0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kizlar Allah'ın sevdigi kuluymusum ki kartımda para yoktu. Az önce bı.miktar çekimi mesajı geldi bankadan hemen bankayı aradım MASRERPASSA kayıtlı olduğu için birileri işlem yapmış kartta para olsa cekilecekti dedi. :(( Hemen iptal etti kartımı 

6 Cevaplar

0 oy
(269 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sanal kart oluşturup internetten alış veriş yaparken onu kullan. 
tarafından
O nasıl oluyor ki
(269 puan) tarafından
Sanal kart asıl karta bağlı var olmayan bir kart, mobil bankacılık üzerinden oluşturuyorsun numaraydı falan asıl karttan farklı. Alış veriş yapacağın zaman alış veriş tutarı kadar limit aktarıyorsun sonra limiti sıfırlanıyor yani sokakta numaranı dağıtan bile sen limit aktarmadıkça kimse para çekemiyor
-Reklam-
0 oy
(48,854 puan) tarafından
hangi banka o
(48,854 puan) tarafından
cahillikte zirve yapmisim☺️
tarafından
Estağfurullah ya hiçbir siteye guvenmicen
(3,111 puan) tarafından
Trendyol icindemi geçerli napcaz  benim belki 10 siteye kayitli
(172 puan) tarafından
Aynen ya bilgi verir misin hep alış veriş yapıyorum trendyoldan
(778 puan) tarafından
Bütün trendyol ve hepsi burada diğer alışveriş sitesinden banka kartlarını kaldırınız sakın kaydetmeyiniz
0 oy
(365 puan) tarafından
Masrerpassa ne kızz? 
(48,854 puan) tarafından
banka bilgilerini kaydetsin mi deyince evet diyosun ya oymus galiba
(365 puan) tarafından
Aa ben trendyolda yapmıştım bide dolap'ta :( bişey olmaz inşallah sileyim bari
(48,854 puan) tarafından
sil garanti olsun burdan birinin cocugu yemek alisverisi yapmıştı da dünyanın parasi kesilmişti bende kaydetmem hic
0 oy
(3,406 puan) tarafından
Bizim kart kayıtlı ama alışveriş yaparken her seferinde eşimin telefonuna kod gidiyor o kodu girmeden asla alışveriş yapılmıyor netten 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ama her yerde çıkıyor karşıma. Trendyolda, a101 kapıda, cepteşok hepsinde kaydet falan diyor sürekli hatta lcw de bile. Hiç birinde kaydetmedim ben ama sağol canım söylediğin çok iyi oldu Allah razı olsun ❤  bide şey adını yanlış yazmışsın kimse anlamamış masterpass olacak o ☺
tarafından
Ne demek canım, cümlemizden inşallah, he düzelteyim sende saol :))
tarafından
☺    ❤
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Anaa benim hep kayıtlı masterpass e sanal karta geçeyim artık cılkı çıktı heer seferinde başka vukuat 
tarafından
Sanal kart ne ki canm
(2,226 puan) tarafından
Sanal kart nasıl canım
(1,824 puan) tarafından
Sana bir geçici kart nosu veriyor canım ona yükleme yapıyorsun alışveriş yaparken uygulama üzerinden aktarıyorsun normal kart bilgilerini girmeden alışveriş yapıyorsun tüm bankalarda vardır sanırım en güvenli o gibi şu an
(2,226 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 471 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (551 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 850 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,735 puan) tarafından soruldu
+3 oy
19 cevap 845 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...