0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından

Kızlar eşim öyle üşengeç ki çok yoruldum artık gribim eşimden bana benden kızıma geçti öksürük burun akıntısı baş ağrısı var bugün de Bizim burda pazar var daha hiç eşimin gitmisligi yok hep kızımla ben gidiyorum dedimki bu haftada sen git gece çalıştı sabah 8 de geldi uyuda saat akşam 5 gibi gidiver dedim hep bişey çıkarıyorsun ben gidemem diyor bende dedim ki bende gitmiyorum bu hafta hastayım iyi dedi uyudu markete git desem gitmez ekmek al desem almaz sadece çalışıp para veriyor başka hiçbişey yaptığı yok ev sanki otel onun için öyle yoruldum ki sanki tek yaşıyorum zaten çocukla asla ilgilenmez nabicam bilmiyorum:(

11 Cevaplar

+1 oy
(1,794 puan) tarafından
Anneden alışmıştır .. hiçbir iş yaptırmadıysa paşalar gibi yaşattıysa.. suyunu bile doldurup eline verdiyse..eşindende onu bekler.. bide sende ben yaparım hallederim dediysen ilk evlendiğin zamanlar oda alışmıştır .. her gittiğin yere beraber götürmeye çalış önce alışmasını sağla .. benimkide kendi gider beni götürmezdi. Çünkü babadan öyle görmüştü baba getirir anne evde oturur die.. ama yavaş yavaş benimle gitmeye alıştı.. 
-Reklam-
0 oy
(11,278 puan) tarafından
Gitme alma evde yiyecek bisi kalmayınca napcak biz her işi yaptığımız için öyle yapiyorlar
(327 puan) tarafından
Evet çok yoruldum gerçekten
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Üşengeç insanın bir ilacı yok canım malesef. Sen git pazara da biraz meyve sebze al bu hasta halinizle bir de aç kalmayin 
(327 puan) tarafından
Keşke insan bunları aynı eve girmeden bilebilse
(1,369 puan) tarafından
Bilemezsin aşkım. Senelerce sevgili olup evlendikten sonra pişman olanları gördü bu gözler..aynı eve girmeden bilinmiyor
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Sanırım baştan bütün sorumluluğu sen üstlenmişsin eşin de böyle alışmış . Sen yapmasaydn mecbur yapacaktı kendisi 
(327 puan) tarafından
Hamileyken bile çocuğun beşiğini almaya tek gittim taksici yardım etti sağ olsun söylüyorum yapmıyor nabalirim bilmiyorum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Marketten sipariş et internetten
(327 puan) tarafından
Çok mantıklı bak bu aklıma gelmemişti sağol canım
0 oy
(1,634 puan) tarafından
E hastasın evde bisey kalmadıysa taş mı kaynatıp yicenjz
(327 puan) tarafından
Marketten alcaz canım nabalim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ev konsuunda asla yardım etmez bizimki de bir pazar konusunda iyi benden güzel seciyo ondan benden çok o gidiyor arada ben gitmek isterim o gelmez ama bana yuklemesin onu da diye sürekli gitmem o onun görevi olarak söylüyorum 
(327 puan) tarafından
Bebimkinin tek görevi çöp atmak başka hiçbişey yapmaz
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Normal şartlarda benim eşim de ev işine pek yardımcı olmaz çocukla ilgili şeyler de yardım eder ama ev işlerine yardımcı olmaz ama ben hasta olduğumda en azından dışarıdan çorba söylüyor buna da şükür yani ya da niye yemek yapmadım falan demiyor seninki de annesi öyle alıştırmıştır muhtemelen
(327 puan) tarafından
Annesi bunların ağzına yedirmis hep ama kayinbabama hiç yüz vermez kaynanam ekmek almaya bile gitmez herşey kayinpederdedir bu böyle kime çekti bilmiyorum
0 oy
(2,451 puan) tarafından
Bazı erkeklere inanamıyorum ya, benim eşim ekmek bike aldırtmaz bana
(327 puan) tarafından
Ne mutlu sana canım benimkide kamburumu çıkardı destek olmaya olmaya
0 oy
tarafından
Benimki 15 yıldır öyle para kazanma dışında hiç bir işe yaramaz alıştım ben artık böylede mutlu olmaya bakıyorum 
(327 puan) tarafından
Bende öyle yapicam artikin nabiyim Allah sağlıktan ayirmasin
0 oy
(663 puan) tarafından
Sen onu böyle alıştırmışsın cicim aylarında verseydin ayarı keşke sonradan çok zor ama imkansız değil tatlı dille söyle duygu sömürüsü yap tatlı tatlı söyle 
(327 puan) tarafından
Kuzum adam banane deyip uyudu hep cicim ayı falan yok yani

İlgili bir soru bulunamadı

380,111 soru

11,379,303 cevap

34,864 kullanıcı

...