0 oy
1,161 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,347 puan) tarafından

image

bugun eşim bunları aldı kaynanam takma diyor ama bende içimde kalmasın güvendiğim ortamlarda takayım diyorum bu yaşta takmıyacamda ne zaman takacam ki evlendiğimden beri ilk defa bileziğim oldu içimde kalmıştı hep

58 Cevaplar

+1 oy
(5,492 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şuna bak koca koca, anca gösteriş yapın zaten. Bide buraya atmış. ( Kınayım da başıma gelsin, güle güle tak hayırlı olsun tatlım.)
-Reklam-
+6 oy
tarafından
Kuzum kusura bakma ama ben bunları en guvenılır ortamda dahı takmam, askerı gazınoda olsam takmam nedır bunlar kocaman kocaman nasıl sevıyosunuz boyle seylerı
(1,347 puan) tarafından
Gösterişi seviyorum biraz kız almışken iyisi olsun istedim evet :)
tarafından
Düğünde zorla taktım hiç sevmem altın takmayı ya bide başka düğünlerde takdiriyorlar bende hepsini bozdurdum kurtuldum
+1 oy
(3,826 puan) tarafından
Ben hiç altın takamıyorum yüzük dışında... Sanki herkes bana bakıyor gibi hissediyorum,  kötü hissediyorum o sebeple takmıyorum.  Herkesin kendi tercihi tabi
(1,347 puan) tarafından
Kuyumcuda herkes bana bakıyordu ama umrumda olmadı hayata Bi kere geliyorum dedim hevesim geçsin diye :)
(3,826 puan) tarafından
Güle güle kullan o zaman ☺⚘
(7,744 puan) tarafından
İnanki bende öyleyim bileziklerim var ama takınca utana sıkıla ve her defasında elbisemle saklamaya çalışıyorum
(774 puan) tarafından
Bazen mecburiyetlikten takıyorum ondada hep bi saklama peşindeyşm.. bi de şöyle bişey var zaten insanın ziynetlerini göstemesi hoş bişey değilmiş bizde büyükler o altın bilezikler ahirette kola ateş gibi yapışacak der yani sırf gösteriş amaçlı takanlar için
(3,826 puan) tarafından
Saklama iç güdüsü sadece bende olmuyormuş sevindim ☺ bende inanılmaz utanıyorum takmayı tercih etmiyorum o yüzden.  Üstüme yük gibi bunalıyorum
+1 oy
(2,891 puan) tarafından
Ben evde bile takarım

Her yerde takarım 
(3,246 puan) tarafından
En iyisi, :) güle güle kullan
+1 oy
(119,346 puan) tarafından
dugunumden sonra hic takmadim garibanim beennn ☺️
(692 puan) tarafından
Ahahahhah ne gariban ama djjsjs
gaab gariban ;)
(692 puan) tarafından
Ah kıyamam be sjsjsj
☹️☹️☹️☹️☹️☹️
(692 puan) tarafından
Sjsjsjjsjsjs
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Olsa takarım da onlar ne ya yanlış anlama da kafam kadar çok kaba:ermm:

(1,347 puan) tarafından
Gösterişi seven biriyim kız :) yanlış anlamam asla zevk meselesi
(1,752 puan) tarafından
Güle güle kullan o zaman:)
0 oy
(826 puan) tarafından

Hevesin varsa tak kime ne ?

Ama ben bu kadar büyük altın yada taki sevmiyorum görgüsüzluk gibi geliyor :D

Hayırlı olsun bu arada sağlıkla kullan

(1,347 puan) tarafından
Kız hiç böyle gösterişli takım olmamıştı hoşuma gitti hevesim çok fazla var
(826 puan) tarafından
Tak o zaman . İçinde kalmasın ;))
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Eşinde durdu durdu üçünü birden bu zamanda mi aldı kız :) güle güle kullan ama ben kullanmayan kesimdenim bileziklerim bilekliklerim kolyelerim falan bı düğün olursa o zmaan takarım yoksa takmıyorum ama tercih meselesi bu zaman da kimseye güven olmaz valla 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım düğünde falan takılır heralde arkadaşım var o öyle yapıyor benimkiler bu kadar gösterişli değil ama ben takmayı sevmiyorum yatıyor öyle 
(1,347 puan) tarafından
Tşk ederim canım bende gösterişli şeyleri severim bende aile ortamında arkadaş ortamında takacam
0 oy
tarafından
Hiç sevmem hiç takmam 
0 oy
(3,354 puan) tarafından
O iki geniş olanı düğünler de falan takarım dar olanı güvenilir ortamda takarım

Ama altın bilezik alacak olsam daha ince tarz alırdım herhalde bunlar çok kaba duruyor 

Hayırlı olsun bu arada 
(1,347 puan) tarafından
Tşk ederim canım ben ince bilezik sevmiyorum kalın olsun istedim evet kaba hatta bileği kesiyor ama alışırım herhalde
0 oy
(141 puan) tarafından
Bir urfalı olarak ve antep gelini olarak her düğünde takarım be herkes takar gösteriş amaçlı sahte takanlar bile vardır yani 
(1,347 puan) tarafından
Benim kanımdada biraz doguluk var sanki :)
(141 puan) tarafından
En güzeli :) ♥️
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Ben ince kolye almştm bekarken hiç takamıordum bigün takayım dedim iş çıkışı gavatın biri elini attı şükür alamadı sonra evlendim gurbete geldim hep içimde kalmıştı bol bol takıom pazarda herkesin kolunda bilezikler pazarcı hanımların bile seninde yaşadığın yer  sıkıntılı değilse hepsini degilde tekini tak daha hoş duruyor
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Kız maşallah sorularına baktım 50 bin tl cicik ameliyatı sonra 5 i bi yerde sonra sanırım 100 gr bilezik nerenin gelinisin sen :D

(1,347 puan) tarafından
Hahaha o ameliyatı olmak çok pahalıya patladı eşime çok zor süreçmiş daha kendime yeni geliyorum 1 ay oldu neredeyse ameliyat olalım kollarımı yeni kullanıyorum canım
(7,768 puan) tarafından
Ayy tam hikayeni bilmiyorum canım ama iyi cesaret hızla iyileşirsin inşallah
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Güvenilir ortamda tak sokağa takip çıkma

0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bir ben sevemedim sanırım altını takıyı.sadece ince bir kolyem var.onuda anam aldı diye takıyorum.darilir görmezse diye.baskada ne yüzük ne küpe takmiyorum
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Kız tak amaaan Allah'ım canımı malımı sana emanet ettin sen koru de gözü olanında gözü çıksın inşallah artık darısı benim başıma benimde olsun bir daha ☺️
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah güle güle kullan (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
0 oy
tarafından
Ben her yerde takarım 8 10 tane taktiğim oldu ama senin o iki tanesi kaba duruyor benimde bı tane o kalindan vardı 60 gram bı koluma bı tane takiyordum ama böyle takınca çok göze batar . Evdede bırakamazsin hırsız falan girer Allah korusun
0 oy
(985 puan) tarafından
Ben üzerimde 300 gr altınla gelin geldim 6 saat yolu ecel terleri döktüm korkudan cesaretim var korkmuyorum dersen tak canım Allahım sana emanetim sen koru yarabbim düşmanlarımı sana havale ediyorum de tak

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 473 göst.
0 oy
32 cevap 848 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde _sema_ (1,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bebikim54 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 328 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,963 puan) tarafından soruldu