0 oy
543 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (141 puan) tarafından
Hamilelikte iç çamaşırı giymemek enfeksiyon kapmama neden olur mu? Gündüzler giye biliyorum geceler, akşamları giyemiyorum gecelikle oturuyorum kanepede falan iç çamaşırsız veya uyurken de iç çamaşırsız uyuyorum. Acaba enfeksiyon geçmesine sebep olur mu iç çamaşırla rahat edemiyorum Nefes alamıyorum sanki

16 Cevaplar

+1 oy
(1,089 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Enfeksiyonu bilmem ama ben rahat edemem ya. Ama tercih meselesi umarım sorunu yanıtlayan biri çıkar 
-Reklam-
+1 oy
(1,160 puan) tarafından
Kuzenimin rahminde yara vardı. Doktor özellikle günlük ped asla kullanmamasini, evde özellikle iç çamaşırı giymemesini tembihlemisti. Hicbisey olmaz hatta faydali bile olur.
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Kız nasıl rahat ediyon öyle kendimi çıplak hissederdim ben usutmezsen bişey olucagini sanmıyorum
(141 puan) tarafından
Ev sıcak aslında üşütmüyorum da mikrop kapmaktan korkuyorum Ne bileyim işte iç çamaşırı giyince kendini boğuluyor gibi hissediyorum dndnddn
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Hamilelik hassas dönem canım dikkat etmek lazım oturuyorsun yatıyorsun akarlar var toz var ne bilim pamuklu rahat bir iç çamaşırı daha iyi olur zaten doktorlar onsuz gezmeyi normalde de önermiyor
(141 puan) tarafından
Ya problem de o ya zaten rahat pamuklu iç çamaşırım yok. Hepsi dantelli falan böyle. Alışverişe çıkacağım alacağım yenilerini giyerim o zaman
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Bir beden büyük alırsın nefes de alırsın mikrop da kapmazsın. 
(141 puan) tarafından
Alacağım Evet Pamuklu olanlardan
(10,328 puan) tarafından
Yüksek bel pamuklu olanlar var jiber diye bir marka almıştım ben netten gebelik rahat geçti onunla. Bakarsın canım.
(141 puan) tarafından
Teşekkürler canım.
0 oy
(574 puan) tarafından
Yapar canım özellikle pamuklu kullan 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hamile külotları var canim o iyi oluyo 
0 oy
tarafından
Bence giyin ben normalde hep giyiniyordum hiçbir enfeksiyon mantar problemim yoktu sonra bir gün giyinmeden deneyeyim dedim 2 ay oldu hala mantarım geçmedi tam olarak 
0 oy
tarafından
Pamuklu hamile külotlari var ben ondan hep giymistim hem yüksek bel ve bir beden büyük al daha rahat olur
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ohaa koltukdami kız bişey dokulmuyomu aaha;) :)☺️
(1,975 puan) tarafından
Rica ederm cnm ♥️
(2,461 puan) tarafından
Kizzz ne dokulebilirrr :D
(1,975 puan) tarafından
Akıntı:))
(2,461 puan) tarafından
Allah seniii :D nasil rahat ediyor ya pecetesiz bile rahatsız hisseden ben :(
(1,975 puan) tarafından
Aynn bnde kız:)
0 oy
(9,558 puan) tarafından
Akıntı olur biyere falan değer olur mu hiç çamaşırsız
(7,189 puan) tarafından
Şort mort giyiyordur herhalde ya :/
(9,558 puan) tarafından
Bende çarşı pazara çıkamıyorum ama en kötü bim var ordakiler de güzel pamuklu en büyük beden aldım rahat rahat giyiyorum öyle oturulmaz yatılmaz ya
0 oy
(119,247 puan) tarafından
alt mi ustmu       
(141 puan) tarafından
Alt canım
(119,247 puan) tarafından
buyuk beden alsan belkirahat edersin
0 oy
tarafından
Ben hep büyük beden bebe lastikli aldım giy giy kapaesin Allah korusun 
0 oy
tarafından
Usutursunde hava kaçar fln mikropta kapabilirsin büyük beden al iç çamaşır rahatsız etmez normalde sen niye rahatsız oldunki
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Çarşafını sürekli değişen biriysen sıkıntı olmaz. Kanepede oturmsyı bilemem ki. Giyinmeni tavsiye ederim. Gebelik olmayan kadın rahat rahat her türlü antibiotiği kullana bilir. Ama gebelikde işler değişiyor
0 oy
(671 puan) tarafından
Yani iç çamaşırdan kastın alt çamaşırsa giyilmeli 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
28 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esila272727 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zlyh-a 22& (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.
16 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esila272727 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,277 puan) tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,639 cevap

34,818 kullanıcı

...