0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Bigun annem bigun babam çok tuhaf konuşuyorlar babam bugün ablamın eşi askeri personel artık onu okadar yuceltiyolar ki öv ov Bitmiyo eniştem okadar övünmüyordur belki ablam dedi ben çocuklarımı bırakıp biyerde cal8samam ya çok ozluyom fln babam ordan atladı sen niye caliscan senin durumun yine iyi gerek yok benim.esim özelde çalışıyo ve bize borç verdiler ordan biz bir sıfır mağlup ve özel sektör diye hiç istemediler evlenmemi bende üstüme alındım ne yani benummi çalışmam gerek dedim :(( nasıl toplucani şaşırdı annem bi yandan yok siz kredi ödemeseniz aylığı ıyi fln fln modum okadar dustuki ablam desen durup durup daha iyi biyere evlenmeni isterdim tmm esin ıyi sıkıntımız yokta maddi acıdan daha lüks bigun bozcam ama Allah'a sığınıyorum ben onun gibi zorla kabul ettirmedim eşime kendimi altında arabası var kocası garcadigina karışmıyor diye madah bişeyim sanıyo adamı sindirmiş nasılsa laflariyla soğuttu kendinden ben uzağım hepsine yakınlaşmak istiyodum ama bi aradayken modum hep düşük mutsuz olduktan sonra arada görüşmek daha iyi gibi 

6 Cevaplar

+1 oy
(249 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ya bende böylelerini anlamıyorum hiç evlenmişsin gitmişsin hala neyin lafını yapıyo bide ablan olacak para pul çokta önemli değil huzurun olsun ne oldum değil ne olucam demeli insan

-Reklam-
+5 oy
(1,379 puan) tarafından

Ablaniz la ilgili böyle soylemeniz  hiç hoş değil zorla kendini kabul ettirdi falan aBlaNiza Susup kendi kendine sinir olmak yerine size laf söylendigi an tavrınızi ortaya koyarsanız Ana Baba yada Abla. Farketmeden  insanlar sizin bir cizginizin  olduğunu bilir ve laf edemezler sınırı ona göre çizerler önce siz sağlam duracaksiniz  ki böyle şeyler duymayin 

+3 oy
(19 puan) tarafından

Esin le aran iyiyse sana deger veriyorsa para pul hepsi bos. Önce saglik sonra huzur en onemlisi bosver takma kafana duymazdan gel he abla he anne de gec. Sen kocana bak.

+3 oy
(1,933 puan) tarafından

İnan huzur yoksa para pul bi işe yaramıyor benim eşim de her defasında neyin eksik ne dedin de almadım yapmadım diyor ama huzur vermiyor eğer bir evde huzur varsa ekmek soğan bile dünyalara değer sende takma çok canm

+2 oy
(2,351 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Evlenmissin olmus bitmis artk one ole paranin kölesi gbi paraya duskun bi ailen varmis bisi de demk istemiorm acikcasi ne kadr kizgin olsanda annen baban nihayetinde. Ama hos degil  yaptiklari onemli olan senin huzurun mutlulugun . Evinz de huzurunz olsunda mal mulk gelip gecici yavrum die sana destek olacaklarina resmen seni kiskirtiolar ole ozenti bi tip olsan kiskirir esine satasmaya baslarsn bzm neden suyumz yok buyumuz yok die.  Sen bncede arada gorus ve bu konuda  artik o benim esim hakkinda dogru konussaniz iyi olur gbi uyarida bulun onmli olan huzurmz oda  yernce cok sukur gbi laflarla sustur bnce ne esini ailene karsi konusturacaksin. Nede aileni esine karsi konusturcaksin. Bu olayida esine anlatma bnce ve esinin yinede ailene laf etmesine musade etme smdilk sende sinirlisin hak verirsin esine ama ailenle tekrar iyi olunca esinin bi laf etmesi zoruna gider canm

(2,351 puan) tarafından
O zamn aileni  biliosun sonucta takmicaksin bole seyler icnde canini skma  senin ailen artik evin bn ole dsunuyorum evinlede iyiysen tamam. Dsarsida onmli tbi ama en onmlisi  senin evin ;)
+2 oy
tarafından

Of canim of ne sanıyorlar kendilerini benim de kocam askeriye de ve ben hava atmak yerine keşke az alsaydı da yanimylda olsaydı diyorum paraya tapmis insanlar sadece parayla mutlu olur ve bir gün ellerinden giderse neye ugradiklsrini sasirirlar. Sen eşinden razı ve memnunsan boşver çünkü huzur olan yer dr yapilamicak alinmicak şey yoktur bu üzülme canim rizki veren Allah kula kimse minnet eylemez

tarafından
Ay canim şimdi birşey derdim de  demicem gerçekten gormemisin kimliği olmuş hesabi: D Allah aşkına ya ben bile sinir oldum suan ablan onun kimliğiyle evlenmiş canim kendisiyle değil kimliği elinden alınsa cok merak ediyorum ama sen kocankocanin varken  de yokken de yanindasin bunu unutma ve Allah bu kimini yukarıdan aşağıya cakar kimini dr aşağıdan yukarıya arsa kaldırır bak sana tavsiye bir birşey ki tek ve kısa cumle sizden mi para istiyoruz sizene diceksin ve asla canini sıktığını belli etme canim mümkünse muhatap olma benim gorumcem komiser kaynanam gelmiş hep hava hava ve tartıştık seni uyardi kizim dedi pardooon anlamadım senin kızı beni uyaramaz emniyeti arkasina alsa yine dr uyaramaz herkes haddini bilecek saygisini bozmuyacak dedim bazen haddini bildir canim kim.olursa olsun
tarafından
Sen satılacak biri misin tovbe ya boşver canim asla takma mutluluğuna bak parayla mutlu olunduğunu sanan insan açık da kalır Allah sorar hepsine

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 681 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 560 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 444 göst.
29 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 619 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,975 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,646 cevap

34,942 kullanıcı

...