0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Benim esim hem bakımlı ol dio hemde karısiyo anladım gitti 

45 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşimi bırak ben hiç hayatımda yapmadığım için sevmiyorum bakım tek makyaj ve oje ile olmuyor bir banyo bir parfüm bir krem kaş bıyık aldım mı al sana miss gibi bakım :D

-Reklam-
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Canim makyaj ile bakimin ne ilgisi var. 

Sagliki beslenme,ideal kilo,cilde uygun nemlendirici,gunes kremi kullanma. Vucuda uygun giyinme. Fazla tuyleri temizleme bence bakim budur. 
0 oy
tarafından
Benmki karışmaz canm 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Hiç karışmaz alıştı bana artık karışsa da izin vermiycemi bilir 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
makyaj yapinca gülüyor bana hic güzel olmadi diyo ☺️
0 oy
(712 puan) tarafından
Makyaja karşı işte dinen uygun değil veya sağlık açısından fln. Ama o da sigara içiyor o içtiği müddetçe bende istediğim zaman yapıyorum  :D  bir gün bırakırsa bende yapmicam birdaha dedim.
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ojeden nefret eder elımdne cay bıle ocmez heralde makyaja da evde bısey demez ama dışarda yaptırmaz 
0 oy
(172 puan) tarafından

Fazla yapmam zaten makyaj ama doğal halimi seviyor yapsamda karışmaz ojeyi de hiç sürmem her gusül aldığımda silmek zorunda da kalmıyorum :ermm:

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Karışmaz ama ben sevmedim bildiği için yaptığımda noldu hayırdır der bisi mi var adama okadr tuhaf bende görmek 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Yani öyle aşırı derecede makyaj yapmadigim için kızmaz oje zaten 2014 den beri surmuyorjm ama.cok istiyorum hiç yok evde cunki eşim sadece kırmızı renk oje surmemi istemez
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Karışmaz evlenmeden önce aşırı süslü bakımlı biriydim markete bile makyajsız cikmasdim ojesizde cikmasdim , şimdi o kadar olmasam da yine gezmeye giderken makyaj yaparım mutlaka dışarı çıkarken yapmaya çalışırım  ve eşimde karışmaz beni öyle tadını öyle sevdi çünkü 
0 oy
(3,262 puan) tarafından
Oje hiç sürmedim makyaj da düğünde oldu sadece onun dışında ben de eşim de sevmeyiz. Bi de makyaj ve ojr sürünce mi bakımlı olunuyor bunu anlamadım 
0 oy
(6,226 puan) tarafından

Aksine daha çok hoşuna gidiyor :) Bende düğün dışında disarda sürmem 

Evde hep yaptığım için de sever 

Ama ojeyi çok nadir sürerim oda regl günlerimde 

0 oy
(141 puan) tarafından
Karışmaz ona ne
0 oy
(62 puan) tarafından
Benim eşim ruj ve ojeden nefret eder bende ruj süren biri değilim dudak kalemi sürerim ama tabi aylardır kim makyaj yapacak vakit buluyor ki 9 aylık bı kızım var maşallah pek hareketli bazen duş alacak vakti zor buluyorum 
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Kıyafete karışıyor makyaj oje karışmaz ama oje suremiyorum zaten abdest aldığım için 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bugüne kadar karışmışlığı yok ruj kırmızı çizgisi sürmemi istemez işin güzel tarafı bende ruj sevmem ağırlık yapıyor sanki makyaj da varla yok arası yaparım 
0 oy
(598 puan) tarafından
26 yaşındayım 26 yıl boyunca sadece Nisan kına ve düğünümde makyaj yaptım onun dışında sürmedim hiç bir şey yüzüme eşimde istemiyor zaten doğal halin ile güzelsin sürme boyaları diyip duruyor bende istiyorum hafifçe Bir makyaj yapıp gezmeyi ama işte emir büyük yerden:)
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bekarken çok yapardım snra Birden bıraktım çok nadir yaparım bide abdest alıyorm her dakka oje sil makyaj sil zor oluyor, eşimde hiç sevmez 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bayılır ne zmn yapsam iltifatlar üstüne iltifat yağdırır;)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 658 göst.
0 oy
7 cevap 161 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 373 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 270 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (3 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,013 cevap

34,874 kullanıcı

...