0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

image

doktor yüzde 90 kız dedi ama kesin degil dedi değişirmi acaba 13 haftada

28 Cevaplar

0 oy
(8,749 puan) tarafından
%90 dediyse kesindir o değişmez 
-Reklam-
0 oy
(7,922 puan) tarafından
13 haftada devlet kıza benziyo ama emin değilim sadece kız gibi demişti erkekti
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Bence bekle 13 daha erken sanki ama Dr yüzdelik vermiş  

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Doktor erkek demişti doğru çıktı 2 farklı doktora gitmiştik eşimle 
0 oy
(469 puan) tarafından
Ablama 16 haftada kiz dedi 20 de kesin erkek demiş pipisini de gostermiş 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ordan bir ışık çıkmış :):) . Bana kız dedi . Erekk hissediyordum . Sağlıklı olsun dedim kalbimden kız istiyorum ama erkek içime doğuyordu . Kız dedi . Kız dedi . Erkek dedi erkek dedi yüzde yüz erkek dedi 
0 oy
(25 puan) tarafından
Benim 16.hafta ultrasona benziyor da orda çıkıntı var erkek şeyi gibi affedersin:)) o ne oluo acaba
(3 puan) tarafından
o kordon dedi
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Bende kiza benzettim:) bnce % 90 buyuk bir oran ya

0 oy
(10,775 puan) tarafından
Muhtemelen nub dan tahmin etmiştir 13 hafta küçük daha.benim Dr daha 12 de kız demişti sormuştum ben kemik yapısından tahmin ediyoruz bu haftalarda aslında 17 ye kadar asla kesin olmaz demişti.nub da kemik yapısı.doktor erkeğin omir ılık yapisinin kuyruk sokumu tarafının daha yay biçimde olduğunu söyledi o zaman.bizim bir tanıdığa doğuma kadar kız d misler.hatta üç oglanin üstüne kız denilince insanlar sevinçten cildirmisti.
(981 puan) tarafından
Aynen popo kısmından demiştimdr bana da kız diye
(3 puan) tarafından
evet nuba gore söyledi doktorum assagi bakarda kiz yukarı bakarsa erkek diye assagiya bakiyordu
0 oy
(872 puan) tarafından
Bana erkek dedi hep sonra kız dedi. Ama ben resimde erkek bebek görüyorum 
0 oy
(270 puan) tarafından

image

Bebeğiniz bir erkek gibi
(3 puan) tarafından
ordaki çıkıntı kordonmus
(270 puan) tarafından
Bana haber verin kesinleşince. Çok merak ettim şimdi :))
(3 puan) tarafından
Şubat 25 randevum var dua et erkek olsun ya yoksa eşim üçüncü istiyor bir kizim var bu da oğlan olsun yeter :))
(270 puan) tarafından
Tamam ederim tabi ♥️
0 oy
(1,369 puan) tarafından
13 te değil 16 da yüzde doksan kız dedi. Detaylıda erkek olduğunu öğrendim. İkisi de özel bu arada çok iyi ultrasonlardi
(2,972 puan) tarafından
Yüzde 90 kız diyip nasıl erkek oluyor Dr nasıl yanılıyor yani birde kesin konuşuyorlar. Peki sen kız dediklerinde içine ne doğuyor du
(1,369 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendiğimden beri erkek dedim. 16 da tek gittim bacak arası doluydu ben görür görmez aha erkek dedim ama hayır dedi bu kız sadece anusunde ödem var şuan öndeki de kordon dedi. Yine kabul etmedim açıkçası çünkü çok arada kaldı çok kararsız davrandı kadın. Neyse dedim detaylıda öğrenirim ama kız diye gittim ben. Doktor hayır bu erkek dedi. Nasıl olur kız dediler bana dedim anusu odemliymis ondan öyle görüyormus dedi doktor dedim. Evet bazen kizlar çok hormon salgılarsa erkek gibi görünebilir ama.bu erkek dedi bu da bariz testis dedi böyle kız olmaz dedim detaylı olduğu için ona güvendim acikcasi
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Yani bizim 12de erkek gibi demişti ama kızımız oldu çok şükür 
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Kuzenime önce kız , sonra erkek sonra kız sonrada tekrar erkek dediler bakalım ne doğacak : )
0 oy
(476 puan) tarafından
Benim oğluma 12. Haftada %85 kız dedi.  Ama 15 haftada erkek dedi. 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence değişmez oran büyük ve kıza da benziyor 
0 oy
(134 puan) tarafından
Son güne kadar kiz deyip erkek doğuran kuzenim 
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Valla bi tanidik 10 gun once dogum yapti erkek demis dr kadin kiz dogurdu dr kordonu pipi sanmis
0 oy
(7,350 puan) tarafından
Benimki değişmedi
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Doktor bana az bi tecrübem varsa bu bebek kız dedi o kadar kesin konuştu doçent doktor bu arada .. 12 hafta oldu yine kiz dedi .. 16 haftada başka doktora gittim randevu yoktu o doktor erkek dedi şok olmuştum çok mutlu olmuştuk bir kızım vardı oğlum olsun istemiştim Rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin 
(3 puan) tarafından
benimde bi kizim var inşallah bu da erkektir sağlıklı olsun öncelikle

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
0 oy
25 cevap 399 göst.
0 oy
0 cevap 51 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Reyhan.. (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.