0 oy
350 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,705 puan) tarafından
Yavrum eskisi gibi olsun yurusun emeklesin cok cok caresizim Rabbim kimseyi yavrusuyla caniyla sinamasin o kadar guzel uyuyor ki nefesini kontrol etmek cok kotu bisey Sma li bebeklerin Ailelerine sabir versin sifa versin dermansiz dert vermesin dunden beri ellerim istemsiz kasiliyor kizimi bile tutamadim sabah cok kotu oldm

8 Cevaplar

0 oy
(10,978 puan) tarafından
Rabbim safi isminin hürmetine ,gelmiş geçmiş peygamberlerin hürmetine,ermiş ve şehitlerin hürmetine,anasından süt emen sabilerin hürmetine öncelikle evladına sonra da tüm hasta çocuklara şifa versin.rabbim dermansız dert ile sinamasin
(10,978 puan) tarafından
Noldu ve kuzum çocuğa.
(4,705 puan) tarafından
Dun sabah 10bucuk gibi koltuktan dustu normalde sendromlu ve epilepsi hastasi ya nobet gecirdi koltuktan dustu yada dusunce bian nobet gecirdi mutfakta elimi yikiyordum 4 saniye bile surmedi gitmem aldim kaldirdim agladi baya 2saate yakin oyun oynattim esim geldi uyudu oniki bucuk gibi yarim saat sonra uyandi baktik sag tarafi kullanamiyor hemen acile goturduk tomo ultrason cekildi kan alindi temiz cikti hepsi baya durduk hastanede 6gibi ciktik aksam hala kullanamiyordu sag tarafini uykusu da vardi uyudu 11 gibi uyandi tekrar kullanamiyor emeklemek istiyor emekleyemiyorda uyudu tekrar sabaha karsi sut istedi verdim 7bucuga dogru kustu hazırlandık doktoru aradik fakulteye gidin dedi gittik yolda uzun sure nobet gecirdi poposundan ilac yaptik biraz rahatladi hastanede kepra yuklemesi yapildi 8saat durduk hic nobet gecirmedi taburcu olduk tam ciktik arabaya bindik dilinden nobet gecirdi hemen geri gittik doktor dedi takip edin artarsa getirin diye eve geldik azcik sag tarafini kullanmaya başladı uyudu uyandi ki nasil titriyor onbes dakikaya yakin hemen cocuk hast var oraya goturduk bu sefer de boğazı sismis ondan titreme yapar eve goturun sabaha kadar dursun dediler geldik eve işte bekliyorum zaten agir nobet gecirince sag tarafi tutmuyor baze iki saatte duzeliyor bazen 4gunde ama dustugu icin mi oldu yeni ilac baslanildi 8gun once ondan mi oldu gripte var bagisikligimi dustu anlamadik
(10,978 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun. Kurban olduğum rabbim kendi adları hürmetine şifa versin.gercekten çok üzüldüm.bir anne olarak canı gönülden diyorum ki rabbim tez şifaya kavustursun.gozundeki yaş içindeki huzursuzluk dinsin
(795 puan) tarafından
Okurken yutkunamadım yavruma Rabbim şafi ismi ile acil şifalar versin inşallah
(15,304 puan) tarafından
Allah'ım tez zamanda şifa versin inşallah yavrucuga. Size de kolaylıklar versin
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Öncelikle çok çok geçmiş olsun canım rabbim acil şifalar versin inşallah..

Epilepsi için hangi hastaneye gidiyorsunuz bu kadar sık nöbet iyi değil neden engelleyemiyorlar nöbeti takip eden bir doktorunuz yok mu çok ciddi bı hastalık sonuçta Allah muhafaza çok dikkat et aç ve uykusuz kalmaması lazım 
(4,705 puan) tarafından
saol canim agustosta geldik urfaya burda mustafa calik var ona goturuyorum normal de ozel klinigi var orda takipli hastası ama fakultede sadece acil doktorlari ilgilendi anlamadim o niye gelmedi bakmadi ariyorlar acil doktoru bunlari dedi diyor bize soyluyor aradik acmadida bugün
(4,705 puan) tarafından
normalde fokal tarzi geçiriyordu dün dustukten sonra bu sekildeboldu
(1,125 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun İstanbul da np beyin hastanesi var durumun varsa oraya bı getirmeni tavsiye ederim biraz pahalı bir hastane ama çok iyi beyin üzerine doktorlar hep profesör ve çok ilgililer olca yazdircagim zaman bile arıyorum yazıyor hemen doktorum alanında çok iyiler bir araştır istersen kuzum Türkiye de beyin üzerine olan tek hastane EEG çekimi haritalanma ile yapılıyor sorunun nerde olduğunu hemen çıkıyor..
Rabbim evladına da banada bütün hastalara da şifa versin inşallah:((
(4,705 puan) tarafından
hanhi doktoru onerirsin cnm ilk defa duydum
(1,125 puan) tarafından
Yetişkin çocuk doktoru farklı kuzum ben profesör Sultan tarlacıya gidiyorum istersen arastiririm senin için
0 oy
(671 puan) tarafından
Allah şifa versin neyi var yavrunun 
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah 
0 oy
(7,985 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun

Rabb'im şifa versin inşallah bir uyansın sapa sağlam olmuş olsun Rabbim yüreğindeki acıyı dindirsin sevindirsin seni ve tüm çocukların annelerini
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Biraz sabır canım. İnşallah düzelecek. En çok yıpranan sen olacaksın belki bu süreçte ama biraz sabır annesi. Kendine de çok iyi bak. Sen iyi ol ki masalına da iyi bakabilesin. 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Aminn Rabbim şifa versn insAllah 
0 oy
(63 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kardeşim Allah şifa versin urfada Dr sadettin acar var çok iyi Dr kuzenimde mersinden urfa ya getiriyordu bebeğini çok şükür çok iyi şimdi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 331 göst.
20 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 198 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 594 göst.

381,232 soru

11,413,252 cevap

34,957 kullanıcı

...