0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

image

oğlan biberondaki sütü halıya boşalttı komple yıkamacıya verdik olduğu gibi duruyor sarı sarı lekeler sordum çıkmıyor kalıcı dedi off çok üzüldüm çıkar mı sizce ne yapmalıyım halıcı mi uğraşmadı anlamadım daha bir kaç yerinde lekeler var bunlar çektiğim fotolar

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ugrasmamis bencede 
-Reklam-
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Bu nasıl çıkmamış benim kızımın kusmuklarini bile çıkardılar üstelik çokda uzun kaldı öyle 
tarafından
Sordum kalıcı çıkmıyor diyorlar daha parasını vermedim ibanla gondericek eşim ugrasicam çocuklar uyuyunca çıkarsa sorarım hesabını
(5,378 puan) tarafından
Bilemedim Bizim halici nne lekeler çıkardı bu halidanda açık renk halılarım. Çay kusmuk meyveli süt hepside çıktı. 5 yıldır aynı yere yikatiyorum ben
0 oy
tarafından
Ne demek çıkmadı geçen bir demlik çay döküldü halıya demlik bildiğin 1 gece bekledi evde mecbur ertesi gün verdik yıkamaya gayette çıkmış tertemiz olmuştu süt lekesi ne ki onun yanında çıkması lazımdı bence
(2,369 puan) tarafından
Kız sandelye ne oldu
0 oy
(994 puan) tarafından
İmkanınız var sa banyo balkon gibi biyerde yıkayın kosla leke çıkarıcı yı deneyin önce sıcak su sonra leke çıkarıcı ovalayıp en sonda da beyaz kalıpmsabunla sürtünce çıkıyor kendimden biliyorum  sürekli bambu halıma çay döküldüğünden dolayı geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Trknkrc (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Havagulaydinnnn (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 303 göst.