0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (829 puan) tarafından

Gün içinde neler vereceksiniz(sabah-öğle-akşam-ara öğünler) bana da fikir olsun kızlar şimdiden hepinize teşekkür ederim :)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kaç aylık canım ben 1 yaşından beri ona Özel bırsey hazırlamam sadece her sabah sıyez yada çavdar unuyla krep pogaca vs yaparım birde öğlen çorba gerısu buzımle :)

(829 puan) tarafından
28 aylık canım öyle her şeyi yemez maalesef. Kahvaltıyı bugünden düşünüyorum ne yapsam diye çünkü gerçekten yaptığım şeylere yazık oluyor, yiyebileceği türden şeyler yapmak istiyorum. Krep yaptım dün, bugün patates kızarttım yumurta beyazını yedi salatalık domates zeytin o kadar. Peynir hayatta yemez midesi bulanır. Kahvaltıya çeşit ne yapsam bilmiyorum valla
tarafından
Peynır asla benımkı de gemıyor bır agzından cıkarısı var gormen lazım :) öggggk eksı dıyo dırek, onun yerıne tatlı lor yapıyorum sutten pogaca hamuruna katıyorum ayran kefır vs ıcırıyorum, krebı cesıtlı yapmayı denersen sevebılır tarhanalı krep, domateslı krep vs
-Reklam-
0 oy
(119,809 puan) tarafından
sabah bisi yemeden okuls gidiyo orda yiyo oglen corba iciyo bazen omlet aksama allah ne verirde
tarafından
Hurrem sultan diye bi nick var burda o senmisin hurrem
tarafından
Yok kız o ben değilim
(829 puan) tarafından
Kreşe mi gidiyo Sevda seninki? Maşallah yiyen bebek galiba sana sıkıntı çıkarmıyorsa çok iyi benim psikolojim yerlerde :/
(119,809 puan) tarafından
sjsjsjs allah seni yaa

evet okula gidiyo yiyen degil yaptirip kokusuyla doyan cinsten yemiyo delirtiyo cinnet gecirtti defalarca
(829 puan) tarafından
Aynı dertten muzdarip hatunlarız bacım ne yapalım böyleler büyüse de aynı sıkıntı devam ediyo demek ki
0 oy
tarafından
Genel şeyler yediriyorum özel bişey yapamıyorum kıza oğlan da yeni başladı ek gidaya 
(829 puan) tarafından
Yaptığın herşeyi yiyor mu peki?
tarafından
Evet her şeyi yer
(829 puan) tarafından
Maşallah diyem de nazar değmesin
tarafından
Hahahaha sağol canım da yiyor dediysem bir lokma alır doydum der benim cadı kızım 3 yaşında hala 13 kilo iştah açıcılar ile yediriyorum yemek ayırmaz ama ne yaparsam yer
0 oy
tarafından
Sabah kahvaltı muhakkak yumurtası oluyor yanına da bal kaymak helva domates salatalık peynir yemiyor zeytin de ancak bir tane yer belki patates kızartırım 

Öğlen için de çorbası var akşam yaptım onu içer yayla çorbası 

Akşam da köfte kizartirim ya da ıspanak yemeği yaparım yanına da yoğurt  balıma bu arada 23 aylik benim aralarda da meyve ve kuruyemiş yiyor çok şükür birazcıkta olsa iştahı açıldı 
(829 puan) tarafından
Maşallah kız daha ne olsun herşeyi yiyormuş sana hiçbir sıkıntısı olmaz ne güzel. Ben bugünden düşünüyorum kahvaltısı ayrı eziyet ara öğünü akşam yemeği ayrı eziyet. Aşırı seçici bir çocuk çok yoruyor beni..
tarafından
Vallahi canım benim de yeni yeni kendine geliyor hiç bir şey yemiyordu bakma bunları saydım önüne koyarım ama ancak iki lokma yer daha önce ağzını dahi acmiyordu ya da ağzına aldığını geri atardı
0 oy
tarafından

sabah patates kızartması ve kahvaltılıklar klasik ıste

öglen makarna yogurt salata yaparım ogluşuma bayılıyor salataya :D

akşama napıcan bılmıyorum bız ne yersek o

(829 puan) tarafından
Makarnayı sade mi yapıcan canım nasıl seviyor bebeğin bende öyle yapıyım
tarafından
Benımkı artık buyudu kuzum 4 yasında da makarnayı 1 yasına kadar sade yedı sonra salcalı da vermeye basladım peynırlı yogurtlu degısıyor yarın salcalı yaparım ketcap mayoneze alıstı bu ara oyle yıyor
0 oy
tarafından
Ne yersem oda yer hic özel yapmadım 2 yas olduğundan beri.
(829 puan) tarafından
Akşama kadar hep meyve mi yiyor canım
tarafından
Vallah yer yani günde  bir kg yer elma portakal mandalina bağımlısı onlari yer doysr yemege yer kalmıyor
(829 puan) tarafından
Verme canım yemeği beklesin. Sen veriyorsun diye yemek yemiyor
tarafından
Kız ne yapiyim mutfakta habire ağlıyor vermek zorunda kalıyorum  artik oyle yapmiyorum kapiyi kapatıyorum ki yemesin surekli .el altinda olduğu için
(829 puan) tarafından
Meyveyi sadece ara öğün olarak alıştır. Diğer zamanlar kesinlikle verme canım. Unutma ki biz nasıl alıştırırsak beslenme düzenlerini o şekilde gider.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 673 göst.
0 oy
2 cevap 134 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 346 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nneeeeehir (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 225 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,112 soru

11,466,913 cevap

35,069 kullanıcı

...