0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (1,129 puan) tarafından
Kızım 10 da uyudu bir gibi gazından dolayı uyandi 9.5 aylık bu arada neyse mama verdm şimdi yeni zorla uyutmaya çalışıyorm hala tam dalamadi sürekli sıcriyo ayaklarını cekiyo basim zaten 3 4 gündür agriyo şimdi kafamı kaldıracak halim yok ama kızımı ayağımda salliyorm gözümden uyku akıyoooo.. basim agrimasa yine sorun değil ama çatlıyor resmen sadece sağ tarafı kafamın arkasndan itibaren.  Allahim ne olur uyusun gücüm kalmadı artk :(((

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım yardımcın olsun inşallah kuzucuğa bol bol uyku versin 
(1,129 puan) tarafından
Aminnn duanız için teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzu hâlâ ne gazı ki ? Gaz yapacak ağır bir şey mi yedi akşam ?

Yani benimki hareketlenmeye başladıktan sonra gaz sorunu yasamadi hiç ondan sordum
(1,129 puan) tarafından
Kaynanam yoğurt çorbası yapmıştı süzme ile yarma dan onu yedi o mu yaptı bilmiyorum.  Sürekli gazını çıkardı. Bizimde olmaz çok öyle gazi
tarafından
Kaç saat önce yedi ?  Karnını agritmis olabilir ,haklısın.
(1,129 puan) tarafından
8 gibi yedi
tarafından
Hala ne gazı mı ☺ 1 hafta sonra 1 yaşına girecek bebeğim, gaz sancısı olmadan 1 gün geçirmiş değiliz daha. Ben de anlamıyorum hala ne gazı bu ☺  3 ay dediler 5 ay dediler 6aydan sonra kalmaz dediler ama bitmiyor Allah'ım diyorum ne gazmış ya Rabbim daha dün sabah 4e kadar bağırdı çocuk. O kadar da hareketli aslında. Ben de yediklerime hala dikkat ediyorum ona da bitkisel damla kullanıyorum kendim sabah akşam rezene içiyorum sanki yenidoğan gibiyiz hala. Gerçekten ne zaman bitecek bu gaz
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Offf offff hala ayni yaaa
0 oy
(7,054 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım baş ağrısı ve uykusuzluk bir arada çok zor gerçekten. 
0 oy
(8,990 puan) tarafından
Ben de sinirimden ağlıyorum. Gözlerim göz çevrem başım.. Nası ağrıyor. Boğazım da ağrımaya başladı. Gerçekten rezil durumdayım 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kuzu çorbada ki yarma ona sancı ve karın ağrısı yapmıştır. Valla bende bile yapıyor . Biraz kimyon kaynat ver iyi gelir 
(1,129 puan) tarafından
Evet bende tahmin ettm çok nadir verirdm dün biraz çok yedi ondan oldu bi daha da içine kimyon atarm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 176 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 269 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (123 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 104 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.