0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (978 puan) tarafından
Hanimlar henuz gebeyim ama cocukla simdiden bagimiz olmasi icin kendi sesimden biseyler soylemek istiyorum ancak bebege soylenecek parca pek bulamadim instagramda denk gelen oldukca ezberlemeye calisiyorum sizin boyle cok begendiginiz parcalar varsa paylasir misiniz bende bakayim

9 Cevaplar

0 oy
(7,251 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Dandini dandini danali bebek annesi may.mun babası sebe.k ağzına verdim mama tipasi uyumadı gitti eş ek sipasi :D

tarafından
Ahahahah çok güzel miş:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(7,251 puan) tarafından
Arada söylüyorum benim oğlana babası hemen ne bana se.bek diyin diyor :D hahah
tarafından
Annesi May.mun deyince bir sorun yok ama sjsjs
-Reklam-
+1 oy
(1,070 puan) tarafından

Annesi şeker nesline çeker dandinikoo 

Babası d.eve,  gec gelir eve dandinikoo 

Dedesi dede bos gelmez eve dandinikoo

Teyzesi çiçek her sözu gerçek dandinikoo 

Halası y.ılan her sözu yalan dandinikoo 

Dayısı dayı dagdaki a.yı dandinikoo..  :D

0 oy
(11,165 puan) tarafından
Bu uygulamada ninniler var canım onlara bi göz atabilirsiniz
(11,165 puan) tarafından
Bide rukye dua emin ol ninniden daha çok rahatlatıyor bebekleri şimdiden açıp dinletmeni öneririm
0 oy
tarafından

Doğduğundan bu yana kızıma bunu söylerim şimdi 2 buçuk yaşında belli bir yerini ezber etmiş kendi bebeğine söylüyor 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Neler geçti ve geçecek yolumuz uzun
Bugun birlikte gülelim olur mu kuzum
Kolay degil hayattayız her seviye biraz daha zor
Sen yine de bunu hayra yor

Toprak yoldan yürüyüp bahceye gideriz
Soguk suda durup dinlenir serinleriz
Belki erik toplar afiyetle yeriz

Bence hepsi olur beraberiz
Hepsi olur çünkü beraberiz

Ben başka bilmem bacım bu benim için çok anlamlı
0 oy
(1,289 puan) tarafından

Kırmızı balığı dandini dandini bestesiyle söylüyorum :D aydede şarkısını söylüyoruz. YouTube da var ninniler oradan da bakabilirsin :)

0 oy
tarafından
Fahriye evcen söylüyordu sen bir aysın ben kara gece diye yenı doğum yapınca söylemiştim göğsümde uyuyordu vıdeomuz da var çok güzel şuan ıkı buçuk yaşında halen söylerim ve halen çok sever sesimde güzeldir anne sen bir aysın söyle der
0 oy
(7,604 puan) tarafından
Kuran dinletin doğunca güzel ahlaklı olması için 
0 oy
(982 puan) tarafından
En güzel bagimi oğlum ile 3 şarkıda yaptım cnm ve şarkının birinde emmeyordu oğlum hiç ağlıyordu eve geldimiz gün şarkı açtım ve o şarkı ile tuttu mememi emdi şarkiyi kapattınız zaman ağlıyor emmiyordu o şarkının adı eylem aktaş bir elmanın yarısı sen yarısı ben eşim hediye etmişti bu şarkıyı 2aylik hamile iken günde 8 10 kere dinlerdim ve oğlum bazı kıtalarda şarkının benim hissettiğim oğlumun anne karnında iken o duygulara benim ile aynı tepki vermesiydi cnm ve 30 gün emzire bildim oğlumu bu şarkıyı duyduğu an ağlıyordu emmek istiyordu ara verdik 2 şarkımız Baha gülü susuz seni aşksız bırakmam eşimin hediyesi buda anne karnında iken ilk günden belli dinlediğim şarkı ve o gün doğduğu günden belli bu şarkıyı oğlum dinliyor ve o şarkıda çok duygusal oluyor ve nst ye bağlandığında oğlum hiç kibirdamiyordu ebe acmisin diyordu oysa yeni yemiştim bende hareket etsin diye bu şarkıyı aciyordum ebe bile şaşırmıştı cnm anne karnında şarkılara tepki vermeye başladı şuan 1yas 5 günlük ve oğlum bu şarkılar ile çok mutlu huzurlu ikincisi ilahi oğlumun adı Hamza ilahi adı Hamza yürekliler bu ilahide ise başını bir aşağı bir yukarı yapıyor doktorlar ebeler bile sasiriyor du cnm 
(982 puan) tarafından
Unutmadan diyim cnm inşirah süresi hamile iken günde 3saat dinliyordum ben rahatlamak için oğlum uyurken açıyorum şuan oğlum huzurlu uyuyor

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 587 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Eda... (633 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 553 göst.
28 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 513 göst.
11 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
40 cevap 687 göst.