0 oy
278 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,257 puan) tarafından
Hanımlar varmı aranızda nasıl uyguluyorsunuz neler yapiyorsunuz

6 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından
Post ciksin 
(1,257 puan) tarafından
Sağol bebek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben varım, 80 den 63 e düştüm son  3 kilo :) 16 .8 yaptım 
tarafından
Çok nadir
(1,386 puan) tarafından
Kusura bakma çok sordum ama peki kaç öğün yiyorsun kahvaltı yada akşam yemeği atlanacak demişti bana birisi de
tarafından
2 öğün yiyorum saat 11 de kahvaltımı yapıyorum  6 gibi de akşam yemeği yiyorum. En son 63 kiloya düştüm şuan belki daha azdır 62 fln. Bu diyet bana iyi geldi 10 ay önce doğum yaptım çoğu kilo gitti
(1,386 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim tamamdır bende başlayacağım inşallah
(3,669 puan) tarafından
Kilo vermek için, en iyi diyet bencede bende o sekıl verdım gene baslıycam youtube de videolar var motıve olmak, için izleyebilirsn
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Evet ben varım. Bu diyetle verdiğim kilonu geride almadım.
(1,257 puan) tarafından
Biraz yazar mısın nasıl yaptın
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Aralıklı oruç nasıl oluyo kiz .ben diyetisyen eşliğinde diyetteyim bi ay oldu 92 ile başladım 87 oldum . Hedefim şimdilik 70 olmak sonra da 60 inşaallah 
(1,257 puan) tarafından
Ay ben diyetisyenle yapamıyorum ki bu işi :( ne güzel vermişsin yorumlarda bı arkadaş yazmış
(3,794 puan) tarafından
Pek veremedim ama azda olsa verdim . Tek başına verilmiyo malasef diyetisyen eşliğinde daha sağlıklı ve etkili oluyo. Bence sen genede diyetisyen eşliğinde başla aralikli orucuda arada yaparsin. Yeme düzeni olmadan kilo gitmiyo malasef
0 oy
(890 puan) tarafından
Cnm bn iki öğün istedimi doyana kadar yedim 1 kilo dahi veremedim mantık istediğini yemicen sebze ağırlıklı yicenn 2 öğün 
0 oy
tarafından
Bende istiyorum aralıklı oruç ile zayiflamayi, 9 qylik kızım var sütum  azalır diye korkuyorum. 
(5,258 puan) tarafından
Canım çocuğun 9 aylık zaten ek hida alıyordur tamam azalmasın yinede ama sıvı tüketirsen azalmaz . Ekmek süt yapmaz mesela ekmeği kessen bile verirsin
tarafından
Doğru söylüyorsun canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 149 göst.
13 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fairytalee (2,398 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 270 göst.
0 oy
1 cevap 95 göst.
0 oy
3 cevap 52 göst.

378,956 soru

11,343,338 cevap

34,809 kullanıcı

...