0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
Kızlar aşırı burun akıntısı göğüs ağrısı sırt batması eklan ağrısı yaşıyorum astım hastasiyim doktora soyledm ne bı kan aldı ne bı dinledi nede bir röntgen çekti bugün daha beterm yüzün yaniyo burnum akması azaldı nefes alırken ciğerlere batıyo öldürürken gogusum çok aciyo artık özel var uzakta orası çok iyi bakıyor aylar önce yine aynı oldm bakmadilar ozelde bakıldı 48 enfeksiyon çıktı hemen yatırdılar çok iyi anliyo diyorum kendi aileme kötüyüm gıdım bişi de beklemiyorum yok diyo geçer yok o yok bu baş ağrım yüzüm yanmasi öksürükte ciğer acıması bilmiyorum ya idrar yolunda da enfeksiyon var yaniyo ağrı oluyo napcm bilmiyorum bn artık:(

1 cevap

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Hamile değilsen bol bol maydanoz ye 

Geçen eşim acile gitti diyo enfeksiyon hastalıklarına yönlendirmiş ler. 

Kan da 95 çıkmış enfeksiyon değeri iğne yazmış doktor 4 güne ancak bulduk eczaneler yok deyip gönderiyor.

Reçetenin tarihi dolsa 50 lira para verip almamız gerekecekti 
(149 puan) tarafından
Çok zor hemde canm saf sirke limon maydinoz soğan herşeyi yiyorum İnanki anladım mi hisettim ztn sonra aileme dedm aradı hastaneyi yok astım hastası olduğunu dedi kullandığı ilaçların biraktirdim demiş bn onları bırakırsan beter olurum ilaç olayı açılmadı bile tek hastasiyim dedm of valla
tarafından
Allah yardımcın olsun canım.
Gerçekten çok zor. Tekrar enfeksiyon hastalıklarınana gitsen aslında bı deposilin tarzı iğne yazsalar belki anında fayda eder
(149 puan) tarafından
Canm bu hastanenin herşeyi kusura bakma ama berbat *** yani kadın doğum ble hamile kaldım düşük yapicm ikizse biri olmuştur diyip umursamadi ki sıra yer yik randevu
tarafından
Oyy ne kötüymüş öyle cimer e falan yazsaydın keşke belki bir faydası olurdu
(149 puan) tarafından
Heryere ettik aradık uok
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 352 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
16 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 750 göst.
31 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı

...