0 oy
226 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (193 puan) tarafından
İyi geceler kızlar ben bebeğimle ilgili bi soru sormak istiyorum bebeğim 10 aylık oldu ama hala oturmuyor ne destekli nede desteksiz belini hiç bir şekilde tutamıyor dönüyor fln kendini kurtarıyor ama emekleme de yok yürütece koyuyorum istemiyor ağlıyor ondan küçükler var ailede onlar maşallah emekleme oturma herşey var acaba sorun olabilir mi sizlerde durumlar nasıl doktora gitmeyi düşünüyoruz bu hafta yardımcı olur musunuz 

10 Cevaplar

0 oy
(7,126 puan) tarafından
Emeklememek neyse de oturmamasi bana normal gelmedi bence bir götürün doktora bir şey  kaybetmezsiniz .Bir şey yoktur umarım en azından içiniz rahat eder .
(193 puan) tarafından
Bizde tedirgin olduk sağlık ocağına gittim dün aşısı vardı doktor çocuk doktoruna götür bi dedi oturması lazım dedi bende endişelendim açıkçası inşallah bişey yoktur
-Reklam-
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bizimki de ne emekleme ne yürüme yok. Oturması lazım artk canım doktora götür derim 
(193 puan) tarafından
Götürecem canım inşallah bişey çıkmaz çok tedirgin oldum
(1,386 puan) tarafından
İnşallah canım sıkıntı etme kimisi biraz geç büyüyor benimki de öyle
(193 puan) tarafından
Umarım öyledir canım herkes sorunca neden oturmuyor diye iyice korktum
0 oy
(10,567 puan) tarafından
İnşallah hiç birşey yoktur .tabi ki götürmekte fayda var.yurume emekleme geç olması doğal.benimde iki çocuğumda cok geç yürüdüler.bebekelr için haciyatmaz diye bir oturma minderi var cokcetkili oluyor öneririm.oglumda kullandım çok memnun kaldım.rabbim hiç bir anneyi korktuguyla sinamasin içini ferah tut
(193 puan) tarafından
Amin canım inşallah ya götürecem bu hafta dua eder misin
(10,567 puan) tarafından
Rabbim gonlune ferahlık versin.rabbim korktuğunu yaşatmasın bacım.ah analık diyorum başka birşey demiyorum.parmaginin ucu acısa bizim cigerimiz yanar.arkasina duş gotur doktor da bir baksin.ama içini karartma.etraflada mukayese etme çocuğunu.her çocuğun gelişimi cok faklı çünkü.nasil elimizdeki bir parmak bile bir parmak ile denk değil ise çocuklarda öyle.
0 oy
(994 puan) tarafından
Kesinleşti götürmelisn bi bebegin 6 7 ayda desteksz oturması lazm emekleme olmasda olur. 
tarafından
Evet .kesinlikle goturmelisin.Hilale katılıyorum.

Çocuk nörologuna da götür mutlaka .
(193 puan) tarafından
Tamamdır canım teşekkür ederim cevabınız İÇİN
(2,562 puan) tarafından
Kesinlikle 6 7 ayda oturması lazım diye bişi yok 9 aya kadar normal diyo doktor ama tabi sizin ki 10 aylık olmuş desteklide oturmuyor diyosun doktora götür o seni nöroloji ye yönlendirir canim
0 oy
(2,414 puan) tarafından
Oturmadı lazım canim 3 çocuğunda bu ayda oturabiliyodu kizim prematüre 1 buçuk kilo dog du hani geriden gelen bir bebek olmasına rağmen oturuyodu emekleme önemli değil olmasada olur ama ihmal etme mutlaka götür ins birseyi yoktur için rahatlar en azından 
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Benimki oğlum da hiç emeklemedi canım. Ama desteksiz oturmaması garip. Hiç bekleme götür hemen doktora. 
0 oy
(754 puan) tarafından
Emekleme gelişimi göstermez ama şimdiye çoktan oturması lazım mutlaka en kısa zamanda götür bebeğini göster vakit geçirme derim
0 oy
(982 puan) tarafından
6aylik oturdu 5 6aylik emekleri oğlum cnm biz çok çaba gosterdik arkasına yanına yastiklar koyarak oturtuyorduk daha 2aylik iken destekli tabiki 2 3dkk 
0 oy
tarafından
Çocukla ilgili şüphelendiğiniz zaman heme çocuk doktoruna goturmelisiniz
(193 puan) tarafından
Tamam öyle yapcam randevu aldım zaten
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Emekleme değil ama oturması kesin lazımdı doktora götür 
(193 puan) tarafından
Randevu aldım canım gidecem sağol cevabın için giremedim pek

İlgili sorular

0 oy