0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Rubella ,toksoplazma, cmw IgM

Kizlar özele gidiyorum 1500 istedi bu testler için sağlık ocağı yapmiyo.devletede tek çocukla gitme imkanım yok ve eşimin işi geregi anca zaten hafta sonu gidiyorz hastaneye.2sene önce yaptırmıştım ayni hastanede.

Nasıl bı yol izlemeliyim nasıl yapacam bilmiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Evet mecburi canım ikinci hamileliğimde de yaptırdım mecbur 
-Reklam-
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Ben hiçbirini yaptırmadm bunların. Ne işe yarıyor ki bunlar. 
tarafından
Kızamık geçirip gecirmedigim enfeksiyon vs felan varmı diye
0 oy
(29 puan) tarafından
Pardon sağlık ocağı nasıl yaptırmıyor hepsini sağlık ocağında yaptırdım .Olur mu öyle şey ben demeden yaptılar üstelik normal öyle kan alıp vitamin bakacaklar sanmıştım bunların hepsine bakmislardi
tarafından
Aradım yapmıyoruz dediler bende anlamadım çoğu hastane yapiyor
(29 puan) tarafından
Hastanede değil sağlık ocağında yaptılar bana
0 oy
(650 puan) tarafından
Ben yaptirmadim özele de gitmedim devlet gittim sürekli bide canım özele gitsen de doğumdan kendi doktorun yok nöbetçi hangi doktor varsa o doğumunu yapıyor dedilerdi bana 
(1,103 puan) tarafından
Öyle şey mi olur :) özel de takibini yapan Dr gece sancilanip hastaneye gittiğin an aranır ve gelir. 2 çocuğumu da özel de doğurdum. Hatta riskli bı dönem hastanede yattım 2 gece. Dr um yan odada yatmıştı ne olur ne olmaz diye
(650 puan) tarafından
Valla annem de ozelde doğum yaptı küçük kardeşimi teyzem de yengemde  hepsi aynı şeyi söyledi hastaneye sordum nöbetçi doktor hangisiyse o yaptırır doğumunu dedi bunu diyen özel hastane o yüzden özele hiç gitmedim zaten annemde sezeryan doğumdu  dikerken içeride sargı bezi unutmuşlar  ondan dolayı da önünden geçmiyorum
(1,103 puan) tarafından
Benimde 2 si de sezeryan. Bence hastaneden hastaneye fark var. Aynı hastanede kızımı bademcik geniz eti ameliyatı yaptırdım 2 ay önce. 5 yıldır aynı hastaneyi kullanırım. Tek sorun artan fiyatlar. Bu saatten sonra çok zor gitmek
(650 puan) tarafından
Hmmm anladım canım bilemiyorum
0 oy
(13,900 puan) tarafından

Ben olsam gider devlet hastanesinde yaparım o kadar para vermezdim 

tarafından
Devletede gidememki kızımla.uzak baya
0 oy
(3,722 puan) tarafından
Doğum paketi almıştım bütün testler içindeydi ayrı ayrı para ödemedim hiç ama yaptır ihmal etme 
0 oy
(2,971 puan) tarafından
AA neden sağlık ocağı yapmazlar imiş

Bende sağlık ocağında yaptırdım

Resmen başından salmış

Mecburen yaptircan
tarafından
Yapmıyoruz dediler anlamadım bende

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 190 göst.
14 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine14 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
26 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Aayfer (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (1,052 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.

384,911 soru

11,512,767 cevap

35,173 kullanıcı

...