0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Herhangi biri size laf soksa eşinize der misiniz şu bana şöyle dedi diye. Bir nevi dertleşme gibi. Ya da biri hakkında yorum yapar mısınız. Eşiniz ne tepki verir 

26 Cevaplar

0 oy
(8,220 puan) tarafından
Ben hemen anlattırim eşimde der sende cvbini verdin dimi evet diyorum aferin diyo biri bana laf soksa cvbini veririm
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından

Evt anlatırım eşim de her daim beni savunur saygısızlık etme yani büyüğün olursa ama lafını da esirgeme ezdirme kendini der. Yoksa o kendisi lafını sokar tann diye ortada kalir o kimse :D

0 oy
(650 puan) tarafından
Genelde konuşurken anlatirim özellikle şikayet eder gibi bu bana bunu dedi demem :))
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Yani eşim birşey yapsın diye değil ama genelde anlatırım çünkü rahatlarım anlatınca. Bir de eşimle biz dedikodu arkadaşı gibiyiz herşeyi konuşuruz onun ailesi ile olanı da benim ailem olanı da fark etmez. 
0 oy
(7,624 puan) tarafından
Ben derim bana kızardı sende bişey diyemedin mi diye 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ben herşeyi anlatırım söylerim birisi bam laf sokarsa ailesi de olsun ki ailesini çok severim aramız çok iyidir herseyimizi biliriz eşim asla altında kalmaz şakayla bile birisi bişey söylese ağzı çok iyi laf yapar beş katını yedirir geri kendi ailemde olsa yapar kimseye laf söyletmez aslaaaa.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 861 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde Acemianne1011 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 563 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sevimlipanda07 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,011 soru

11,515,086 cevap