0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (635 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında gece boyu ayağım da sallıyorum asla yatağında yatmıyor yanımda bile yatmıyor dövmüş gibi ağlıyor ayakta salla diye artık çok yoruldum sallanıyorum çok çok çok ağlıyor gündüz de aynı hiç uyutup da bir iş yapamıyorum dizinde böyle çocuğunuz var mı ne yapabilirim 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her istediğinde yaparsan ağlar.tabi dik dur sallama sonunda pes edecek
(635 puan) tarafından
Vallaha da sallamamaya çalışıyorum belim kopuyor sürekli hasta oluyorum ama öyle bir ağlıyor ki sanki dayak yemiş gibi bende sallamak istemiyorum 2 gündür çok çok hastayım babasının sallmasini kabul etmiyor bu zamana kadar daha hiç kimsenin ayağında yatmadı sadece ben çok ağlayan bir çocuk su bile isterken ağlayarak istiyor mutfağa gidiyorum gitme beni salla ben uyuyacam diyor biz emzik bırakma sürecine girmiştik dişleri eğri çıkıyor diye emzik birakldi psikoloji çöktü
tarafından
Sabırlı olman gerekiyor bu süreçte. Sallamicam diceksin ve başka birseyle meşgul olucaksin
-Reklam-
0 oy
(9,058 puan) tarafından
Sallamayı 1.5 yaşında bırakırdım yanına yatıyorum saçlarnı okşayip küçük küçük yanigini öpüp pispişlayip uyutuyorum 2.5 yaşında. Sallamayı bir yerde birakman lazım bir hafta 10 gün kadar zorlanirsin sonraso ikiniz için de daha kolay olur 
(635 puan) tarafından
Ama çok ağlayan bir çocuk bilmiyorum ki faydali olur mu yanıma yatırıyorum tekmeler atıyor ayağına al diye ama iyilesiyim bu dediğinizi deniycem 10 gün zorlancam
(9,058 puan) tarafından
Benim oğlum da çok ağlayan kolik bebekti hâlen çok ağlar istediği olmayınca kendini yerlere atar. Bak telefondan uyumayan bebekler için dualar aç uyutacagjn zaman nazar duası aç Nebe süresi aç o şekilde sakinleşir çok ağladığı uyumak istemediği zaman
(635 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Seherkzll (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
0 oy
1 cevap 133 göst.