0 oy
991 göst.
Aile kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar ben 8 aylık evliyim 30 haftalık hamileyim bu ay kaynanam ve kayinpederim memleketten gelecek dogumuma az kaldı diye. Ben rahatima düşkün bir insanım sabah akşam yatar uyurum ama onlar gelince kendimi hic rahat hissedemicem. Her ne kadar bana yardım etmek için gelselerde ne bilim ben hiç rahat edemicem evim 2 katlı ona rağmen rahat değilim. Eşime diyorum annenler gelince benden cinsellik bekleme diye oda saçmalama falan diyor pof bilemedim ki ya

21 Cevaplar

+1 oy
(48,601 puan) tarafından
biri varken degil dus wc zor giriyorum bende aynı tepkiyi verirdim ☺️
(270 puan) tarafından
Ben başkasının evinde bile asla wcye giremem utanırım :)
-Reklam-
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Ay hiç istemem gelsin birkac gün kalıp gitsinler daha doğumuna da var doğumdan sonra kırk falan derken Allah yardımcın olsun inşallah evde fazla insan zor oluyor 
(270 puan) tarafından
Of evet ya bende istemiyorum ama erken gelip temizlik yaparım yemeğini yaparım falan diyor
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Cinsellikle onların alakası ne:D

(270 puan) tarafından
Ne bilim su sesi falan duyarlar aaayy çok utanç vericiiii
(3,669 puan) tarafından
Yaslılar erken uyur ya uzakta bi odada yatır bişey olmaz
0 oy
(119,214 puan) tarafından
kiź kiş bitti subat girdi şurda tas catlasa 50 55 gun o kadarda surmez soguklarda sen ilk gecemi gebe kaldin
(270 puan) tarafından
Aynen ilk gece gebe kaldım ben yani daha doğrusu 20 gün ilişkiye giremedik çok korktum olmadı vajinismus dedim o sıra oldu bitti ilkinde de yumurtlama gününe denk geldi hamile kaldım :)
aayy ne guzel yaa ❤️
(270 puan) tarafından
Mucizem o benim ❤️ ben asla hamile kalamam diyordum ama Allah nasip etti :)
rabbim ol derse olur ne guzel yaa bende bi donem keske dugun gecesi olsaydi demistim☺️
(270 puan) tarafından
Ama çok allak bullak oldum ya evliliğe alisamadan hamile kalmakta zordu psikolojik olarak bı tık kötü oldu ama şuan çok alıştım ❤️
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sizle aynı odada yatmiycaklar kapınızı kapatın ne iş yapacaksanız yapın canm utanilcak bişey yok o iş olmasada hamile insan bunalir zaten günde iki günde banyo yapmak ister 
0 oy
tarafından
Valla yardım için geliyorlar ama uzanmak istesen uzanamiyacaksin uyumak istesen uyuyamayacaksin duşa bile zar zor giriyor insan destek değilde biraz köstek olmasa bari şimdiden kolay gelsin 
(270 puan) tarafından
Heeh işte aynen benim içim rahat etmez zaten çekilip odama uzanmaya
tarafından
Zaten uzansanda laf olur biz gittik gelin odasından çıkmadı diye
0 oy
(7,575 puan) tarafından
Ne gerek varmış bende rahat edemezdim açıkçası aslında ev senin hiçte takılma kasma yani boşver.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Herkes bir değil tabi ama benim k.validelerde 8 aylikken geldiler bebegim 2 aylikken gittiler sağ olsunlar bebek gibi baktilar bize haklari cok üzerimde. Herkes kendi duzenini kurmuştu bizde ben onlardan once daha az uyurdum:) 
(270 puan) tarafından
Ya benimkilerde bakar eminim ama ben çok kasarim kendimi
(1,944 puan) tarafından
Daha once cok icli dişli olacak ortaminiz olmamiş büyük ihtimal bizde de mesela o dönem tanidik birbirimizin huyunu suyunu ki cokta ziyarete gitmezdik evliliğimizin ilk zamanlari gezerdik falan... emin ol eğer iyi insanlarsa cok rahat edersin insan kendini ozel hissediyor düşün kayinpederim kahvaltimi hazirlardi ilac iciyorum diye saatini de hiç şasmadan. ayy aklima geldi haftasonu ziyaretlerine gidelim :)
(270 puan) tarafından
Maşallah ne güzel evet aynı ortamda çok bulunma fırsatımız olmadı ilk defa olacak :)
(1,944 puan) tarafından
Keyfine bak ya kasma:) evde iki katliymiş zaten utanip sıkilacak bir sey yok. Hayirlisiyla al yavrunu kucağına
(270 puan) tarafından
Amin kuzucum sagolasin :)
0 oy
(333 puan) tarafından
Utanmana gerek yok canım sonuçta eşinin anne babası ve seninde annen baban sayılır. kendini ilk başta utanmaya, rahat edemem gibi düşüncelere alıştırırsan bu ömür boyu öyle gider.
(270 puan) tarafından
Belkide alışırım inşallah ben abartiyorumdur
(333 puan) tarafından
Yeni evli olduğun için biraz tedirginsin buda normal
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Zor ya bende 32. Haftadaym. Kaynanam gelecek rahat edemem diye eşim doguma 1 hafta kala gelsin diyor ki bende öyle düşünüyorum doğum zamanı en iyisi. 

