0 oy
1,167 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,347 puan) tarafından

image

bugun eşim bunları aldı kaynanam takma diyor ama bende içimde kalmasın güvendiğim ortamlarda takayım diyorum bu yaşta takmıyacamda ne zaman takacam ki evlendiğimden beri ilk defa bileziğim oldu içimde kalmıştı hep

58 Cevaplar

0 oy
(986 puan) tarafından
Böyle kötü duruyor, bir tane takarsan daha iyi durur.
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Güle güle kullanmak nasip olsun canım Allah darda.koyup bunlara muhtaç etmesin inşallah ❤️ ama kusura bakma lütfen hicbiryerde takmam bunları yani ben burdayım beni görün diyor resmen :D tabi zevk meselesi 
0 oy
(112 puan) tarafından
Benimkiler adana burmasi 7 tane benimde hevesim var günlük takıyorum ama  dısarda çok göstermem seninkiler baya kalın bilemedim ben korkardım galiba  
0 oy
tarafından
Gülen güle kullan canım 
0 oy
tarafından

Çok güzel ben çok severim :D tak gitsin

0 oy
(1,125 puan) tarafından

Çok güzeller altın olsun da ben burdayım demesin:D yani bende gösterişli şeyleri severim hayırlı olsun güvenilir ortamsa tak gitsin evden pek çıkmıyorsan evde de tak canım al hevesini hayırlı olsun iyi günlerde kullan ♥️

0 oy
tarafından
Hayirli olsun ben hiç sevmem takmam düğün takılarmi bile takdiriyorlar diye bozdurdum bizimkiler de tak diyorlar ama seninkiler biraz duruş olarak kaba herkesin kendi zevki ama dikkat et canım insanlar zor durumda ve artık küçük bişeye bile göz dikiyorlar Allah korusun hevesi n varsa evde tak biraz güle güle olsun 
0 oy
tarafından

Takmam :) 

Guvenle alakasi yok cok kaba ve gormemisin bilezigi tadinda oldugu icin takmam, bu model degil yani takacagim sey. Zevk meselesi.

0 oy
(1,051 puan) tarafından
Valla bacım ben altından daha çok kolumu seviyorum. O yüzden takmam-takamam 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Sen sevdiysen bir lafim yok ama.  Ben cok buyuk gordum ya
0 oy
(673 puan) tarafından
Ben olsam dışarı gezmesi hariç her yerde takarım ev gezmesi düğün mevlit ne varsa misafirlik misafirim gelince .. benim 6 vurmam vardı düğün hariç takmazdim çünkü sevmiyorum ama senin içinde kalmışsa tak kız boşver 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla milletin ergen yegeni torunu hirsiz gibi girip çalışıyor haberin olsun 
0 oy
(645 puan) tarafından
Her yerde takarım eğer tek dışarı çıkmam gerekirse kazak giyer gizlerim bisey olmsz kimse sende altın bilmez ki canım 
0 oy
tarafından
Olsaydı takardım ama bu kadar kaba değil 
0 oy
(663 puan) tarafından
Bu ne ya ne zevksiz ne vizyonsuz insanlar var. Şunu takacağıma gider iki ülke gezerim :)) Allah'ım bana sakın böyle bir akraba eş dost verme amin :)
(1,176 puan) tarafından
Çokta rahatsız edici duruyor
(663 puan) tarafından
Çok kötü. Karakteri, zevki oturmamış insanların dikkat çekmek kullandıkları bir materyal bence. Konuşacak sözü yok, duruşu yok, bilezikleri ziyneti konuşulsun. Çünkü başka bir şeyi yok konuşulacak. Eşim doğulu, her bayramda büyükler ısrarla altın takıyor koluma, ısrarla reddediyorum ben de. Kimse bana taktıramaz bunları.
(1,347 puan) tarafından
Tatlım sen git falına baktır :)
(663 puan) tarafından
Fal iyidir, eğlencelidir :)
0 oy
(2,014 puan) tarafından
İyi gunlerde kullan cnm hic benlik deil cok kaba duruyor ama zevk meselesi iste sen genede güvendigin yerde tak
0 oy
(10,647 puan) tarafından
Alyansım hep taktığım küpelerim ve elmas kırığı kolyem ile biz mutluyuz bacım :) ben bilezik takamıyorum. Ama düğün dernek daha makul sanki bunlara. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Düğünde takılan altınşarımı kaldırdım hemen kasaya sonra arsa aldım.asla sevmem
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm yengeme aldık bu kalınlıkta Nişanda taktik yengem her yerde takiyordu . 

Eşim geçen ay aldı bana seç dedi ben iki tane aldım en baştaki kalınlıktaki cnm inceliği ne yazikki kalın hiç tarzım deyil takmam olsada zaten köşede bekler yatırım amaçlı ama eşim ile aldığım ikisininde severek takıyorum hediyem diye oda misafir geldimi ve eşimin tatil günlerinde 2 günde bir kolumda bileziklerimi görünce mutlu oluyor 
0 oy
(6,578 puan) tarafından
Çok büyük abartı geliyor bana. Düğünde taktım onun dışında hiç takmadım. Ben ince zarif bilezik ve kolye seviyorum. Ama takıyor olsaydım sadece yakınımın düğününde yakardım gerisi gösters gibi geliyor bana. 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 498 göst.
0 oy
32 cevap 854 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde _sema_ (1,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 811 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu