çok ince olduğu için gittikçe kalınlaşıyor derisi gibi
(172 puan) tarafından
Galiba size görselli gelmem lazım :D
(6,151 puan) tarafından
Kuzum neyle gelirsen gel bunun bilimsel ne tarafi olabilir Allah aşkına hâlâ diretiyosun :) tamam acı yersin çocuğa pişik yapar ne bileyim kuru fasülye yersin gaz yapar ama sıcak çay çocuğun ağzını yakmaz akıl var mantık var hadi yapsın kansızlık yapar başka da bsy yapmaz
(172 puan) tarafından
Tmm canm ☺️
0 oy
(4,284 puan) tarafından
Kız bela okuma gece gece eczaneden veya doktordan al ilacı allahin izniyle gecer
(172 puan) tarafından
Yeni farkettim diye çok üzüldüm ya o yüzden bi kaç gündür dudakları kabarcık olmuştu içini yeni gördüm
(4,284 puan) tarafından
Sakın ol üzülme ve kendini de suçlama dediğim gibi erkenden tedavisi için gerekeni yaparsin tamamdir
(172 puan) tarafından
Sağolasın canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(647 puan) tarafından
Canim eczanede aftoral al iki kere sık iyileşir hemen
(172 puan) tarafından
Doktora sormadan kullanmak olurmu yarın alayım
(647 puan) tarafından
Kaç aylık bebek
(172 puan) tarafından
3 ay bir haftalık canım
0 oy
tarafından
Sen sıcak bişey yeyince bebeğim ağzı yanmaz bacım merak etme 

Bela okuma ve saglikocagina sor :)
(172 puan) tarafından
Bebeğin 40ı çıkana kadar sıcak çay içtiğin zaman bebeğin dudağı yanıyor canım tescillnmiş bişey belki siz emmekten sanıyorsunuz ama bebeğin alt ve üst dudağı böyle şişik kabuklu oldumu senin içtiğin sıcak çay kahve vs den
tarafından
Bebek 3 aylık diyorsun yansa benim bebenin yanardı kız :) öyle seymi olur
(172 puan) tarafından
Yani öyle düşündüm sadece suçlamak için kendimi
tarafından
Kendini asla suclamaaa Rabbim başka sorunlar vermesin
(172 puan) tarafından
Amin amin teşekkür ederim canım Rabbim hastalık dermansız dert vermesin inşallah
0 oy
(768 puan) tarafından
Canım seni emiyorsa her bebekte olur o doktor bana karbonatlı su ile temiz bi mendili batırıp silerdim
(172 puan) tarafından
Üst yorumda arkadaş doktor önermiyor karbonatı dedi ne bilim ki yapsammı
(768 puan) tarafından
Canım o zaman sen danış doktoruna bebek bu
(172 puan) tarafından
Tmm canm tşk ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 163 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.