0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
27 aylık 4 gündür uyumamak için direniyor yatalım diyince hayır diyo daha küçük değil mi öğlen uykusunu bırakmak için 

7 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Evin içinde yorulmuyor belki ondan uykusu gelmiyordur canım yaz olsa belki dışarı gider enerjisini atar Öğlen de uyur
-Reklam-
0 oy
(1,023 puan) tarafından
Erken canim osman gonulal uc yasina kadar gunduz uykusunu oneriyoruz diyodu 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence de kücük canım 33 aylık olcak oğlum hala uyutuyorum benimki de o aylarda hayır diyordu istemiyordu ama oyuna çevirdim yataga arabalarını götürdük telefondan fener açtım tavanda arabaların gölgesini gezdirdik falan öyle heves etti yatmaya şimdi hadi uyku zamanı geldi diyince hemen koşar arabalarını alır gölge aç der 5 dk oynarız yatakta sonra ben ona şarkı söylerim o bana söyler sayı falan sayarız öyle uyur kalır. 4-5 yaşına kadar uyumaları gerek bence
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Mayıs ta 5 yaşına girecek büyük kızım küçüğü 3 yaşında şuan uyuyor ikisi de 

Bencede erken 

Belki de geç mi uyanıyor bu aralar ondan mi
0 oy
(672 puan) tarafından
Çabala uyut alışır tekrar yada sabah erken kaldır benimkiler de erken bıraktı ama 36 aylıklardı
0 oy
(66 puan) tarafından
Cevresel etkenler onemli evin icinde daha az yoruluyodur uyumayi istemeyecek kadar cok oyuncagi takiliyodur gozune oyundan geri kalmayi biseyler kurcalamaya tercih ediyodur mekandan dikkat dagitici seyler azaltilabilir belki boule durumlarda kiz kardeslik
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benim ki 3 yaşı tamamladı oda uyumuyor sadece gece uyuyor ben ona bile şükrediyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,987 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
2 cevap 97 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.
15 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu