0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim ceza evinde hisse payı ev gözükğyor yardım alamıyorum borç içindeyim bebeğimle bi başıma kaldım maddi yardıma ihtiyacım var faturalarım ödeyemedim bebeğim ek gıdaya başladı temin edemiyorum allah rızasj için yardı m
notu ile kapatıldı: Yasak post

5 Cevaplar

+1 oy
(4,490 puan) tarafından
Hisseli ev ile yardımın alakası  yok benim evimde hisseli suan aile destek dogalgaz elektirik arti sartli saglik sartli eğitim  yardımını  aliyorum  ki senin esin ceza evinde imis sed yardımı  alırsın yardım alamıyorum deme
tarafından
Dilekce gerekiyor verdinmi birde belirttinmi cezaevinde diye
(9 puan) tarafından
Mğddetname die bşy var verdim cidden zordayım kimse görmezden geliyor görüntülğ arayın bakın bebegim var dolap boş
tarafından
Sosyal yardımlaşmaya gittinmi çünkü İBB bu konuda gerçekten çok hızlı ve mağdur etmitorn
(9 puan) tarafından
Gittim sıradayım evime gelincekmiş ama 6 ay oldu gelen yok
tarafından
Bak diğer taraftada yazdim ziraat hesabın varmı?

Birde sosyal ekonomik destek ödemesine bakarmisin e devletten belkide çıktı görmedin çünkü ben aylar sonra fark ettim para yattığını
-Reklam-
0 oy
(13,900 puan) tarafından

Belediyeye gittinmi benim tanıdığım evi olanlar var ama yardim alıyorlar 

(9 puan) tarafından
Gittim kaymakam sosyaş yardm gıda kartına kayt oldm 6aydır sırada bekliyorum yok gelen giden
0 oy
(6,549 puan) tarafından
Canım senin ya da eşinin ailesinin yanına taşın eşin çıkana kadar olmaz mı
(9 puan) tarafından
Benim ailem yok eşimin annesi cocuklen öldğ babasıda ben hamileylen covidden gitcek yerim yok
(6,549 puan) tarafından
Senin ailende mi vefat etti çok acı başın sağ olsun
(9 puan) tarafından
Allahrazı olsun
0 oy
tarafından
Benim eşimde cezaevinde benimde evim var ama eşim cezaevinde olduğu için sosyal yardım bağlandı canım 
(4,490 puan) tarafından
Biliyorum canim kardesim esinden ayrıldı 3 cocugu var kendi engelli oglu kanser engelli  maasi bakim parasi sed yardimi aile destek hepsini alıyor ama tabi o kirada devlet gelir getirmeyen bisey  için  yardım vermemezlik etmez
tarafından
yeniden gösterildi
Arkadaşta bu kadar zor durumdaysa verilmesi gerekir halbuki,,ama insan bilemiyor işte
(4,490 puan) tarafından
Ya geçen  birine yardim ettim kendimde durumum oyle ahim sahim degil ama elimde fazla 100 lira kalsa dayanamiyorum sonra ogrendimki kandirmis tabi  beni kandirir Allahida kandiramaz helali hoş olsun ben fakir olmam oda o haramla zengin olmaz insanin sadece  guvenini zedeliyorlar
tarafından
Bende burdan o hataya düştüm,benim niyetim belliydi Rabbime havale ediyorum ben
(9 puan) tarafından
Red edildi benim ekran resmi atabilirim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 52 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda3434 (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda3434 (306 puan) tarafından soruldu
+2 oy