0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde (9,334 puan) tarafından
Iyi geceler arkadaşlar. Kızım 73 gunluk. Doğduğundan beri banyo yaptırırken hiç bir skıntı yaşamıyorz ağlamıyor ve gayet sakin.

Ama banyoyu bitirip havluya yatırdıktan hemen sonra bir ağlama geliyor ki susturmak ne mumkun. Bezini zor bağlayp kucağma alıp biraz sakinleştiriyorm.

Yatırdığm zaman yine aynı. Ustunu giydirmek işkence resmn. Zar zor ustunu giydirdikten sonra memede anca susuyor.

Neden ağlıyor olabilir, boyle bi olay yaşayan var mı ? 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım 8 aylık doğduğundan beri banyo yapmayı çok seviyor hiç ağlamıyor *maşallah* ama üstünü giydirecegimiz zaman başlıyor bağırmaya:D 
(9,334 puan) tarafından
:) valla eşim şebek oluyor resmn sussun da ustunu giydirelim diye. Ama nafile kucağıma almadan yada emmeden asla sakinleşmiyor
tarafından
Aynı bizde öyleyiz canım annem sudan çıkmak istemiyor herhalde ondan diyor :D
(9,334 puan) tarafından
Saatlerce yıkasak sesleri çıkmayck dmek ki :D
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ayni bizde öyleyiz.. banyoyu sevrek yapıyor masallah ama kıyafetlerini giydirirken aman Allah kıza bi haller oluyor ben de anlamıyorum :angel:

(9,334 puan) tarafından
Yaa tek benim kzım boyle sanıodum :Dd
(3,695 puan) tarafından
Valla akil ermiyo bu bebislere normalde banyo esnasında ağlamaları gerek bence :))
(9,334 puan) tarafından
Aynen. Internetten araştıraym dedim karşıma hep bebekler banyo yaparken neden ağlar başlıkları çıktı :D halbuki tam tersi
(3,695 puan) tarafından
Ahahaha demi ama ☺
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Suyu çok seeviyo olabilir canım 
(9,334 puan) tarafından
Gerçekten banyo yaparken hiç gıkı bile çkmıo çok sevio ondan sanırm :) ama nasl ağlamak anlatamam
(1,816 puan) tarafından
Maşallah canım bi süre sonra alışır bu duruma
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Benimde bebegim oylee
(9,334 puan) tarafından
Tek değilmişm en azndan :)
(5,519 puan) tarafından
Ewet canim kucaga alincaya kadar agliyorr
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Üşüyor mu sudan cıkınca acaba 
(9,334 puan) tarafından
Oda 25 26 dereceden aşağı olmuo blmiorum ki üşuo mudir acaba :/
(25,223 puan) tarafından
Belkide üşüyor olabilir daha sıcak tutun bakalım hemen giydirin sarın değişecek mi
(9,334 puan) tarafından
Aynen bidahakine odayı iyice ısıtalm bakalm
Teşekkur ederm ☺
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Acaba neden bende merak ediyorum :D çünkü benim kızım da aşırı sever duşu. Daha soyundurmaya başlarken anlar ve hemen gülmeye kahkaha atmaya başlar küvete koyunca ay bi mutlu bi mutlu. Duştan çıkarız havluya sarınca başlar zaten :D o 2 dakika resmen işkence görüyor gibi davranır yarım yamalak giydirip hemen kucağıma alıyorum ve kapanış :D 
(9,334 puan) tarafından
Hahah kesinlikle aynısı. Ustunu çıkarmaya başlaynca eller kollar bi ayrı hareketlenio sevinp çığlık atıo resmn. Ama o havluya yatırma anı yok mu öluorum :)) bezini bağlayp sak8nleştiriorm yarm yamalak giydirip sarıp sarmalayp emziriorm hmen :D
0 oy
(371 puan) tarafından
Bırakın beni suyla başbaşa diyir sana ☺ çıkınca ağladığında demekki istemiyor allah kolaylık versin bacım sana valla 
(9,334 puan) tarafından
Amiinnn. Valla gazı olunca bile o kdar ağlamıo diyebilrm
(371 puan) tarafından
Ay zor görümcemın çocuğu da öyle de ordan anlayabiliyorum zorla artık gıydırmek çıkarmak sabretmek onları rabbim kolaylıgını versin sanada
(9,334 puan) tarafından
Amin çok teşekkur ederm ❤
0 oy
(667 puan) tarafından
Bizimki  de oyle usuyor diye dusunuyorum ben giyinimce susuyor cunku
(9,334 puan) tarafından
Ben çok zor giydirebliorum. Hatta akşam ben emzirirken babası giydirdi bi şekilde. Yoksa bıraktığm an acayp ağlıo. Tamamen sakinleşmesi 45dkyı buluo nerdyse.
(667 puan) tarafından
Belki de burnuna falan su kaciyo ya da üşüyorsa huysuzlaniyordur biz de eger usurse zor giydirrim cok aglar usumezse kolay hemen emzirince susuyor
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bizde öyleydik canım 3 aylık olana kadar ortalığı yıkıyordu sudan çıkınca, şimdi 4 aylık suya girince yıkıyor ortalığı normal sanırım:))
(9,334 puan) tarafından
Hahah bu bebeklere akıl sır ermio :))
0 oy
tarafından
Banyodan çıkmak istemiyordur ") bebeklerin geneli banyo severler ve cikincada kıyamet kopar ") banyodan sonrada biraz yağ ile masaj yap belki gönlü olur yoksa sabaha kadarda su da dursa yok demez bu minikler 
(9,334 puan) tarafından
Masaj yapmak ne kelime bezini zor bağlıorum sıpanın :D gazı olunca bu kdar ağlamıo. Uşumeyeceğni bilsem uzun sure durdururm suda ama 5dkda yaptırıorm hmen :)
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Benimki de öyle 44 günlük bebeğim. Ben suyu sevmesine bağlıyorum 
(9,334 puan) tarafından
Inşallah ondandır, uşumesinler de

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 344 göst.
12 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
4 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal_ (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kartanesi10 (350 puan) tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...