0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (837 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Dağınıklık için kusura bakmayın şimdiden:)  benim çocuk odasi küçük. Küçük olduğu içinde bende kullanışlılık yönünden hem tasarruflu hem güzel hemde eskimeyen klasik bir oda yapmak istiyorum.  Kizim henüz 17 aylik imkanımız olmadığı için oda yapamadım Allah izin ederse yaza oda yapmayı planlıyorum ve bu modelin sade beyaz halini düşünüyorum ve o köse kısmına da çalışma masasi olacak şekilde dekor etmek istiyorum.  Sizce bu fikrim nasıl olur..? Bide ben çocuk odası  şeklinde değilde genç odası şeklinde düşünüyorum arkadaşımda daha küçük ilerde genç odası yaparsın fln diyo ama benim imkanım olmayabilir diye yapılmışken bu şekil yapmayı düşünüyorum düşüncem yanlış mi.?

image

image

image

image

Düşündüğüm şekil bu. Odanın köşe kısmına da çalışma masasi  duvarlara kitap rafı veya degisik dekorlar sizce nasıl...?

4 Cevaplar

0 oy
(2,994 puan) tarafından
Bilemedim senn zevkin sonuçta, 
(837 puan) tarafından
Teşekkür ederim cicem
-Reklam-
0 oy
(2,292 puan) tarafından
Bence çok güzel olur alan açısından da iyi hayırlısı olsun inşaAllah 
(837 puan) tarafından
Amin inşallah cicem
0 oy
(17,352 puan) tarafından
Güzel ve mantıklı bence. Bizim cocjk odası da çok küçük . Ama bakalım ben ranza almayabilirim.  
(837 puan) tarafından
Küçük olunca aklıma böyle birşey geldi
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Mor kısımları güzel değil bence çocuk odası gibi durur bencede genç odası oalrak yaptır hem yer açısından böylesi daha kullanışlı oda dar
(837 puan) tarafından
Mor kısımlar komple beyaz olck renkli bir yer olmayacak
(25,223 puan) tarafından
Evet o zaman daha iyi olur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 225 göst.
15 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 439 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 959 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
24 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,525 soru

11,861,412 cevap

35,959 kullanıcı