0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ben oğluma yere duyan yiyecekler pis diye  öğrettim yani sin 3 4 aydır inceden düşünce ben alıp atıyordum ama şimdi o direk ağzına atıyor bende pis diye öğrettim. Dün mandalina yiyordu 2 dikimi yere düştü annecim o pis oldu atagim dedim yok anne yok yikada ver diyor suyun temizlediğini nereden öğrendin sen diye mincirdim. 

Sabahta oyun oynuyirduk popo üstü yere düştü kalkıp annem ben pis oldum diyor beni bir gulme aldı. Gel cirpayim oğlum dedim gelmiş poosunu uzatıyor. Sokakta Yere düştüğü zaman dizlerini falan çırpıyoruz ordan öğrenmiş sanırım . Yere düşen her oyuncağını elime alıp çırpıp öyle oynar anne cirptim der bir de bu yeni nesil bambaşka bir şey masaallah çok akıllılar. 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

+1 oy
tarafından

Bizide dün kızım gülme krizine soktu resmen herşeyi akıllarında tutuyor bu minikler ya 

Beni çok kızdırdığı zaman bende derim ki akıllı bebek alayım bari derim geçende babasi dedi akıllı bebek almaya gidicem diye unutmamış bunu dün babasına diyor pembe para ver kumbarayi almış ona atacak babası sordu kızım çok para olunca ne alacaksın diyor akıllı baba alacağım :D

tarafından
31 aylık canım iki buçuk yaşında ☺️
(899 puan) tarafından
Yaaa buna çok guldummm
tarafından
Bizim sohbetler şahane daha neler var neler ☺️
tarafından
Yerime bol bol opermisin canım Allah uzun sağlıklı ömürler nasip etsin
tarafından
Amin cümlemizin evladina inşallah Allah razı olsun ❣️❣️ tabi öperim
-Reklam-

İlgili sorular