0 oy
102 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (29 puan) tarafından
Saçlarım çok fazla dökülüyor 6 ay önce doğum yaptım ondan alakalımı mevsimselmi bilmiyorum daha önce bu kadar dökülmezdi  bir önerinız varmı? 

7 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Benimde doğumdan bir kaç ay sonra aşırı dökülmeye başlamıştı hemde öyle böyle değil. Ben bisey yapmadım ama yapsaydım olcakmis şimdi saçlarım çok seyreldo. Ama dökülmesi de yavaşladı bebeğim 18 aylık. Bence doktor da kan tahlili yaptır istersen b12 eksikliğinden oluyor deniyor 
(29 puan) tarafından
tesekkur ederim yaptırmam gerekli o zaman
(712 puan) tarafından
Aynn en azından değerlerini bilirsin ona göre hareket edersin başka bisey lazım mı diye
-Reklam-
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Vitamin ala bilirsin. 

Siberian weallens dökülmeye karşı şampuan trendyolda var. Kullandım. Fazlasıyla memnunkaldım.
(29 puan) tarafından
bende bir bakaayim tesekkurler.
0 oy
(5,311 puan) tarafından

Doğumla alakalı benimde öyle şimdi yağ aldım hem dökülme azaldı hem dökülenler çıktı 

image

(29 puan) tarafından
bende buna benzer bisey kullanmistim ise yaramisti
(5,311 puan) tarafından
Ben 2 doğumdur kullanıyorum çok faydasını gördüm
0 oy
(573 puan) tarafından
Doğumdan sonra çok dökülmeye başladı önceden hiç dökülmezdi hamilelikte başladı ama azdı o zaman doğum sonrası aşırı derecede dökülüyor 1 sene olacak 15 şubatta hala geçmedi evi süpürüyorum arkama geri kıl yumağı oluyor 
(29 puan) tarafından
o kadar kötüki kıl olmasi her yer
0 oy
(621 puan) tarafından
B12 iğnesini  içtim ben öyle azaldı doğumdan sonra kan değerlerini  olctur emziyosan  vitamin  degerlerin  dusebilir canim
(29 puan) tarafından
emziriyorum evet
(621 puan) tarafından
Canım b12 benim saçlarımı çoğaltti  normalde baya  seyreklesmisti sacim
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Benim de aynı olmuştu canım önlerim açılmıştı resmen 1 yaşından sonra yavaşladı sonra tamamen durdu ama bi şampuan kullanıyorum revox onun sayesinde mi oldu dönemsel mi bilmiyorum çok şükür yeni saçlar da çıkmaya başladı 
(29 puan) tarafından
insallah benimde cıkar
0 oy
(1,975 puan) tarafından
A101 bioblas smpuanini al sarmısaklı dua edersin bna bn onu kullanıyorum hiç dokulmuyor bnimde çok dokulurdu
(29 puan) tarafından
tamam canım  bakayim bende
(1,975 puan) tarafından
Tam kuzum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 74 göst.
14 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
29 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde ayferodemis (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 121 göst.
27 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.

379,127 soru

11,349,039 cevap

34,813 kullanıcı

...