0 oy
672 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (829 puan) tarafından

Hadi kızlar yazın bakalım :)

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke yesede her şey yapsam yemiyor malesef zorla iki lokma yiyor o da portakal sıkarım onu öyle kandırıyorum onun sayesinde 2 lokma yiyor
tarafından
Canim ne sucuk ne sosis ağzına sürmüyor çoktandır bize de yapmamıştım söylemesi ayıp bugün sucuk yaptım yok yemedi sevmiyor zaten et kıyma ağzına almazdı onları da yeni yeni çok az köfte yiyor bir parça da et yer tavuğu da çorba yapıp kandırıyorum onu ancak öyle yiyor
(829 puan) tarafından
Canım tavuğu soslayıp yapsan belki öyle sevebilir.
Ben salça yoğurt kekik pul biber karabiber tuz katıp karıştırıyorum tavuk göğsünü küp küp kesip bu sosun içine harmanlayıp zeytinyağında pişiriyorum çok seviyor benim oğlum öyle öyle sevdi tavuğu şimdi her çeşidini yiyor
tarafından
Canım bize de öyle yaparım soslayip ama öyle pek iştahlı yemiyor eskiden her şeyi yerdi ama bu aralar çok üzülüyorum hiç bir şey yemiyor kahvaltı da yumurta zeytin bal kaymak tahin pekmez domates salatalık falan yerdi ama şimdi tek yediği yumurtanın beyazı bir tane zeytin o kadar krep yaparım kuş gibi bir iki tirtiklar bırakır pankek yaparım yine öyle poğaça falan çok severdi hep yerdi sabahları onu da artık yemiyor iyice şaşırdım ne vereyim diye patatesi arada kızartıp veriyorum onu da oyun yapar saçına başına sürer öyle bir iki tane yer çok üzülüyorum çok bu durumuna
(829 puan) tarafından
Bazen benimki de oyuna çevirir yemek yemeyi. Çok üzülüyorum bende senin gibi. Bide şimdi hasta oldu iyice zorlayarak yediriyorum çok yemek seçiyor çoğu çocuk gibi. Ne diyeyim Allah yardımcımız olsun.
tarafından
Amin canım amin inşallah bir an önce düzelirler Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa da
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
2 yaşındaki oğlum 2 gündür patates patates diye dillendi sürekli ketcap mayonez getiriyor dolaptan kahvaltıya patates kızartması var
(829 puan) tarafından
Çocuklar patates kızartmasını çok seviyorlar çoğu çocuk seviyor benim oğlan da çok sever ketçaplı mayonezli :)
(18 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
tarafından
tek yediği kahvaltı patates sucuk salatalık domates 
(829 puan) tarafından
Yumurta yemiyor mu canım benimki sadece yumurta beyazını yiyor o da haşlama olarak
tarafından
Bı ara yiyordu şimdi yemiyor . Ben zorla veriyorum
(829 puan) tarafından
Kaç yaşında canım bebişin
tarafından
3 yaşına girecek canım
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Ben her sabah peynir zeytin yumurta yediriyorum rutin olarak yanına da domates salatalık. Seçmesini diye pankek falan ara öğün yapıyorum yoksa benim çocuk onları istiyor hep yumurta da lazım onu yesin
(829 puan) tarafından
O da güzel bebeklerimiz neyi isterlerse onu yapıyoruz yeter ki yesinler
0 oy
(116 puan) tarafından
Yağlı bazlama :)) 
(829 puan) tarafından
Ohhh ne güzel sıcak sıcak :)) afiyet olsun :)
0 oy
tarafından

Kızım ton balığına bayılıyor. Hergün yemek istiyor. Veriyorum azar azar ama zararı olurmu diyede düşünmüyorum değil.

Peynir zeytin labne top top peynirlerden almış babası onu seviyor
Yumurta kaynatiyorum genelde hergün bı tane yesin diye.
Pankek sevmez hiç onu yapamiyorum
(829 puan) tarafından
Canım ton balığını vermesen iyi olur bence. İçinde ağır metaller olabiliyormuş ben hiç tattırmadım balığın tadını bilmez o nedenle balık yağı veriyorum haftada 2 gün falan.
Peki doyurucu olarak neler yiyor canım
tarafından
Normal balık niye vermiyorsun.
Doyurucu olarak kahvaltiligin hepsinden yediriyorum
(829 puan) tarafından
Evimize pek balık almıyoruz canım ben sevmiyorum çok da aramıyorum yani eşim getirirse öyle.
tarafından
Biz balık alırız kışın. O yüzden balık yağı vermiyorum.
Ton balığına çok seviyor evet zararlı olabilir arastirmadim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 262 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 237 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Elmali turtam (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 451 göst.
24 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Herhangibiriiii (448 puan) tarafından soruldu

383,105 soru

11,466,836 cevap

35,070 kullanıcı

...