0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar eşim 9 çocuk doğurmuş gibi davranıyor çocuk ağlamasın neden yedi neden ishal oldu gaz i çıktı mı küstü mu çok bunaldım size de eşiniz müdahale ediyor mu ben mi abartiyorum

28 Cevaplar

0 oy
(7,439 puan) tarafından

Müdahale değilde panik atak gibi bazen :D

Bı aglayversin koşarak gelir noldu birseymi oldu die buda beni sıktı dedim de bilmem daha yapmiyo gibi

(61 puan) tarafından
Panik atak hahaha a maalesef var bizimkinde napcam çok bunaliyorum daha da var yazmadigim karıştığı seyleri
(7,439 puan) tarafından
Yok şükür daha karıştırmam öyle az disini goster sende fazlasıda senin piskolojine çocukla arandaki bağı zedeler ya
(61 puan) tarafından
Zaten şu sıra yüz vermiyorum sırf cocukklar yüzünden tartışıyoruz inanılır gibi değil
-Reklam-
0 oy
(835 puan) tarafından
Cocuklarini cok sever ilgilenirdw amq aslq benm yaptiklarima karismaz nasil cocukyetistrdgimj bilir guvenir bana yani o konuda sorun yasaniorz hocbir sekilde sadece tek bi sorunumz var ben evde yokken bu 3cocugm sacinin teline zarar gelirse yikarim evi basina dio manyakmidir nedir onun disndq sorun yok evet cocuklrm ev kazalari yasamstr heleki ortanca olan bagirir bagirir durur he diyip geciorm 
(61 puan) tarafından
Sanki kendileri çocukken çok sakin geçirdiler de benimki de manyak o konuda özellikle annemlere gittiğimde bı şey ufak bı şey olsa saçmalar ama kendi ailesinin yanında büyük kazalar geçirdi yavrum gel de anlat
(835 puan) tarafından
Benmki kendj tarafinadq ole canim onun cocuklarina bisj olmucak akrabalari falanda hatta sey dio sanki gorende 15sene cocugu olmamis gibj davranio derler deisik bu konuda yani
(61 puan) tarafından
İyiymiş :D degisik ler cidden
(1,286 puan) tarafından
Ayy ne kadar kötü ya daha ne desin zaten :) çocuk bu düştüğü oluyor kalktığı da yani hiç mi kaza olmıcak. Olsa başına yıkacak evi. Bildiğin psikolojik baskı. En kötüsü
(835 puan) tarafından
Evwt gercektwn en kotusu bu karissa belki bukadr can sıkmaz
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Benimki ilk zamanlarda çok zordu valla kendi kardeslerinden biraz tecrubeliydi benim tecrübesizdim o yüzden çok karışıyordu çoğu şeyi o yapiyodu bana guvenemediginden çok ağlasa gece bişey mi oldu noldu falan deli ederdi beni şimdi oğlum beş aylık oldu ben artık herşeyi yapabildiğim için duruldu biraz ama yine bişey olduğunda ağzı durmaz onu söyle yap böyle yap gıcık bi durum malesef 
(61 puan) tarafından
Hepsi mi aynı ya .. teşekkürler yorumun icin
(1,295 puan) tarafından
Valla bazıları aşırı vurdumduymaz oluyo bazıları çok bide bıd bıd oluyo çeşit çeşit :D kuzeniminde eşi onu arardı farklı yerlerde olduklarında ilk kızını sorar napiyo usutmesin söyle yap falan deli olurdu kız ben bilmiyomuyum diye  :D
(61 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun kocakarı gibiler
(1,295 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(3,367 puan) tarafından
Yeme konusunda benim oglum elinde birsey yemez diger cocuklara baktikca bizim cocuk niye boyle diyor ben korkumdan birsey vermemistim elins yesin diye ve ben eline tencere falan veriyorum dursun diye ona laf eder herseyi veriyorsun su cocugun eline diye 
(61 puan) tarafından
Benim kızın akciğerleri hasta kalbi filan ondan sonra daha da arttı sualleri ama gece sabaha ben bakıyorum evde hemşire hasta bakıcı oldum bı yandan ama işten gelir müdahelelrri beni cildirtir
0 oy
(3,559 puan) tarafından
Karışmaz ama  ilk zamanlar sanki kendi doğurmuş gibi davranıyordu sanki o lohusaydi bebeği kucağına alıyordu geciyordu koltuğa mamasını içiriyor gazını cikartiyor kucağından indirmiyor kendi kayinvalideme bile sen çocuk tutmayı hiç bilmiyorsun ver bana demeler ay deli ediyordu beni  
(61 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşadım demek ki yalnız degiliz :D
0 oy
tarafından

