0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Var mı kızlar çocuklara vermek için alıcam saatlerce uğraşmak istemiyorum

6 Cevaplar

0 oy
(705 puan) tarafından
Evet var ilikli kemik suyu diye satiliyor 400 gr 28 tl fln oyle pahalida degil ama tadı kötü yaa,ben orjinalinide hiç tatmadim bilmiyorum normalde nasil.Trendyol da vs var onunla ugrasmak istemezseniz buyuk marketlerde var 
(331 puan) tarafından
Katkı maddesi falan var mı içinde acaba
(705 puan) tarafından
Yok icndekilere bakiyorum ben yok yani sadece kaynatilmis kaval kemiginden ilik suyu yaziyor
-Reklam-
0 oy
(215 puan) tarafından
Kız saatlerce uğraşıyorsun ki kemikleri koy kaynasın, sonra soğusun buz için poşetler var kalıp kalıp onlara koy hemen hazır. Hazırlarının tadı çok kötü katkı maddeside çok.
0 oy
tarafından
E bebekte var katkısız 
0 oy
(779 puan) tarafından
E bebekte görmüştüm ama şahsen tavsiye etmem çünkü rafta duruyor bizim yaptığımız dışarda kalsa kokar içine ne katıyorlar kim bilir büyük bi tencere yapıyor um 2 ay gidiyor kafam rahat veriyorum 
0 oy
(5,825 puan) tarafından
Kız bacım bugün alırsa eşin yatır sirkeli suya sabaha kadar kanını atsın yarın sabah yıka güzelce suyunu doldur koy ocağa kalsın 6 7 saat su azaldıkça ekle.. Hiç zoru yokki hazırlar çok kötü ben aldım bizim için çorbaya koydum tadını bozdu güzel yapacağına olduğu gibi çöpe attım bide evde yaptığın çok daha bereketli oluyor ben hamileyken koca tencereye yaptım 7 ay sonra bitti 
0 oy
(489 puan) tarafından
Dün gördüm bime geliyor kemikli ilik 19 liydi galiba 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
0 oy
3 cevap 77 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (669 puan) tarafından soruldu