0 oy
1,766 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından

image

biktim

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım gidecek yerin yokmus çok üzüldüm:((
(49 puan) tarafından
Evet yok annem vefat etti babam da beni eve almaz oda oyle bi insan
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tmam diceksen konuyu acmasaydin keşke böyle iyice söz hakkı elde etmiş daha bişi demenin anlamı yk
(49 puan) tarafından
Uzatmak istemedim daha kotu olacak diye
0 oy
tarafından
Biri bana sürekli tamam dese deliririm bune biraz ciddimi olsan acaba 
(49 puan) tarafından
Cevap verince daha kotu oluyor o yuzden hep tamam diyerek idare ettim
tarafından
Yasin kaç canim ? Ve sorun ne ne yani bu kadar sinirlenmesi
(49 puan) tarafından
Yasim 30 eve gelmesini istiyorum aksamlari oda arkadasaryla ticaret yapiyor veya okeye gidiyor haftada en fazla 3 kere evde yemek yeriz aksam yemegi dusun
0 oy
(867 puan) tarafından
Canım arada ne saygı kalmış ne de bir edep. O küfürler ne öyle şok oldum. Inan ben olsam direkt boşanır kendime bir hayat kurardım sakin kafamla. Bazen bazı şeyleri zorlamamak lazım. Inan bana boşanmak hic güzel bir şey değil ama bu tür durumlarda da gerekli bence.Allah hakkında hayırlısını versin.
(867 puan) tarafından
Ya ne bileyim annen baban hayatta mi. Yani bunu buraya yazdın bir çözüm için eminim. Ama.bunlari okuyup geçme birseyler yap. Ama onunla inatlaşma herşeyden önce kadınlık gururundan ödün verme
(49 puan) tarafından
Annem vefat etti babam da beni istemez yani sabredecen deyip susturur evime gelip huzurumumu bozacan der ne yazikki kimsem yok Rabbimden baska
(49 puan) tarafından
He dersen anlasrsin sorun yok ama bazen dayanamiyorum
(867 puan) tarafından
O kadar kötü oldum ki inan mesajı okuyunca. O zaman istersen bir süre hic ama hiiiç karışma. Oğlunla vakit geçir. Ne bileyim başka bir uğraş bul. Ama bur süre eşini rahat bırak bakalim ne olacak
(49 puan) tarafından
Oda onu istiyor rahat birakilmak zaten yurt disi is bakacakmis
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Allah'ım ya böyle pislik böyle ağzı bozuk insanlar neden var ya  doğru düzgün tartışamiyor bile illa küfür hakaret.
(49 puan) tarafından
Bu benim 2. Evliligim 2.imtihanim Rabbim kolaylik versin zor heleki kimsen yoksa
(1,752 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah. Madem öyle istiyor sende sal onu gitsin ne hali varsa görsün ya
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ohaaaa esin mi yazmış bunu??? Neyi bekliyosn
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bu ne biçim konuşma tarzı yazik ya
0 oy
(340 puan) tarafından
Çok terbiyesizce bı ortam çocukların yetişecegi ortama bak
0 oy
tarafından
Ohaa üsluba bak.
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay ne desem boş üzüldüm 
0 oy
tarafından
Agzi bozuk erkekten igrenrm
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Boşver arabana bin oğlunu gezdir sende o yokmuş gibi davran sessiz kal o senin peşinden gezsin koşsun kaçan kovalanır bacım bu lafları kendi ayıbı sen üzülme Allah'a havale et dua et Rabbim yuvanıza mutluluk versin yok halaa aynı ne diyiim imtihan dünyası Allah'a emanet olun 
0 oy
(938 puan) tarafından
Sevgiyi bilmem ama saygı bitmiş saygı olmadan asla olmuyor malesef Rabbim hayırlısını versin hakkinizda
0 oy
(350 puan) tarafından
İlk olarak iyice bir düşün.. Gerçekten seviyor musun? Düzeltmek için çabalarken kendini yıpratmaya yormaya gerek var mı ve düzelir mi diye ha bu sorunun cevabı artık soğudum ben de sevmiyorumsa kesinlikle kendşme yeni bir hayat kur bacım. Nasıl yapıcam dersen illa ailenin yada birilerinin desteğine ihtiyacın yok inan ki, kendine sessiz sedasız iş ve küçük bütçene göre bir ev bak, 2.el eşya al yada ne biliyim ev arkadaşı arayan bir sürü memur, öğrenci, insan var onların birinin yanına taşın geçici olarak sonra kendi paranı kazandıkça evine geçersin, İstanbuldaysan kiralar çok pahalı daha küçük bi kasabaya taşın derim hem yeni baştan bir sayfa açarsın. Kısacası önce kendi rotanı çiz ve son damla damladığında geriye sadece bavulunu alıp gitmek kalsın. Çocuğunu da işin olduğu için verir mahkeme, sadece kendine güven, Allah'a emanet ol 
0 oy
(457 puan) tarafından
Canım senin kocam gene iyi küfürler ediyor benimkiis iyice beter saygıszlık diz boyu
0 oy
(172 puan) tarafından

En iyi tavsiyem ne biliyor musun nerdesin kimlesin ne zaman geliyorsun nerde kaldın nereye gideceksin gibi soruları erkeklere sormayın sorunca bi yerleri kalkıyor inmek bilmiyor :ermm:

0 oy
(2,307 puan) tarafından
Kuzum bu ne yaa tövbe tövbe ya bırak defolup gitsn sinir oldm terbiyesiz ksb da
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Üslubu çok yanlış Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Adam kafada bitirmiş zaten 
0 oy
(8 puan) tarafından
Evlenmeden önce yine öyle ilgisiz miydi ? Hep bu tarz mi konuşur sizinle ?

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 645 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 815 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,137 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 639 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu

380,361 soru

11,388,627 cevap

34,894 kullanıcı