0 oy
217 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (557 puan) tarafından
Kızlar ilaç dışında ne yapabilirim ateşi düşsün diye doktor antibiyotik yazdı ateş düşürücü olarak ama bir saat önce verdim hala 38.4 derece başka ne yapabilirim 

8 Cevaplar

+1 oy
(119,224 puan) tarafından
atletle yatir bide ustune sadece carsaf ort ılık duş aldir 
(557 puan) tarafından
Atlet var üstünde ztn
-Reklam-
0 oy
(948 puan) tarafından
Kol altına göbeğin ustunde bacak arasına pamuk ıslatıp koyurn baktınız düşmedi ılık duş aldırın üstünu fazla ortmeyin 
(557 puan) tarafından
İncecik bir örtü banyo yaptı öyle yapamıyorm izin vermiyor çok ağlıyor
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah en kısa zamanda iyileşir ama Dr götürün bence ateş düşürücü verdiğin halde düşmüyorsa zor evde hastanede düşürürler
(1,381 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin
(557 puan) tarafından
Vala iyi gibi uyuyor titremesi durdu yani kolları ayaklar bacaklar buz gibi kafa gövde ve sırt yanıyor
(557 puan) tarafından
Allah razı olsun valla
(1,381 puan) tarafından
Cümlemizden Allah razı olsun inşallah bidaha göstermez Rabbim çok zor Bi durum
(557 puan) tarafından
Ya tam iglesti derken kayınpederde hastaydı oda öptü falan derken tetrar hasta oldu
0 oy
(782 puan) tarafından
Benim oğlumun da çok iantciydi gecmiyodu limonu kes ayağının topuk kısmına bastırarak sur biraz 2 dk falan sur ikisinede çorap giydir istersen corabida limonu sık limon suyuna bandir sıkıp giydir direkt kesiyo ben denedim birdaha da çıkmadı topuğuna iyice sur ama biraz tuz köy limonun üzerine onu unutmuşum geçmiş olsun canim
(557 puan) tarafından
Yok asla yapmam ya biliyorum. Çok yanlış bir şeymis o
(782 puan) tarafından
Sirkeli su yapmayın limon en iyisi büyük insanlara yedirmek yani tuzlu limon yalatmak iyi geliyor ama bebeğe veremiycen için en çok da topuktan visiyi içeri emdiği için en güzel cozum bu limon zarar vermiyor yapabilirsiniz geçirse benim ölüm gecirecekti az daha çok atesliydi
(557 puan) tarafından
Ay vala sadece çorapları suyuna soktum giydirdim şuan uyuyor sürdüm limonu bildiğin çığlığı bastı bende bıraktım ztn ağlayınca daha çok çıkarmış ateş
(782 puan) tarafından
Evet ağlatma canım oda fayda eder inşallah ama biraz yavaş diğerine göre
(557 puan) tarafından
Vala saol cnm ya ateşi düstu 37.1 oldu iki derece düştü ve rahat uyudu garibimm
0 oy
tarafından
Çoraplarını limonlu suya batırıp giydir ılık su kompresi yapın odayı havalandırın ara ara oda sıcaklığını düşürün aşırı Ateş olursa kafası ıslanmayacak şekilde duş aldırın çok geçmiş olsun biz 1 hafta çektik şükür yeni yeni toparladı antibiyotiksiz atlattık 
(557 puan) tarafından
Ya hiç bir şekilde ne serum nede iğne yok yani
(420 puan) tarafından
MaşaAllah. Kaç gün sürdü ateş. Bizde 39 dereceyi geçti 3 gün sürdü artık havale geçirr diye acile gittik.
(557 puan) tarafından
Çoraplarını limon suyuna koydum giydirdim şimdi insallh etkisi olur ya ne kadar süre sonra duser
0 oy
(4,098 puan) tarafından
Gecmis olsun 4 .gun bugun hala atesle mücadele ediyoruz 40 a dayaniyor hemde bizim kanda enfeksiyon 174 cikti kanina baktirdinizmi acaba
(4,098 puan) tarafından
Bizede ilk oyle yapti sonra ben basaksehir cam
Ve sakura hastanesine götürdüm oyle iyi bir doktora denk geldim ki Allah onu yetistirenden razi olsun her turlu mudahale yapti kanlara iki sefer bakti serumunu takti antibiyotik igne yazdi atesi dusmezse hic bekleme getir  dedi
(557 puan) tarafından
Ne güzel ya bizimki saldı kimse yoktu birde gece 11 idi
(4,098 puan) tarafından
Aynen dediğin  sekilde oldu ilacla 15 dakika anca düşüyor du sonra bidaha nerde yaşıyorsun bilmiyorum da istanbulda isen dedigim hastaneyi oneririm geneli iyi doktorlarin çünkü
(557 puan) tarafından
Yok ya ben doğunun en uç şerhi ağrı Doğubeyazıta yaşıyorum.. biliyorum o hastaneyi halam orda hemşirelik yapıyordu ama şimdi hala yapiyoru bilmiyorum
(4,098 puan) tarafından
Anladim canim Rabbim  safi ismi hurmetine evlatlarimiza sifa  versin bende  nobetteyim ates olcuyorum sürekli
0 oy
(557 puan) tarafından
Allh herkesten razı olsun gerçekten allh evlatlarımızın acısını gostermesin us atesi düştü baya şuan uyuyor allh size de rahatlik
(420 puan) tarafından
Neler yaptınız? Geçmiş olsun
(557 puan) tarafından
Vala CNm k.bakma geç yazdım netim yoktu çoraplarını limon suyuna koydum direk giydirmistim 20 dakika içinde 36 ollmustu bir daha ateşi cikmadi ama hala öksürük var böyle kalın sesli baya
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ates durusucuden snr ikik dus aldirdim 30 dk iniyordu 2 saat snr yine cikardi dus aldirdim ılık soguk uygulama istemiyordu  dus aliyordu  oyle oyle 3 gün snr atemiz durdu cok şükür sifa versin rabbim tum cocuklarimiza gecmis olsun canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Allahinnnqulu (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde OznurY (209 puan) tarafından soruldu

378,953 soru

11,343,107 cevap

34,809 kullanıcı

...