0 oy
406 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (370 puan) tarafından

Arkadaşlar ilk doğumumdan sonra hemoroid oldum cok çektim yine hamile kalınca dikkat ediyorum asla kabız olmamaya çalışıyorum olmadımda affedersiniz aksine cok rahat yapıyorum ama 1 haftadır sancılanıyo bşrqz önce baktım elime 1 tane olan hemoroidim 2 tane olmuş o kadar dikkat ettim niye oldu bilmiyorum o değilde doğumdan sonra napıcam ben dikiş falan olursa onun acısından cok bunu çekicem cok korkuyorum ya:(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canm bende korkuyodum bayaa kanamali felan oluyodu ama suan sukur iyiyim insallah Rabbim sanada şifa versin
(370 puan) tarafından
Doğumdan sonramı düzeldi canım
tarafından
Evet canm ama dogimdan 1 2 ay sonra düzeldi
-Reklam-
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Korkma canm insallah bu sefer bi sikıntı yasamazsin
(370 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(214 puan) tarafından
Oyle olunca ben Zeytın yagı suruyorum gece yatarken gecene kadar hemde 
(370 puan) tarafından
Deneyeceğim canm teşekkürler
(214 puan) tarafından
Yok olana kadar dene ınsaAllah faydası olur
0 oy
tarafından
Canım benim çok geçmiş olsun onun acısını bende çektim ablam da temelli üç tane meme var doğum sancısından beter pislik şey doktoruna söyle genel cerraha bir muayene ol ağrı kesici krem yazıyorlar bir d ebir başka krem daha baya rahatlatıyor inşallah çok çektirmez
(370 puan) tarafından
Saol canım krem yazdı yeni değil şuan çekmeye razıyım ama doğumdan sonra daha beter olucak diye cok korkuyorum şuan böyleyse
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım çok zor  benimde doğumdan 2 ay sonra felan çok kötü olmuştu ama hemoroid mı bilmiyorum geçenler de gine oldu çok kötü bisey ya 
(370 puan) tarafından
Doğumdan beter geeçekten
0 oy
(497 puan) tarafından
Benimde doğumda ikinmaktan olmuştu. Ama doğumdan sonra düzeldi canım 3. Ayında falan tamamen kayboldu. 
(370 puan) tarafından
Benmde doğumda oldu canım 6 yıldor cekiyorum şimdi yine soğum yapcam ama şuan böyleyse doğumdan sonra nasıl olur diye korkuyorum
(497 puan) tarafından
Denemedim ama nette patlıcanın baş kismink haşlayıp için diyordu. Öyle bir tarif var canım bak bir faydasi olur belki
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah sıkıntı yasamasin 
(370 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili bir soru bulunamadı

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...