0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Kızlar Akbank yeni üyelere şoför faizle 10000 tl kredi veriyor.hesabıma aktarıldı ama çarşamba günü gidip çekicem.sizce bununla altınmı alsam kredi kartının borcunumu kapatsam.bi on binde eşim çekecek aylık 800 küsür ödemeli olacak

7 Cevaplar

0 oy
(215 puan) tarafından
Borçlarını kapat gitsin.  Altında mantıklı ama. Ben hep Borç kapamadan yanayım. Kafam rahat olur en azından.
(111 puan) tarafından
Geçen ay hepsini kapadım bu ay yine patladı hersey ateş pahası nasıl gidiyor yetişmiyo ben anlamıyorum valla ksjdjs öyle zevkine çok para harcayan birine değiliz yani
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Bende yeni uye oldum ama benm kini onaylamadi akbank :((
(111 puan) tarafından
Beni onayladı çalışmıyorum ama düzenli ödenen kredim var ve kredi kartlarım var belki ondandır. Neye göre tam bilmiyorum kendimce böyle düşündüm
(913 puan) tarafından
Evet kredi notun yuksekdjr o yüzden vermistir benm ne kredi kartım var nede daha önce kredi çektim kredi notum cok düşünmüş o yüzden olmadi
(913 puan) tarafından
Yerinde olsam hepsine gram altn alirdm
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Altın al, karti zaten ödeyeceksiniz o psraya güvenerek harcamadiniz
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ne borç kapat ne altın yap canım Allah'a savaştan bir an önce dön faiz haramdır kendi ellerinle yuvana yazık etme Rabb'im tüm sıkıntılarını gidersin inşaaallah hayırlı günler 
(913 puan) tarafından
Canm faizsiz 10 bin veriyor faiz yok yani
0 oy
tarafından
Hala devam ediyormu. Karşılığında ne istiyor peki kredi kartı kullanmanı falan mı istiyor. Cnm altın al Gr fiyatı artacak diyorlar
0 oy
(982 puan) tarafından
Kredini öde cnm direk düze cik kardeşim eline geçtikçe altın yaparsın 
0 oy
(116 puan) tarafından
Kart borcu yavaş yavaş ödenir zaten, hazır parayı  vermeyin, altın uzun vadede iyi bir yatırımdır.altın alın. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 173 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 812 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 176 göst.
28 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 711 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu

380,441 soru

11,390,584 cevap

34,899 kullanıcı

...