0 oy
1,377 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Allah'ım sen niye bu kulunun yüzünü güldürmedin. Ben şimdi ne yapicam. Bir yuva bu kadar çabuk bitemez ben yıllarımı verdim. 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun canim hakkında hayırlısı olsun inşallah 
-Reklam-
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Allah hakkında hayırlısını versin.. ama şunu da bil biz erkeklere muhtaç değiliz . Bu devlet hep kadından yana .. kadın sığınma evleri var iş bulursun nafakani alırsın gül gibi yaşarsın erkekler bizim hayatımizda olmasa da olur ama erkekler başlarında kadın olmadan bir hiç.. en azından çoğunluğu öyle.. 
0 oy
tarafından
Sen koçanı sevdiğinden uzulmuyosun alışkanlıkların evin dagliyo diye uzuluyosun bence. Çünkü eskiden de kocanla aranın iyi olmadığını kocana soğuk davrandigini söylemiştin zaten
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bak canım sana yalan söylemeyeceğim ilk bir yıl zor geçiyor.cunku millet soruyor ,senin düzenin değişiyor tekrardan aile evine alışmaya çalışıyorsun filan.ama bir yıl sonra sanki hiç evlenmemiş son gibi hissediyorsun.o yaşadığın üzüntüler sıkıntılar zamanla aklına gelmemeye başlıyor.hele birde üstüne evini ayirabilirsen oh dünya varmış diyorsun
0 oy
tarafından
Üzülmeyin ilk başta ben okadar kötüydüm ki karşı taraf umursamaz ben Bir okadar üzgün şimdi ise ben çok mutluyum şükrediyorum.  Okaybediyor emin olun. 
0 oy
(99 puan) tarafından
Barışma imkanınız yokmu her yolu denedinizmi
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Allah burayı okuyo mu kiz :)) saka bir yana Allah yardımcın olsun üzülme inşallah her şey daha güzel olur 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 513 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 432 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 526 göst.