0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (2,307 puan) tarafından

Kızım 18 aylık daha cok kücük ama mesela ilerde 3 4 sene sonra düşnym kazaya kurban gitmz sek valla bilmym belki hic de düşünmyr da olblrm korkym acıkcası aynı şeyleri yaşycm bakması felan değilde gece uykusuna dayanmym yaa kızım gece 20 kere kalkyr 2 sendir uykuyu unuttm ya 2 de böle olursa die düşünmedn edemymm :(

8 Cevaplar

+1 oy
(6,221 puan) tarafından
Niyetlenmedim büyüğüm 9 aylikti küçüğe hamile olduğumu öğrendim öğrendigimde 

1.5  yaş yani 18 ay var aralarında 

Şuan biri 4.5 diğeri 3 yaşında 
(2,307 puan) tarafından
Maşallah kocaman olmuşlar
(621 puan) tarafından
Nasil korunuyodunuz cn
(6,221 puan) tarafından
Geri çekilme cnm
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Niyetlenmeden oldu ☺️ Ocak 11 de yaşına girdi abisiyle araları 27 ay.
(13,821 puan) tarafından
Dene hem o hem sen rahatlarsın destek kesilince uykuları düzene giriyor kararlı ol alışacak her şeye nasıl alisiyorlarsa ona da alisiyorlar öyle düşün
(2,307 puan) tarafından
Tmm cnm bugun den başlycm kardeşim de öle yaptı siizn gibi onunki 1 ay büyük desteksiz sabaha kadar uyuyor bnm bu sallandığı icin uyanınca sallanmak istyr
(13,821 puan) tarafından
Evet işte ben de hamile hamile sallardim uyu ne zor büyüdü kolikti zaten dış zamanlari sabaha kadar salladım kesince duzeldi
(2,307 puan) tarafından
Yaa şimdi öksürük ezyt edyr mecbur ii olunca başlycm
(13,821 puan) tarafından
Hadi insallah
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Oğlum 28 aylık daha çok küçük 4 yaşına gelince Rabb'im izin verirse inşallah o zmn bir tane daha çocuğum olsun istiyorum ☺️
(2,307 puan) tarafından
İştee kızzzz yineee uykusuz kalcn ezyt dişi uffff uff :))
(6,180 puan) tarafından
Aman alıştı bünye zaten uykusuzluğun alasını yaşadım oğlum küçükken:)) ama unutuyo insan hepsini valla canları sağolsun yeter ki elbet büyüyecekler uyuyacaklar
(2,307 puan) tarafından
Bazende öle diyom hep mi bebek kalck büyüyecek ler kocamn adam olck lar die :))
(6,180 puan) tarafından
Büyüyolar cnm çok hızlı büyüyolar hemde çok şükür ❤️❤️
(2,307 puan) tarafından
Evet cnm daha dün 1 aylık fotolara bkyrdm
0 oy
(4,169 puan) tarafından

Akli olan bence niyetlenmemeli :) ben asla dusunmuyordum kaza kursunu oldu ikinci.  ilki 6 yasinda ikinci 8 aylik oldu suan 

(2,307 puan) tarafından
Seninki ii valla bnce eşim hicc yardımcı olmyr bütün yük bnde oda olsa bu kadar zorlanmam bnde düşürdm 1 sene sonra ama yok bacım Rabbim bilir ama istmym uzun süre
(621 puan) tarafından
Nasil korunuyodunuz cnm
(4,169 puan) tarafından
Malesefki geri cekme kazaya bile bile lades deniodun ama hamile kaldigim aya kadar hic  sorun olmayinca allaha emanet gidiodu :) birde hamile kaldigim koca ay biyu tek iliski oldu bi haftasina ben hastaydim bi haftasina kizim hastaydi onla ugrastik atesiydu oksururgytdu bi hafta da esim sehir disindaydi is icin.  O ay. Tek musait an tek iliski ile oldu en cok sasirdigimda bu oldu benim :)2  dogumda tuplerimi baglattim artik bir kaza kursunu daha kaldiramazdim.
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Nasipse ikinciye hiç niyetim yok bacım Rabbim isteyene versin insallah ☺️❤️
(2,307 puan) tarafından
Hahaha vallahi bndee inan korkym her ay başını iple ckym anam
(4,164 puan) tarafından
Ahaha bende öyle canım bi ara Bi hafta geciktim aklım çıktı kendime gelemedim olana kadar ah ne zor Bi haftaydı o :))
(2,307 puan) tarafından
Bnmde 3 4 gün gecti 5 inci günde gelmeseydi test yapcktm valla :)))
(4,164 puan) tarafından
Yok yok bacım Allah korusun biz Bi büyütelim de seninki yine 18 aylıkmış benimki daha 28 inde yaşına girecek :))
(2,307 puan) tarafından
Aynn bacım en iyisi :))
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benimki de 15 aylık aman aman şimdi hiç zamanı değil aralarında 4 yaş olsun istiyorum 
(2,307 puan) tarafından
Aynı bnm kafadan demi yaa bnm dayımın hanımı var yazık Rabbim yardım etsn ilki bnm kinden 1 ay kücük hamile kalmş kazayla ikinci 3 aylık şimdi cok zorlanym diyr 2 sde oğlan bnde korkym valla
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Kızım 16 aylık yavaştan niyetleniyorum ama 12 kg fazlam var önce onları vermem lazım inşaAllah 4 aya verirsem 20 aylik olmuş olur
(2,307 puan) tarafından
Kız yapma erken bacım :)))
(3,083 puan) tarafından
Kızım 6 ay sonra oldu zaten bundada aynısı olursa 2 yaşına geçmiş oluyor hamile kalana kadar :)
(3,083 puan) tarafından
Birde eşim baya yardımcı oluyor bana yedirir içirir uyutur banyo yaptirir  çok bunaldiysam alıp parka cikarir ondan onada güveniyorum biraz :)
(2,307 puan) tarafından
Ne güzel yaa bnmkide başından savarrr
0 oy
(7,376 puan) tarafından
28 aylık kızım daha düşünmüyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde lmrv (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 384 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 560 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Rozakayalp (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde Huzurumm (1,175 puan) tarafından soruldu

379,837 soru

11,370,199 cevap

34,853 kullanıcı

...