Asla karısmadı annesı bilir der çekilirdi herkese karşı da bunu böyle lanse etmıstır ıcınden çıkamadığım bır durum olırsa yada herhangı bır konuda fıkrını söyler bence şöyle yapsan böyle olsa gıbı ama sen bilirsin gelır cumlenın sonunda mutlaka çok şükür çocuklarım büyüdü ama basından berı böyle 

Böyle de olmalı bence her ne kadar baba olsalar da onlar işte günün çoğunda bizler ilgileniyoruz bır olay olsa bız şahidiz hep bizimleler esım öyle olsa kucagına atar al bak bıldıgın gıbı derdım net
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Evet hemde çok. Allah var oğlumuzla da ilgileniyor ama onu çok şımartıyor 
0 oy
(713 puan) tarafından
Benim eşimde öyle o yüzden eşim gelince çocuklara pek karışmam kendi bakar 
0 oy
(12,825 puan) tarafından
İlgili ama otorite olarak beni görür sağolsun bazen karışır o kadari da hakkı olsun ilk zamanlar kayınvalidemin çok etkisinde kalırdı ama aştık o durumları çok şükür 
0 oy
(416 puan) tarafından

Kız benimki daha beter 18 aylık olacak toplasan 5 parmağın beşini geçmez tek banyo ettirdiğim hala birlikte ettiriyoruz.yemem yedimi yesede aç bu çocuk mama yap demeler ahh ahh neyse alıştım he hı diyom tamam:D

0 oy
(61 puan) tarafından
Çok müdahale etmiyo ettiği kadarına beni sinir etmeye yetiyo o çocuk niye agliyo kafasını tut kucağına alirken gibi bu arada 4.bebegim bunu söylediği de 
0 oy
(49 puan) tarafından
Benimkide çok müdahale ediyor aynı seninki gibi canım insan çok bunalıyor çok kavgalarımız oldu o yüzden bebeğim 4,5 aylık hala daha devam ediyor karışması ve bu hiç bitmez böyle devam eder bizde 
0 oy
(2,227 puan) tarafından
Ne faydası var ne zararı sanki emmi oğlu 
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Hiiiiç ilgilenmiyor :D birazcık ilgilense olurduuu:))
0 oy
(951 puan) tarafından
Valla şöyle söyliyecem sanki başkasının çocuğuna bakıyorum ancak ben bağırıp çağıracam bakacak ilgilenecek 
0 oy
(875 puan) tarafından
Daha hamileyim ama cok merak ediyorum nasil bir baba olacak. İnşallah pimpirikli olmaz çok fazla
(875 puan) tarafından
Şükür eşim çok iyi de dediğin gibi bebek değiştirebilir şu an benden daha heyecanlı ama dogunca bakalım ❤️
(61 puan) tarafından
Allah bozmasın yanlış anlamayın beni bizde çok mutluyduk ilk gebelikte prenses gibi bakildim doğumdan sonra manyaklasti 2. Gebelikte hiç ilgilenmedi benle yani insalllah iyi idare edersiniz bütün hamilelere dua saglikla gelsinler zira benim 2. Doğumum sıkıntıliydi doğuştan hasta üstelik psikolojmde bozuk ondan dedim iste
(875 puan) tarafından
Rabbim evine huzur versin canım benim, tek destekçim o yurt dışındayım kimsem yok burada inşallah şimdi ki gibi kalır yoksa benim yol tımarhane:)
(61 puan) tarafından
Amin hepimize inşallah iyi dostluklar edinirsin
(875 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(555 puan) tarafından
Hiç karışmaz sever oynar ilgilenir ama bakımı oldumu herşeyi bana sorar sen tecrubelisin daha iyi bilirsin diyo annesi bazen karışmaya kalkar sen bı dur annesi o daha iyi bilir diyo 
0 oy
(209 puan) tarafından
İlk cocugumda annesiyle ikisi dogurmus gibi tek suclu bendim bebe kustu suclu benim çocuk düştü benim yuzumden yemek yemedi benim yuzumdeb herseyin sebebi bendim .. ikinci de bakamadin öylemi al sen bak bir iki dediler 3. Yok simdi 9 bucuk aylik bugun kaynana parmak ucunda yuruyor amaaan basmayi bilmiyor dedi senin yaninda oyle dedim.. bazen tahammul seviyesi bitiyor yaa gelisi guzel yasiyorsun hayati oyle rahat buyuyor cocuklarda anne ne kadar rahat cocuk o kadar kolay benim gozumde
(61 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(351 puan) tarafından
hic hic hic karismaz aksama kadar paspas olsam da karismasin daha iyi karistigi.karismadigindan daha zor
0 oy
(2,315 puan) tarafından
Benimki başta hafiften karışırdı. Niye öyle yaptın ben öyle bişey hiç duymadım falan diye. Güvenmediğinden. Neyse artık karışmıyor yarabbi şükür. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 444 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 358 göst.
8 Temmuz 2020 Aile kategorisinde _Emine_ (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 269 göst.