0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (1,493 puan) tarafından
Evet başlık doğru 10 yaşında çocukta ne kadar kıskançlık olabilir Allah aşkına akıl verin psikiyatrise randevu Alicam şöyle başlım kaynanamgle gitti ordan misafirliğe gidecektik beyaz orlon bir kazak giydim beyaz renkli anne bunu giyme istemiyorum erkekler bakar dedi TM giymicem falan dedim o sırada kaynanama demiş kirletimde giymesin annem demiş neyse sabahına dışarı cikicaktik ortadaydı kazak ben sana demedim mi bu kazağı giyme etme ikimizde sinir krizi geçirdik o ağladı ben ağladım kazağı alıp aticaktim sobaya bu sefer atma etme dedi neyse o gün öyle geçti gitti annemlere geldim bugünde pantolon giydim her zamanki giydiğim bunu giyme kazağı giyme etme düğünde oynama etme vala ben napicagimi bilmiyorum kafam çok karışık napayım 

11 Cevaplar

+2 oy
(826 puan) tarafından
Küçük yaşta dini eğitim alan  kursa giden çocuklardan günah yasak kavramı farklı oluyor gitti mi öyle meraktan soruyorum 
(1,493 puan) tarafından
Yok hayır gitmedi öyle yerler e
-Reklam-
+1 oy
(6,213 puan) tarafından
Çevresindekilerden mi Öğreniyor acaba eşinden varsa erkek kardeşinden veya kayınlarından falan veya birisi mi öğretiyor yani 10 yaşındaki çocuk bu kadar bunu idrak edip de Krizlere falan girmez diye düşünüyorum ve gerçekten doktora göstermen lazım hiç iyi bir şey değil
(1,493 puan) tarafından
Yok hayır etrfaimdaki babam eşim abim kıskanç değiller
+1 oy
tarafından
En kısa zamanda çocuğunu pedagoga götür .Hicccc normal değil bu davranışları .

Hem de en kısa zamanda.
(1,493 puan) tarafından
Salı gününe Alicam randevuyu
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Sebebini sordun mu? Neden böyle davranıyor? Onu bu düşüncelere iten şey ne? Çok küçük daha ve böyle davranması da tuhaf. Yani eşim desen adam karısını kıskanıyor diyeceğim de 

Bilemedim ama duruma el atın mutlaka böyle devam etmemesi için. Herşey de olduğu gibi Kıskançlığın da fazlası zarar. Takıntılı hale getirir.
(1,493 puan) tarafından
Hayır soruyorum niye böyle yapiyosun diye erkekler bakar diyo dikkat cekiyo diyo
(1,752 puan) tarafından
Hayır erkekler bakmaz. Evet bakan var ama kötü niyetli olanlardır onlar. Baban amcan dayin bakmıyor de sende bakmazsın oğlum biliyorum de. Yani bilmiyorum önüne geçmelisin bunun ya.
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Eşinde böyle mi ondan mı görüp yapıyor acaba 

Bence de pedagoga götür 

(1,493 puan) tarafından
Yo eşim öyle değil hatta annemler guliyo babasi böyle değil oğlu niye böyle ediyo diye
(48,634 puan) tarafından
o zaman arkadas cevresinde o sekilde giyinen kadinlara biseyler diyenler olmuştur ondandir
(1,493 puan) tarafından
Vala bilmiyorum kafam baya karışık nasıl baş ederim diye
0 oy
(48,634 puan) tarafından
esinde mi öyle peki
(1,493 puan) tarafından
Hayır eşim öyle değil
(48,634 puan) tarafından
arkadas cevresi etkiliyor demek ki
(1,493 puan) tarafından
1 haftadır arkadaş görmeyo zaten mahallede de yok arkadaşı nolduysa bu hafta içinde oldu
0 oy
(1,783 puan) tarafından
İzlediği birşeyden etkilenmis olabilir internet oyunları felan sa illa biyerden bukadar değişik düşüncelere girer 10 yaşında ki çocuk ön ergenlige girmiştir 3 aşamada oluyor ergenlik dönemleri çünkü erkek çocuklarında
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Eşin ne diyor bu duruma. Onu d konuşması lazım çocukla. 
0 oy
tarafından
Benim 11 yaşındaki oğlumda 10 yaşındaki erkek kardeşini kıskanıyor.hic iltifat edemiyorum sevemiyorum bile çok kiskaniuor kardeşini  neyapcagini şaşırdım kaldim
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Okulda arkadaslarindan duyuyor olabilir. TV den öğreniyor olabilir. Her halükarda senin tavrın yanlış. Çocuğa kısa ve net olarak bu benim kıyafetim yavrum. Annelerin giyeceği kıyafete çocuklar karışmaz. Diyerek cevap vermelisin. Sinirlendigini ya da kizdigini belli edersen çocuk bu duruma devam edebilir. O ağlar karşısında sen de ağlarsan cozemezsiniz. Yani net ve kararlı olursan zamanla cozebilirsin bunu. Tek seferde duzelmeyebilir 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bir doktora gotir canım fazla gldi bana

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
26 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hazalgms (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 429 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 218 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 360 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merve... (6 puan) tarafından soruldu

379,300 soru

11,353,488 cevap

34,824 kullanıcı