+1 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaşlar soracak mantıklı insan bulamadığım için buradan sormak istedim. Siteyi ablamdan öğrendim ben bekarım (soranlar oluyor çünkü) 

2,5 yıl önce staj yaptığım şirkette o zamanlarda da bulunan ama kendisini hiç görmediğim, tanışmadığım birisi takip isteği atmıştı.Benim hesabım gayet kendi halinde bir hesap resim de paylaşmam pek fazla. Bu kişiyle iki tane ortak takipçi var o da şirketin hesabı filan.Takip ettiği kişi sayısı da fazla değil bu takip atan kişinin. Hesabına baktım kendi halinde birisi gibi duruyor. O zamanlar staj yaptığım yerde benden hoşlandığını düşündüğüm ama aşırı çekingen birisi vardı.Ben de hoşlanmıştım ama ondan bir adım gelmeyince öylece kaldı.O zamanlar hoşlandığım bu kişi, bana takip isteği atan bu kişiyle de arkadaş.Acaba o zamanlarda bana bakan çekingen kişi bu arkadaşından takip isteği attırmış olabilir mi düşündüm ama saçma bence.  

Bu tanımadığım kişiyi merak ettim neden takip etti diye ve takipleştik.1,5  aydır takipleşiyorduk mesaj filan atmadı hiç sadece arada story attım ona bakıyordu. Bugün beni takipten çıkıp tekrar takip isteği atmış? Amacı ne olabilir? 

6 Cevaplar

0 oy
(11,113 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Sen erkeksin çık burdan
(15 puan) tarafından
Yaa Allah aşkına ne alaka ??? Tüm sorularıma gelip aynı cevabı yazıyorsunuz  bıkmadınız mı? Şurada aklıma takılan bir soru sormuşum neye dayanarak "sen erkeksin" diyebiliyorsunuz. Site sizin mülkünüz mü ?  

Erkek olmamla ne ilgisi var sorumun ? Daha önceki sorularım da ruh eşimi bulmakla ilgili. Lütfen bir daha soruma cevap yazmayın rahatsız oluyorsanız ! Beni de rahatsız etmeyin lütfen
(11,113 puan) tarafından
Tüm sorularına mı? Kafasız mısın sen? İlk defa yazdım ve bu soruyu aylar öncesinden belki geçen seneden kelimesi kelimesine hatırlıyorum ben. Belli ki bu sefer dersine çalışıp gelmişsin ama senin burda işin yok.
(15 puan) tarafından
Konuşma üslubunuz ve hakaret içeren sözcükleriniz benim nezaket anlayışıma uygun değil.İyi günler dilerim
(11,113 puan) tarafından
Yeni fark ettim. Ben geçen seneden hatırlıyorum dedikten sonra postu düzenlemişsin komik yaa :))
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ilgini çekmeye çalışmış 
(15 puan) tarafından
Evet ama liseli ergen de değil ki böyle şeylere ne gerek var anlamadım. Sorsam mı acaba kendisine
(3,230 puan) tarafından
Ben olsam sorardım. Erkeklerin olgun davrandığını görmedim canım onlar hep liseli ergen
(15 puan) tarafından
Böyle yazsam saçma mı durur ;

"Bir kere takip isteği atmıştınız kabul etmiştim. Takipten çıkıp tekrar takip istegi atmışsınız amacınız ne ? "
(3,230 puan) tarafından
Yaz gönder aklında kalmasın ayıp değil
0 oy
tarafından
Ne farkederki atmış atmamış silmiş silmemiş ? Evli değilmisiniz nie böyle saçma sapan işlere kafa yoruyosunuz 
tarafından
Ben evli olduğunu düşünerekten yazdım . Buradaki evlilerinde böyle olaylar yaşadığına şahit olduğum için günahını aldm kızcağızın :)
(3,230 puan) tarafından
Haklisin ama :d
(15 puan) tarafından
Allah korusun o tarz şeylerden yaa. Bekarım :)
(3,230 puan) tarafından
Tutturmanın ne gereği var yalan diyelim ayıp birşey yazmamış kimseye hakaret etmemiş saygısızlık yapmamış
(15 puan) tarafından
Bir de geçen yıl böyle bir paylaşım yapmadım ki bu konu daha yeni olan bir şey. Neden bu kadar abarttı anlamadım
0 oy
(982 puan) tarafından
Bak ben geçen post açtım kimse inanmadı erkekdiye ve aynı gönderiyi durmadan paylaşıyor noldu inanmayanlar ?
(982 puan) tarafından
Haklimiyim ben haksizmi anlamadimki
(3,230 puan) tarafından
Kız boşver anamm sıkma canını erkekse de değilse de saygısızlık yapmamış
(11,113 puan) tarafından
Zeynep tamam sen doğrusun bu hesapta bi yanlışlık var
(982 puan) tarafından
Ne ola bilirki yanlislik
(11,113 puan) tarafından
Diyorum ya işte ya hasta ya erkek
0 oy
(645 puan) tarafından
Ben olsam niye öyle bisey yaptığını sorardm ilgi çekmeye çalışmış ki başarmış da :))
(15 puan) tarafından
Direk bu şekilde yazsam saçma olur mu  "Bir kere takip isteği atmıştınız kabul etmiştim. Takipten çıkıp tekrar takip istegi atmışsınız amacınız ne ? "
(645 puan) tarafından
Aynen yaz bakalım ne diyecek
0 oy
(13,890 puan) tarafından

Kendini farkettirmeye çalışıyor bence 

(15 puan) tarafından
Galiba.  Bu şekilde yazsam çok sert mi olmuş olur

"Direk bu şekilde yazsam saçma olur mu  "Bir kere takip isteği atmıştınız kabul etmiştim. Takipten çıkıp tekrar takip istegi atmışsınız amacınız ne ? "
(13,890 puan) tarafından
Saçma olmaz yazabilirsin
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Eğer seni de çıkarmadıysa belkide yanlışlıkla yapmıştır 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 989 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,473 soru

11,450,732 cevap

35,028 kullanıcı