0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler beynimi bu gece bisey kemiriyor Bi şüphe acabaa aldatıliyormuyum diye esim iskolik birisi iş ev iş ev felan ya da ben mi öyle sanıyorum bu aksam eşimin montunun siyah uzun Bi sac teli buldum ben ince telliyim sac ise kalın tel idi aklımı karıştırdı çok bu arada işi de kasap yani bu durumda siz olsaydınız ne yapardınız 

8 Cevaplar

0 oy
(4,146 puan) tarafından
Canım başka şüpheli Bi şey yoksa eğer sadece saç teli için kendine hayatı zehir etme bu düşüncelerle kış günü rüzgar uçar yapışır insanın üstüne 
(13 puan) tarafından
Yok canım başka suphelendigim durum ama iyice paranoyak olacam bu gidişle
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Sen eşini daha iyi bilirsin cnm şüpheli hareketleri oluyor mu yoksada boşuna huzursuzluk yapma şeytan yuva yıkmayı sever sana gaz verir ama dinleme huzurunuzu bozma varsa sıkıntı elbet cikar
(13 puan) tarafından
İşte canım öyle Bi durumdayız ki en yakinimiza bile guvenememeye başladık dediğin gibi sıkıntı varsa elbet Rabbım çıkarır karşıma o anda Bi dakika durmam zaten
0 oy
(10,783 puan) tarafından
Canım saç teli hiç birşeyi kanitlamaz ki aldattığını da cikartamayiz bundan.yani bir otobüse biner üstüne gelir.onu bile geçtim yürürken havada uçan bir saç bile gelip yapışır.sikmq canını vesveseye gelme benim fikrim bence alakası bile yok.bu işi yapacak olan adam o montu eve gelmeden kırk kere cirparda giyer
(13 puan) tarafından
Demi canım doğru diyorsun güzel Bi yaklaşım sağol içimi ferahlattın
(10,783 puan) tarafından
Hiç kafanı yorma bacım.vallahi bak şeytan vesvese veriyor.adam aldatacak kadar aklı olacak o monta hiç dikkat etmicek imkanı yok.birde iskolik olmayıp ne yapacaklar bacım .piyasaya bak.kasap diyorsun et yiyen mi kaldı da adam gecinecek.napsin ekmek parası diye daha çok çalışmaya çalışıyordur.bu pahalilikta değil aldatmak adamlar karısi accik anasına gitsinde kombiyi kapatsam diye bakıyor.
(13 puan) tarafından
Ayy canım ya vallahi doğru diyorsun şu an Bi güldüm ama ağlanacak halimize güler olduk gercektende yaa
(10,783 puan) tarafından
Ama bak bir düşün dogru değil mi bacım.adamlar bir karıya bakamiyor da oburkune nasıl para yetistircek.icini ferah tut.
(13 puan) tarafından
Aynen. Öyle tabi canım ikinciye nasıl baş edecekler :)
0 oy
(702 puan) tarafından
Valla yolda yururken bile  birinin saçı dusebiliyor insanin üstüne sadece buna dayanarak böyle düşünmeyin
(13 puan) tarafından
Ümit ediyorum öyledir kuzum
0 oy
(331 puan) tarafından
Belki başka monttan gelmiştir üst üste asıldıysa dicem ama kasapmış bilemedim
0 oy
(8,821 puan) tarafından
Ooo canım sen de naptın. Başka şüphelendiğin bir hali tavrı yoksa boşuna kendine eziyet etme. 
0 oy
(489 puan) tarafından
Saç değil canım tavrı telefonu eve ilgisi seni halen beğenip begenmrmesi gibi hareketler önemli değişiklik var mı yok mu oradan araştırmak lazım 
0 oy
tarafından
Hareketlerinde değişiklik yoksa hersey normalse takilma kış günü rüzgar var hergün belki uçuşmustur 

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,718 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,232 soru

11,320,451 cevap

34,765 kullanıcı

...