0 oy
930 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar inanın hiç bir şey yazmaya konuşmaya dermanım gücüm yok ama buraya yazdım o kadar merak edenleriniz vardır diye yazıyorum yine aynı şeyleri baştan yaşadığım süreçteyim. Entübe edildi. Değerleri çok düşük. Kendisi çok kötü. Her an her şey olabilir diyorlar. Yaş ciğer sendromu. Kendisi de küçücük. Evladıma ayetel kürsi vakıa inşirah fetih fatiha sürelerini okuyabilenler okusun. Rabbim bu acıları kimseye yaşatmasın. Ufak tefek şeyleri takmayın. Rabbim evlatla imtihan etmesin çok zor. O küçücük bedenin nefes alıp vermek için kıvrandığını görmek var ya bilmiyorum hiç bir şey üzülmeye değmez işte. Cevap veremezsem kusura bakmayın. Konuşacak dermanım yok. Hayırlı günler...

33 Cevaplar

0 oy
(4,984 puan) tarafından
Rabbim sifa versin. Imtihaninizi kolay eylesin. Zordur evlatla imtihan olmak ama derdimizden büyük  Allah var. Uzulme.
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Oyyy canım benim anneninde duası çok makbul sende bol bol dua et :'(

0 oy
tarafından
Oyyy çok üzüldüm. Rabbim sana sabır versin bebeğinize acil şifalar versin inşallah ❤️
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda ifa versin . Hemen okuyorum ❤️
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Allah'ım tez zamanda şifa versin inşallah yavrucuga. Sizi evladiniza kavuştursun sağ salim. 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çok üzüldüm abla Rabbim tez zamanda şifa versin okuyacağım inşaAllah :/
0 oy
(6,221 puan) tarafından

Yaaa ablacım çok üzüldüm :'(

İnşallah bişey olmaz 

Dualarım seninle

0 oy
(165 puan) tarafından

Allah'ım sana güç kuvvet minik yavruna da acil şifalar versin imtihanını kolaylaştırsın. Okuyacağım inşallah şifa olur <3

0 oy
tarafından
Cok uzuldum icim yandi okuyacagim ben de Allah sifa versin size bagislasin insallah 
0 oy
(780 puan) tarafından
Yavrumuza Rabbim şafi ismi ile şifa nasip etsin annesi kucağına sarıp en kısa zamanda çıkarsınız inşallah 
0 oy
tarafından
Inanki dün akşam aklıma geldin çok üzüldüm Rabbım acil şifalar versin canım Allahin izniyle iyi olacak kuzucuk Rabbım acısını göstermesin 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Rahımemm:'(:'(Dualarım seninle ve ogludunlsaa Rabbim kimseyi korktuğu yere ugratmasin inşallah 

0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin yavruna inşallah atlaticak bunu
0 oy
tarafından
Rabbim şifalar versin canım çok üzüldüm rabbim kimseyi evladiyla sinamasin
0 oy
tarafından

Ayyy ya allah'ım şifa versin  yavruna:'(

0 oy
(77 puan) tarafından
Canim cok cok üzüldüm bi annenin yasayacagi en ağır imtihandasin Rabbim bi kolaylik verir insallah safi isminjn hurmetine sifasini verir dualarimiz seninle ve bebeginle ALLAH yardımcın olsun
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Rabbim evladını sana bağışlasın şifa versin inşallah 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Rabbim yardımciniz olsun inşallah çok zor bir süreç 
0 oy
tarafından
Rabbım sıfa versın cok uzuldum kuzum
0 oy
tarafından
Abla çok geçmiş olsun . Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah.

Bende okurum Rabbim sana da güç kuvvet versin.

Evlatla imtihan etmesin hiç birimizi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 220 göst.
0 oy
5 cevap 138 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LMihrace (7,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
16 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 200 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu

380,003 soru

11,374,999 cevap

34,858 kullanıcı

...