Allah yardımcın olsun insan rahat edemez.
(270 puan) tarafından
Bende öyle istiyordum aslında ama erken gelmek istediler
0 oy
(4,944 puan) tarafından
Aynen bende senin gibiydin 8 aylik evli 8 aylikta hamileydim kaynanam geldi 1 ay guya doguma ama gezdi yedi icti tatil yapti resmen beni bitirdi en son kavga ettim
(270 puan) tarafından
Ayyyy cidden mi yok artık yaa
(4,944 puan) tarafından
Evet canim cok kotu gunler gecirdim. Hem son hamilelik ayımı hem lohusalik zamanlarimi zehir etti bana yeni gelindim seste cikaramiyordum. Simdi 5 sene olacak evleneli hala o yasattiklari dun gibi aklimda hic sevmiyorum. En son laf dalaşına girdik agzima geleni soyledim. Tabi butun sulaleye yalan yanlis arkamdan dedikodumu yapmış hic gelmesinler senin bir de kayinpeder var
(270 puan) tarafından
Ayyy ne fena insanlar var ya yazık günah yemin ederim
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Senin en zor zamanın keşke tek olabilsen 
(270 puan) tarafından
Bilmiyorum ki benim için iyi mi olacak kötü mü olacak
(4,986 puan) tarafından
Yardım açısından tabiki iyi olur ama senin hareketlerin kısıtlı olacağı için sen zorlanirsin
0 oy
(323 puan) tarafından
Ben 3 yıllık evliydim hamileliğimin son 1 aynı kayınvalidemlerde geçirdim beni evime yollamadılar resmen bende pek rahat edemedim ama bi süre sonra alıştım bide 2 göz yerdi yani 1 oda 1 salon sizinki 2 katlıymış çok kasmayın bence sıkıntı olmaz.
0 oy
(255 puan) tarafından
Hic utanma sıkılma canim eger anlayislilarsa soylersin zaten uzanip dienicem diye gec odana kapini kapat uyu dinlen. Kimseyi de dinleme senin için gelmişler sonuçta cinsellik konusundada rahat ol borlik oturanları düşün bide. Hem son ayın erken olur bisey olur hazielik sancilari fln insan tek olmak istemiyor kaynanan bilgili ilgili biriyse cok iyi olur yani. Saglicakla kucagina al bebisini:)
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Zor oluyo zaten haklısın 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
6 ay kaldım kayınvalşdemde onun evindede kendi evim gibi rahat insanım normalde yai misafirlikte 

Ama yatılı zor yattığın saat sabah kalktığın saat kahvaltı saatin akşam eşin işten geldiğinde beraber aktivite sıfır biz çok film izlerdik sarılır yatardı mesela yapamadık 

6 ay boyunca o ayrı koltukta ben ayrı koltukta öyle onlar ne seyreditosa tuvalet ihtiyacın gitimin kuşamın kaç kere banyo yaptığın herşey aşırı sıkıntı sen hamile olsan da sen den iş beklemesede kendini iş yapma gibi zorunlu hissetmek popo say say bitmez 
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Neden bu kadar erken geliyorlar ki çok saçma son aylardasin kayınpederin ne işi var hamile kadının evinde hiç sevmem böyle şeyleri 
0 oy
(712 puan) tarafından

Biraz da yeni evlisin daha kayınvalidenlere tam alisamadigin için dir. Eğer kayinvaliden gerçekten yardım edip senle birlik olursa hiç çekinme biseycik olmaz sonuçta onlar da bi anne baba. Kendini kasma :D

Bende ilk başta çekinirdim ayaklarımı bile uzatmazdım ama şimdi 4 yıl oldu kayınbabadan çekinirim az daha ama kayinvalidemle çok rahat anlaşırı

0 oy
tarafından
Çok erken ya. Hemen gelip ne yapacaklar ki. Eşin söylesin işlerinin hepsini kendi yapıyor siz gelirseniz rahat edemeyebilir ben zamanı gelince sizi çağırırım desin. Ben hayatta rahat edemem evde biri varken. 
0 oy
(11,205 puan) tarafından
Neden o kadar erken geliyorlar ki doğumuna yakın gelsinler valla bana annem geldi 5 gün kaldı da onda bile rahat edemedim herkesin kendi evi kendi yeri

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 959 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 483 göst.
0 oy
30 cevap 1,212 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Beren (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 629 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu