0 oy
251 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Seneye için almayı düşünüyorum. Malum çocuklar çabuk büyüyor şuan çok pahalı var zaten ama seneye olmaz diye indirimde alayım diyorum bilginiz var mı ?

13 Cevaplar

0 oy
(12,877 puan) tarafından
Bende alacaktım geçen kaçırdım Zara da 300 e düşmüştü model seçene kadar 2-3 yaş tükendi 
tarafından
Aaa öyle mi ben hiç görmedim ya
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yazlıklar çıkarken 
tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Şuan da vardır . 1 ay sonrada vardır . Ben geçen sene Şubat'ın sonunda almıştım lcwden 
tarafından
Ben LCW den baktım mağazadan ama 500 600
İnternet sitede aynı ama mağazada daha güzeller var
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Şubat sonu genel de oluyor dip indirimler . Sonra kalkıyor çoğu markada kışlıklar . Yazlıklar çıkmaya başladı artık. Sürekli takip edin. Ben beğendiğim modelleri favoriye alıyorum. Kontrol ediyorum.H&M ara ara model model indirim yapıp ürünü tekrar güncellemiyor. Zara da da indirim bölümünde bazen stok güncelleniyor. Lc de de kontrol edin kuponla falan indirimli denk gelirse. Sonra lc stoktan kaldırıyor zaten çoğu modeli 
tarafından
Ya ben netten almayacagim ben ilk montu netten aldım kotondan çok kalın bişey çıkmadı
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım yazlıklar çıkarken düşer diye bekliyorduk ama önceden her geçen gün. Zam geldiği için herşeye o yaza kadar onun fiyatı uçuyor tekrar şimdiki fiyatına geliyor indirim yapmış ayiliyor ama aynı fiyata belki daha yükseği ne almış oluyoruz. 
tarafından
Olabilir. Valla çok pahalı herşey
0 oy
(1,279 puan) tarafından
E bebekten bakabilirsin ben oğluma 214 liraya aldım çok kalın içi kendide çok hoş hatta bir arkadaş ta almıştı buraya atınca bizim bu sene vardı uygun olunca dedesi mont sözü vardı indirimde kaptik
tarafından
Hım e bebekten baktım da hoşuma gitmedi bitti ya da mağazadan alacağım bakıp bakalım yakalarsam
0 oy
tarafından
Ben geçen pazartesi kızıma aldım LCW'dan 100 tlydi. Bazende dolap uygulamasından alıyorum. Marka ürünler 100-200 tl oluyor orada. 
tarafından
Ben LCW baktım da en düşük 450ydi ya
0 oy
(1,752 puan) tarafından
LCW de üst baş düşmüş ama montlar daha aynı martta düşerse bende almayı düşünüyorum nasipse.
tarafından
İnşallah ya yakalarsam kızıma alcam cunku seneye olmaz
(1,752 puan) tarafından
Şubat'ın sonuna doğru dikkat et martta mutlaka olur ama montta olur mu bilmiyorum. Bide online ve mağaza farklı oluyor. Geçen jafta 2li takım aldım 45₺ online de 130₺
tarafından
Evet bazen gerçekten fark ediyor
0 oy
(7,912 puan) tarafından
İlkbaharin sonuna doğru indirime girer
tarafından
İlkbahar sonu çok değil mi yazlıklar oluyor hep kaldırırlar
(7,912 puan) tarafından
Benim bulunduğum ilçe hep oyle
0 oy
tarafından
E bebek 200 TL geneli 
tarafından
Ama inceler ya biraz kalın arıyorum
Malum Ankara ayazı soğuğu
0 oy
(32 puan) tarafından
Şuan heryerde indirim var bnce beklemeden alın havalar iyi gttigi için sanırım ben kziima geçen hafta aldım indirimden DeFactodan
tarafından
Bı bakayım o zman geneli 500 600
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Mevsim değişikliğinde ama lcw da indirim var lcw outlet mağazasında ama kalitelerini beğenmedim ben biz geçen ay defactodan 4-5 yaş 900₺ tem indirimle 550₺ ye aldık
tarafından
Ooo iyi düşmüş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 134 göst.
14 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurse34 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
7 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Irmakkkk (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 82 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...