0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (206 puan) tarafından
Kızlar akşam gusül abdestini aldım yattım  sahur kalkıp namazımı kılıp geri yattım şimdi öğreniyorum kilacaktım  iç çamaşırima koyu kan yada akıntı gelmiş ne yapmam lazım oruç bozuldu ku benim namazda kıldım günah oldu mu bi akıl verin .8.günunde abdest aldım bekledim 1 gün tam kesilmek için 

6 Cevaplar

0 oy
(206 puan) tarafından
Bi bakın nolur ya
-Reklam-
0 oy
(111 puan) tarafından
Orucun bozulmuştur ama namaz konusunda sonuçta haberin yokken namaza durmusun günahı yoktur . 
(206 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevapın için
0 oy
(292 puan) tarafından
On günden sonrası özür kabul edilir diye biliyorum buna bağlı olarak da namaz ve oruç da gitmiştir sanırım. Ama bilinçli olan bişi değil günah olmaz
(206 puan) tarafından
Kesildim sanmıştım ama bitmemiş malesef .teşekkür ederim
0 oy
(3,824 puan) tarafından
Bende tamamen kesilmesi için 1 gün yine bekliyorum.  Aksi takdirde lekelenme oluyor bende de.  Bence tam kesilmemiş o sebeple oruç olmaz canım.  Çünkü lekelenme var bitmemiş ki . Bu akşamı  da bekle bence yarın abdest al.  O şekilde oruçta olmaz namaz da . Namazın da günah olmaz bence çünkü bitti sandın o şekilde kıldın. 
(206 puan) tarafından
Teşekkür ederim.bende bekledim ama sabah 5 e kadar fln hiç gelmeyince bitti sandım ama bitmememis
(3,824 puan) tarafından
Olsun bugün yine bekle canım
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Adet sayılır canım o yüzden bozulur
(206 puan) tarafından
Tesekkur ederim evet malesef bozuldu.
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Orucun bozulur ama günah olmaz sonabdest alrken bittiğini düşünp kılmşsn oruca niyet lenmişsn 10 güne kadar adet saylrsn keslp tekrar olsan da 10 günden sonrası özüre giriyor 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ytdcg (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ytdcg (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Hediye (4,952 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 106 göst.

379,280 soru

11,352,779 cevap

34,825 kullanıcı

...