0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
88Okula giden 2 kız evlâdım  için(6 ve 8 yaş) kullanılmış  olur hiç önemli değil bakın yeni olsun demiyorum küçüklükleri giymedikleri kiyafetlerinize talibim nolur yanlış anlamayın almaya durumum yok hakkınızı helal edin 

4 Cevaplar

0 oy
(663 puan) tarafından
Ben daha önce gebelik bölümünde birine sıfır bebek eşyası aldım internetten, birkaç gün sonra tesadüfen Dolap'ta sattığını gördüm. O yüzden asla güvenemiyorum.
(663 puan) tarafından
Evet. Kendimi çok ***** hissetmiştim.
(33 puan) tarafından
çok üzüldüm gerçekten sizde haklısınız tabi ki insanların iyi niyetini suistimal etmek isteyenler olabiliyor.
(1,419 puan) tarafından
Estağfurullah canım öyle düşünme niyetin önemli Allah biliyor yeter oda onun saygısızlığı z peki emin misin senin aldığın çünkü benzer ürünler oluyor yaa
(663 puan) tarafından
Eminim etiketi duruyor ve birebir benim aldığım her şey, yenidoğan hastane çıkışı her şeyi koymuş hesabına.
(1,419 puan) tarafından
Sonrada derler ki niye kimse yardım etmiyor
-Reklam-
0 oy
(1,419 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(33 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun. Çok sağolun insanları kandıranlar iyi niyetlerini suistimal eden insanlar yüzünden kimsenin kimseye güveni kalmadi:(çok üzgünüm ihtiyacım olmasa yazmazdım
(1,419 puan) tarafından
Ben de yok kuzum bi tane oğlum var oda 22 aylık
(33 puan) tarafından
Allah bağışlasın.Saglicakla büyüsün yavrun
(1,419 puan) tarafından
Amin ecmain ♥️
0 oy
(671 puan) tarafından
2 oğlum var kızım olsaydı destek olmak isterdim Allah yardımcın olsun
(33 puan) tarafından
Sağolun yine de Allah razı olsun.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 438 göst.
13 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,002 göst.
0 oy
8 cevap 238 göst.
0 oy
9 cevap 334 göst.
23 Aralık 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...