0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından

4 gündür çok kötü durumdayım 2 kez acile gittim iğnedir serumdur onlarla durdum. Öksurukten ciğerlerim sökulecek gibi,grip, aşırı halsizlik ve çok yüksek ateş. Sürekli uyuyorum elimi kaldırmaya dermanım bile yoktu ömrümde ilk kez oluyor böyle gözümü dahi acamiyordum. Bugün gözüm açıldı az iyiyim derken bu seferde eşim aynı ben gibi oldu :( şuan yataktan kalkamiyor ateşli. Ben de aşırı iyi degilim zorla ayaktayim. Doktorlar tahlil filanda yapmıyor son zamanlar böyle geçiren oldu mu. Nasıl topladıniz kendinizi teşhis ne konuldu :(

2 Cevaplar

0 oy
(8,898 puan) tarafından
Biz de sıraya olduk evde. İlk eşim hasta oldu. Ateş öksürük halsizlik boğaz ağrısı. Sonra bana geçti. Ben yeni doğum yaptım bir de. On günü geçti boğazım hala ağrıyor. İlaç da içemiyorum. Eşim benden önce hasta oldu ama o da hala iyileşemedi. Gözleri filan kıpkırmızı iki gündür. Salgın var dedi doktor. Meyveye bitki çayına abandım ben. Bi tane ilaçla parol yazdı doktor onları içiyorum. 
(1,011 puan) tarafından
Öncelikle bebeğini sağlıkla büyüt canım benim hayırlı evlat olsun inşallah. Sanki yenilen içilende işe yaramıyor gibi bizde aynı sekildeyiz burnumuz gözümüz kıpkırmızı 3 yaşında oğlum var bakacak halimiz yok çocuk ortada kaldı o da hasta gibi :(
(8,898 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Aynenn istediğin kadar ye iç valla hiç etki etmedi. İçtiğim ıhlamurun nane limonun haddi hesabı yok. Bana mısın demedi. Boğazım hala kötü. Eşim ilaç kullanmasına rağmen onunki hem daha kötü hem uzun sürdü.
-Reklam-
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Son iki aydır böyle bir salgın var geçen ay bizde çok zor atlattık dikkat etmezsen tekrar tekrar yakanaliyorsun çok değişik bir salgın sürekli evin içinde birbirine bulaşıyor tekrardan  daha yeni yeni bir ayda toparladık  heryerde var bu salgın sırf o yüzden bebeğim oyun evine gidiyordu düzenli kreş gibi onu biraktik yazın göndereceğim Allah kısmet ederse 
(1,011 puan) tarafından
Aynen bende öğretmenim çocuklar çok kötü durumdalardi tam dinlenecekler 15 tatil geldi derken bu sefer de kendim felaket duruma geldim. Sanki pazartesiye kadar geçecek gibi de değil ne yapacağımızı şasirdim:( evimde birde 3 yaşında oğlum var onada geçecek gibi daha çok korku geliyor:( Eşim desen kalkamiyor bile heryerim ağrıyor parmağımı kaldırmaya dermanım yok diyor
(2,194 puan) tarafından
canım çok zor geçmiş olsun ,inşallah en yakın zamanda iyileşirsiniz ,çocuğa bakabilecek bir yakının varsa annen yada kayinvalden çok yaşlı değillerse ona bıraksan çocukları ,kendinizde dinlenerek atlatmaya çalışın olmadı rapor alın kolay kolay geçmiyor çünkü bizim başımızdanda geçti ,çok değişik bir salgın,halsizlik ve ateş baya yoruyor insanı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
11 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemgozeee (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
19 Ekim 2021 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Npp (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
1 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...