0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 4 yaşındaki kızıma tekrardan topuk kan tahlilleri yapıldı hangi hastalıktan şüphelendiklerini bilmiyorum tahlilleri temiz ama  (serin /serum plazma) die  bı tahlil var o yüksek çıktı doktor kontrolümüzde daha çok var kızım düzenli ilaç alıyor hava alıyor korkuyorum dogrusu bilgisi olan varsa yazabilir mi kötü bişey mi acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(13,805 puan) tarafından
Geçmiş olsun bir bilgim yok ama 4 yaşinda niye topuk kani alindi. Hiç duymadim bu yaşta bu tahlilin tekrarlandiğini. 
(5 puan) tarafından
Doğuştan gelen bı hastalık varmı diye merak ettiler o topuk kanı çocuk dogdudu zaman hastalık varmı yokmu onu belirlemek içinmiş belki detaylı bakilmamistir diye tekrar ettirdiler
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Saglık ocagına sor belki söyler canım aklına kötü şeyler getirme doktorlar araştırmayı severler önlem İcin kızımın b 12 yüksek cıktı diye hemotolojı bölümüne gönderdi bizi önlem amaçla gecmiş olsun 
(5 puan) tarafından
Evet ya gerçekten öyle doktorlar çok araştırıyor kurcalıyor ama bizde çok korkuyoruz onlar net olmayınca fazla usteleyince

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
0 oy
1 cevap 47 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde tugcetugce93 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
18 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vinking (72 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı

...