0 oy
867 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Başlığın ne anlama geldiğini anlıyorsunuz dur eminim sakalasiyorduk çocuklardan dolayı cinsel ilişki 3 haftadır olmuyordu ben istiyorum eşim çocuk lar var nasıl yapalım diyor gece de yorgunluktan benim gözüm acilmior bende gülerek yalvaracaksin bana artık sen istesende ben istemiyorum dedim ama şakasına gülerek sen bilirsin bende dışarda yaparım dedi bana inanın şuan bunu elim titreyerek yazıyorum boğazım düğümlendi ne diyorsun sen ya dedim afedersiniz güldü açıkca yazıyorum bunun için özür dilerim niye dışarda çeken yokmu hiç dedi ama ben bunu kassetmedigini çok iyi anladım resmen bende dışarda yaparım dedi bu başkaları ile birlikte olurum anlamına gelmiyor mu kizlar ben mi yanlış anladım 

12 Cevaplar

+5 oy
(663 puan) tarafından
Böyle heriflerin şeyini kırıp kolye diye boynuna takasım geliyor. Cücük kadar hortumları iki iş gördü diye herif sanıyorlar kendilerini. Ahan da kapı orda denecek biri daha. 
(142 puan) tarafından
Offff içimin yağları eridi yorumunu okuyunca++++++++++
tarafından
Puhahhaja haklı yorum
-Reklam-
+1 oy
(141 puan) tarafından
İyi o zaman ben de gider dışarıda senden 10 kat daha yakışıklı Bad boy erkeklerle yaparım o işi deseydin bak nasıl mors olurdu o zaman
(141 puan) tarafından
Kimseye yakışmaz tabii. Kadın bi kaç hafta eşine zaman ayıramamış sadece adamın dediğine bak. Millet allah korusun kaza geçiriyor, amansız hastalığa bulaşıyor eşleri aylarla gıkını çıkarmayıp kadına destek oluyor, olmalı da zaten.
tarafından
Zeynep1314 aynı duygularla tepki vermezsen çok ezilirsin bacım sen :)
(141 puan) tarafından
Crazymother Haklısın vallahi hep Biz Kadınlar kendimizi ezdiriyoruz Bu beş para etmez erkeklere Aslında tüm suç bizde biz onlara bu haddi veriyoruz ilk günden bu haddi vermesek onlara bizimle böyle davranamazlar aslında
(172 puan) tarafından
Hani ezilmek değil de saygıdan dolayı söyleyemem sevgi ve saygı duyuyorum eşime o duymayıp böyle kelimeler sarfediyorsa kendine yakıştırıyorsa onun ayıbı bu ben kendimi onunla aynı seviyeye getiremem
(5,870 puan) tarafından
İyiki onun seviyesine inip öyle bir şey dememiş cok iğrenç muhabbetler bunlar ya
0 oy
(3,867 puan) tarafından
Doğru anlamıssın neyini kıvırıyor 
0 oy
tarafından
Sen yanlış anlamamışsın bizzat öyle söylemiş ne biçim bir konuşma tarzıdır o terbiyesiz 
0 oy
(141 puan) tarafından
Ayrıca bu erkeklerin bu cinsellik düşkünü ne ya bitmiyor bunların seks düşkünlüğü.. Yani biz de kadınız biz de istiyoruz malum sebeplere göre tutuyoruz kendimizi. Ama bu erkeklere gelemiyor böyle  şeyler...3 gün yapmayınca hemen insanın tepesine çıkıyorlar yani  bu kadar mı önemli cinsellik Ne bu ya 5 dakikada bitiyor 5 dakika için mi kendilerini gebertiyorlar
(9 puan) tarafından
Eşim hic bir zaman cinsellik konusunda istekli olmadı  benim gibi ben daha çok isterim herzmaan eşime göre yani düşkün değil o benim olduğum kadar ama bugün o kelimeyi söylemesi gerçekten yazamıyorum bile ya ne yazacağımı bilemiyorum ne yapacağımı da bilemiyorum nasıl affedecegimi nasıl bu saatten sonra guvenecegimi çok zor durmdayim ....
(141 puan) tarafından
Düşkün olmasaydı böyle iğrenç cümleyi kurmazdı emin ol.
(9 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz ....
tarafından
Neden istekli oldugunuzu belli ediyorsunuzki erkekler istekli kadınlar onlara cazip gelmez
0 oy
(85 puan) tarafından
Gayet açık anlamışsın.Geri vites yapmak istemiş o saçmalamış.saka ile bile söylenmez.
0 oy
tarafından
Oduncu kureğiyle vursaydin ağzına bir tane 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Daha neler duyacağız Allah yardım etsin saçmalamış 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Laf sıçççtı bal kabağı olmuş resmen 

Şaka yaptı güya,sıçtı batırdı
0 oy
(671 puan) tarafından
Evet aynen o anlama geliyor bunun şakası bile çok çok çirkin !!!
0 oy
tarafından
Kapıyı göstereydin 
0 oy
(982 puan) tarafından
Eşime bazen şaka yaparım bugün yapamayız pil pitik bende çok yoruldum der gülerim o bilir şaka oldugunu hiç ilişki istediğinde yapmam demedim çünkü oda derki seni yere yatırım ozaman iş biter der gülerim bende bizim aramizdaki şaka tarzı bu ama esin çok ayıp yapmış 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 432 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nazeymen__ (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 736 göst.
27 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 579 göst.